reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

żonkilek i chyba dobrze, że zmieniełaś gina. Bo skoro Cie olewał to szkoda kasy na takiego no i wogóle strach o własną ciąże:tak: Ja też zmieniłam tylko, że wizyte mam dopiero 14 czerwca. No i badania bede na fundusz robic. Zobaczymy oby ten lekarz (lekarka) okazała sie lepsza:-)

A ja dziś zauważyłam u siebie takie brązowe, a raczej brunatne plamienia:baffled:
No ale mama mów że to nic takiego, jak by to była "żywa krew" to wtedy trzeba lecieć do lekarza ale takie plamienia sie zdażają. Zobaczymy, mam nadzieje, że przejdą:tak::-)

Z zachcianek to ja mam na słodke (na dziewczynke:laugh2:) bo kwaśnego to wręcz niemoge:no::baffled: bleee:-D
Aha no i jak nigdy nie jadałam pomarańczy tak teraz sie zajadam:laugh2:(oczywiście tylko słodkimi)

Buziaki miłego dnia
 
reklama
hej Dziewczyny dzieki za wsparcie;)
wiecie co, moje ulubione perfumy Escape Calvina Cleina juz mi sie nie podobaja..tzn nie moge zniesc tego zapachu..to dopiero!:eek:wole zapach encandesence z avonu to jak pomarancza czy cos takliego..normalnie mi sie poprzestawialo hehe;-)
co do smakow..na poczatku chcialo mi sie kwasnego..jadlam kapste kiszona po ktorej dziwnie sie czulam.hehe..:eek:..ale dalej jadlam:baffled::-p:tak:..ale teraz jem slodkie..pomarancze to norma, meko slodzone z tubki, lody i jescze raz lody:)..no i eklerki, ale te zawsze lubilam hehe;)
ja nie moge tak dlugo czekac na wizyte u gina, bo biore zwolnienia lekarskie do pracy.
Aataata: no jescze nie zmienilam, ale zmienie mysle. pojde do innego, zobacze jak bedzie;]najpierw i tak musze isc do swego po zwolnienie.A te plamienie lekkie i u mnie sa, ktoras z kolezanek pisala, ze to niegrozne tak jak mowi Twoja mama.

no to buzka 3majcie sie;)
 
ps. Ataata: masz pomysl jakiej plci bedzie moja dzidzia skoro najpierw kwasne potem slodkie/??:szok:;-):laugh2:
pozdr;]
 
wiesz żonkilku ja tez tak miałam , że początkowo miałam ochote na kwaśne rzeczy a teraz chyba wole słodkie,
jak byłam w ciąży z moim synem damianem (7 lat temu:tak:) to wogóle odrzuciło mnie od słodkiego i nie zjadłam ani jednego słodycza przez 9 miesięcy i nie wypiłam kawy, zresztą teraz kawe też mi odrzuciło...
ale z drugiej strony wiem ze nie do konca to wszystko się sprawdza, jedni mowią ze córka odbiera urodę i kobieta wygląda żle w ciązy, a moja dobra kolezanka po prostu piękniała z dnia na dzień no i urodziła malusią wiktorię... tak że chyba nie ma co się nastawiać

a tak wogóle to bedziecie chciały wiedzieć jaka bedzie płeć?;-)
 
Czesc kobitki :)
Ja sie czuje jakos fatalnie,nie wiem ale nie wyspalam sie a poza tym jakos mam na cos ochote ale boje sie cokolwiek zjesc ze wzgledu na to ze mnie mdli :no:
Kiedy to sie skonczy :confused:
Wiecie powiedzialam dzis w pracy i musze przyznac ze moi szefowie sie ucieszyli. U Nas jest o tyle latwiejsza albo trudniejsza sytuacja ze razem z mezem pracujemy w tej samej firmie ;-) bylo latwiej powiedziec. Pogratulowali Nam i chyba naprawde sie ucieszyli :tak: mam nadzieje.

A co do plci viki31 to ja chce wiedziec. Bede wiedziala jak mowic do Mojego Bobaska. Teraz czasem jak sie glaszcze po brzuchu i chce powiedziec i nie wiem jak... Mowie bezosobowo albo 'Moja Coreczko albo Synku'. To wydaje sie czasem byc chore. Moja mama wspominala ostatnio jaka niespodzianka bylo urodzenie mnie...nie bylo jeszcze usg i nie wiedziala co bedzie. Jak tylko uslyszala moj krzyk pytala lekarza co jest :-D No i uslyszala 'Druga mamuska' :-D
 
Belka: no to fajnie, tylko sie cieszyc;) u mnie sie tak nie ucieszyli hehe;-)co do Twego samopoczucia 3maj sie musi minac!!!

Viki31: no ja chce znac plec, kiedys myslalam, ze nie bede chciala znac, ze chce niespodzinke, ale teraz jakos mi sie podejscie zmienilo..przed urodzeniem chce kupic troche ciuszkow, a nie bede kupowac dla obu plci..i no po prostu chce sie wiedziec jak najszybciej:) nie moge sie doczekac:tak:
co do smakow, tez mnie od kawy odrzucilo, a pilam ja nalogowo!!!..minimum 3 dziennie, teraz nawet spojrzec nie moge, a jak se slabiutka zrobilam to pare lykow i dziekuje:tak:ciesze sie, ze rzucilam palenie 5 miesiecy przed zajsciem w ciaze..nie wiem czy latwo byloby mi to zrobic . no ale taki byl plan i jestem beznalogowcem hehe co mnie bardzo cieszy:tak:musze dodac, ze palilam 9 lat, ale rzucilam z dnia na dzien..dla Niego:)co milosc robi z ludzmi hehe:eek::tak::-D

pozdr;-)
 
heheh Ataata: no niestety nie bedzie to para, ciaza pojedyncza..:-p:-D
Ja nie wiem czy brzydne..nie zauwazylam narazie, ale jem na potege hehehe:-D:szok::laugh2:
pozdr
 
Dziewczyny, a mnie to od niczego nie odrzuca:baffled:
Nawet od fajek:-( tzn nie pale już, ale jak ktoś pali koło mnie albo śmierdzi petamito mi to nie przeszkadza:baffled: Porażka.
No a kawa............ mniam mniam, teraz smakuje mi chyba jeszcze bardziej niż przed ciążą... ide sobie właśnie zrobić bo mi smaka narobiłyście.
Także mnie jako tako od niczego nie odrzuca, coś np. mniej mi smakuje, ale zjem, a inne rzczy co kiedyś nie lubiłam to teraz polubiłam:laugh2:
Jakiś dziwoląg zemnie.
A dzieciątko to mi zaczyna urode odbierać ito grubo:wściekła/y::baffled: więc dziewczynka, albo może synuś dżoluś-piękniś:laugh2:

Ide kawe robić:-);-)
 
reklama
Ja tez jakos brzydne :zawstydzona/y: jakies plamy jakbym dostala :baffled: No ale zobaczymy. Ja tam bede sie cieszyc i z synka i z coreczki:tak: jakos nie jestem nastawiona ani na jedno ani na drugie. Uwazamy z mezem ze nie wazne czy bedzie chlopiec czy dziewczynka aby bylo zdrowe :tak:
Ale chcialabym wczesniej wybrac imie i kupic podstawowe rzeczy.
 
Do góry