reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hej dziewuszki

no powiem wam ze ja też bede chciała wiedzieć jaka będzie płeć, chociaż najważniejsze żeby było zdrowe.
wróciłam własnie od gina, no i u mnie wszystko oki. następna wizyta 14 czerwca wraz z usg

buziaki:-)
 
reklama
cześć przyszłym mamusiom:-)

u mnie w łodzi dziś piekna pogoda, świeci słońce ale prawde mówiąc jakoś wcale mnie to nie nastraja pozytywnie...wogóle jakoś dziś mam kiepski humor i mdli mnie od samiutkiego świtu....
:baffled::-(
 
Aha miałam pisać...
Przyjechałam do Krakowa z dwiema parami długich spodni (jedne jeansy i jedne takie bojówki -styrane, ale ulubione) no a reszta to rybaczki wziełam bo ciepło było. No i wyprałam sobie te jeansy. No i chciałam je wczoraj ubrać bo zimno było i wiecie co... jak mnie mama zobaczyła to kazała mi je zciągnąć:laugh2: Powiedziała "zdejmuj te gacie bo cie trzepne i niemoge na Ciebie patrzec":-D:laugh2::-D A czemu...? Bo zapiełam tylko 1 guzik:szok::-) A dwa następne to na chamca dopiełam, tak, że mi cały brzuch górą wyszedł:baffled::laugh2:
Takrze przerombane bo niby brzuchol jeszcze nie taki wielki ale cała na około obrosłam i już sie nie mieszcze w moje ulubione ciuchy:baffled: Musze chyba jakies dresiaki już kupić, bo na ciążowe za wcześnie;-)
Dobrze, że dziś słonko świeci to moge spokojnie w rybaczki wskoczyć...

Aha moim mdłościom pomachałam ładnie jakieś pare dni temu:-)
-oby na zawsze;-)
 
Czesc Dziewczyny :-)
Ja od paru dni jestem jakas taka...nic mi sie nie chce. Najchetniej to bym leniuchowala calymi dniami. W pracy nic nie robie tylko po necie smigam :zawstydzona/y: chociaz i na to ochota nie wielka. Nawet na zakupy nie mam ochoty :no:

Pogoda u Nas do bani,pada od samego rana:baffled: i zimno. Tylko do lozka sie klasc i spac :sick:

 
No to i ja się odezwe;-) i przywitam oczywiście też :tak:;-),wiem żadko coś pisze ale codziennie podczytuje forum;-):tak::-) Dzisiaj czeka mnie wizyta u lekarza plus usg i od wczoraj już się stresuje:zawstydzona/y: Ostatnie usg miała w 6tc wiec już dawno i martwie się czy wszystko bedzie ok:eek: no ale staram się być dobrej myśli:-) Ja mdłości i wiekszość dolegliwości pożegnałam jakiś nie cały tydzień temu oby bez powrotnie;-) Zostało mi ryczenie i śmianie się bez powodu i na zawołanie:-D , zachcianki (zwłaszcza owoce-pomarańcze i winogrona górą:-)) i napady senności;-) Ale te mniej przyjemne dolegliwości chyba mineły:happy:
 
Ataata powiem Ci , że ja też juz nie mogę chodzić w normalnych spodniach ponieważ są już za ciasne. wczoraj byłam u gina i przez te 10 tygodni przytyłam niby tylko niecały kilogram ale brzuchol mam taki jak z Damianem w 5 miesiącu, no ale podobno przy drugiej ciąży wszystko wcześniej widać...tylko ciekawe jak bede wyglądała za kilka miesięcy:szok::-)może zrobię fotki i wkleję wam mój brzucholek a tak wogóle to właśnie jakoś cieńko z tą galerią brzuszków nie sądzicie?

a cha i jeszcze jedno Ataata bardzo chętnie przyłączę się do listy grudniowych mamuś więc napiszę ci na PW co i jak.

ściskam was wszystkie;-)
 
Aaaaa zapomniałabym ;-) badania zrobiłam (oprócz jednego -ale to dzisiaj zrobie ) i wyniesie mnie to około 270 zł za wszystko:szok: No nic trzeba się trzymamć mocno za portfel:-);-) U mnie słoneczko i cieplutko mam nadzieje że u Was też , miłego dzionka ;-) Już jutro piątek wiec zaras weekendowe leniuchowanie;-):-) Ja lece na zakupy, trzymajcie się cieplutko:tak::-)aha i jak możecie to trzymajcie kcuki za moją dzisiajszą wizyta;-) Lece buziaki :*:*:*
 
Doticzka nie martw sie o usg,jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze :tak:
Spojrzalam na Twoj wykresik a tam juz 11 tydzien... :zawstydzona/y: u mnie dopiero 10 jutro bedzie. Ale i tak szybko leca te tygodnie. Jeszcze tylko 4 i bede siedziec w pracy ostatnie minuty przed wyjazdem do polski :tak: Juz nie moge sie doczekac :-)
 
reklama
Witam ;)

Mój lekarz przewiduje koniec listopada, ale ja wierzę ;-) ż e grzeczne Dzidzi pójdzie po mamusi i urodzi się w grudniu :D tak jak mamusia .
 
Do góry