reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Witajcie Kochane :-) A ja dopiero wróciłam ze szpitala i jestem padnięta...
Jutro chyba też wezmę na luz i pójdę dopiero gdzieś na 8, bo moje kochane dziecko radzi sobie doskonale beze mnie ;-) Zauroczył już sobą cały oddział, że taki kochany, grzeczniutki i wesolutki (hmm, a mi ostatnio tak marudził w domu):-)Leki super działają, ciśnienie i akcja serca w porządku :tak:Dzisiaj nawet wzięliśmy Go dwa razy na dworek, bo nikt nie widział żadnych przeciwskazań,a że świeciło ładne słoneczko to dlaczego mielibyśmy z tego nie skorzystać. Jutro rano Prezes dostanie jeszcze taką samą dawkę jak dzisiaj i jak nie będzie po niej żadnej negatywnej reakcji to po południu Oliś wyjdzie do domku :-):-):-) Wogóle jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona personelem, nie ma tak jak w Polsce, że ze wszystkim robią ci łaskę, wystarczy, że któreś dziecko zakwili to pielęgniarki są niekiedy szybsze od rodziców z reakcją i naprawdę rozpieszczają dzieciaki :-) Oliś wczoraj chwilę pokwilił po pobieraniu krwi, więc na pocieszenie dostał pozytywkę. Nie wiedziałam, że mam takiego zdolnego chłopczyka, pozytywka odpala się jak dziecko mocno uderzy, więc jak Młody rozkminił o co chodzi zaczął ją pięścią napierniczać jak tylko przestawała grać;-) Muszę Mu chyba do domu coś takiego kupić ;-)
Miłego wieczorka Dziewczynki i dziękujemy za dobre fluidki, Olisiek oczywiście wycałowany od wszystkich :-)
 
reklama
Kasia super wieści!!! Na pewno wszystko będzie dobrze!!!:-)
Grzechotka ja właśnie z allegro mam, gdzieś ok. 50zł dałam i u mnie się sprawdza ... ale nie ręczę jak będzie u Was:-)

Ja też spadam do spania ... jeszcze poobserwuję aukcję z laptopem ;-).
Dobranoc:-):-):-)
 
Kasia oby tak dalej i więcej dobrych wieści ! :-):-):-):-):-):-)
I super że Oliś taki grzeczny :tak:
 
A zapomniałam jeszcze napisać, że moje dziecko rano nie chciało zjeść od nikogo mleczka, kilka osób robiło do Niego podchody i nic ;-) Zjadł dopiero ode mnie jak przyszłam i to od razu ponad 200ml, czekał kochany chłopczyk na mamusię :-)
 
Oj Kasia no wiadome że Oliś to swoją mamusię najbardziej kocha i co będzie jadł z cudzej ręki;-). A że taki zdolniacha z niego to już wszyscy dawno wiedzieli:-D ... kochany chłopczyk!!!!
Trzymajcie się cieplutko i wracajcie jutro razem do domciu!
Buziaki:):):)
 
No i prasowanie mam z głowy:-):-) Przynajmniej na tydzień;-):-p Cieszę się. Najgorsze są te mężowe koszule, brrr, niecierpię ich prasowac:no::wściekła/y:

Kasia pewnie miło Ci się zrobiło, że Olis Cie tak wyróżnił. Ja też byłabym dumna:tak: Ciesze się, że te lekarstwa tak dobrze na Oliśka podziałały:)

Monia naprwde, szczerze Ci współczuję Tego powrotu do pracy. Pewnie będzie to dla Ciebie ciężki czas, ale z czasem na pewno się przyzwyczaisz:tak:;-)

Grzechotka, Magdalenka ja mam takie nosidło ale na szczęście nie muszę używac bo na spacerku Marcel jest jak aniołek i nigdy nie płacze:tak: A na wycieczki jak narazie nigdzie nie jeżdzimy bo R ciągle pracuje:tak::crazy:

Ewedja u nas to Marcel tylko jak się obudzi to nogi tak podnosi. R to się wtedy śmieje że antenki wystawia i tak jakby chciał powiedziec "zobaczcie, obudziłem się już:)"

Jutrzenka kurcze ja podziwiam Twojego Kubusia:tak::tak: Normlanie jakbys dziecka nie miała:tak:;-)

Ewa super,że z bioderkami wszystko ok. Kurcze wiecie, że tutaj tego nie badają:-( i nawet nie wiem czy z naszymi jest dobrze, ale mam nadzieję że tak. W lipcu będę w PL to przebadam Go dokładnie


Ech, to trezba iśc spac. Dobranoc dziewczynki. Do jutra:)
 
Sylwia brawo. Mój mąż na szczęście nie znosi koszul i nie musi ich nosić :-)

A ja właśnie dostałam pierwszą @ I ku mojemu zadowoleniu zero bóli. Mam nadzieje że tak zostanie :tak: bo przed ciążą to sie zwijałam :baffled:

Wszystkie poszły spać..a niektóre w ogóle się zapodziały haalooo
Pewnie po 4 naszego czasu Pryzybelka zawita, więc juz Cię witam Pryzybelko
 
Kto poszedł spać ten poszedł, ja byłam tylko pod prysznicem i spać mi się odechciało ;-)
Sylwia, a health visitor nie sprawdzała u Was bioderek? U nas przy każdej wizycie sprawdza, a jeśli coś by było nie tak to wtedy wysyła do szpitala na usg. Na szczęście o bioderka nie musimy się martwić, bo wszystko jest ok, chociaż na początku się bałam, bo Oliś miał strasznie krzywe nóżki, no ale wynikało to z tego, że chudziutki był jak się urodził ;-)
 
dzien dobry Kochane!!!:-)

U nas noc przespana, tak więc wszyscy wypoczęci:tak: Widzę za oknem, że znowu zapowiada się piękny dzień...tak więc pewnie dzis znowu mamusie spędzą wiekszość czasu na spacerkach:-)

My tez wczoraj dużo bylismy poza domem..tak więc wieczorem jak juz mały zasnął nie miałam na nic siły. A! i kupiłam wkońcu parasolkę do wózka....trochę się wczoraj mały nadenerwował, jak słonko mu swieciło;-)

Kasiu buziaki dla Olisia:tak:To dopiero dzielny chłopak:tak:

dziewczyny miłego dnia!!!:-)
 
reklama
Ratujecie ja już nie wytrzymuję z Kubą !!!!

noc 5 razy siuę budzil z mpłaczem rano od otwarcia oka wycie nie porafię ani go uspokoić ani go zignorować nie wiem co jrmu jest oby tylko chory nie był zęby już przecież wyszły ja już nie mam pomysłu to już 3 dzień:crazy::crazy::baffled::angry::wściekła/y:
mam nadzieję że chociaż wy zaczęłyście lepiej dzień


Kasiu cieszę się że Oliś się dobrze czuje widzisz wszystko sie układa tak jak powinno trzymam kciuki żebyście szybko do domku wrócili
 
Do góry