reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Och dziewczynki, pół dnia mnie tylko nie było a wy tyle naskrobałyście:no::no::no:

Ja plamami się nie przejmuję, jak są bardzo widoczne po praniu to poprostu wyrzycam, aaa co;-):-p
My byliśmy w baby clinic dzisiaj no i okazało się że w tym tygodniu Marcel ładnie przybrał na wadze bo aż 24dag:szok::szok: no i dostałam zje..ki że wymyślam problemy i takie tam. Kazała też oduczyc Go budzenia się w nocy na jedzenie bo według niej to dlatego On nie chce jeśc w dzień:crazy: Spróbuję dzisiaj w nocy i zobaczymy:rofl2::rofl2:
Zakupy chyba udane, zreszta same oceńcie:-);-)
66827702_normal.jpg

14900902_normal.jpg

No i czarny top pod spód:-):-) Co o tym myślicie?????
 
reklama
\c ]\\\\\\\\\\\\XXp.'[?___________________________/.;jkLLLLLLLLLLLLLLLLLLLcdrr rry fcv hxxxxi huniuki8guu6t

to od Zachariaszka dla wszystkich ciotek

sliczne ubranko sylwia
 
No Sylwia, ale będziesz elegancka, komplecik naprawdę fajny :-)
Wymiękam przy tym moim zbóju... Tomek też już wymiękł, oglądanie tv nic nie dało i teraz Młody leży sobie na łóżku i zamiast spać ogląda sobie rączki i cmoka...
 
a jak pani doktor kazała Ci małego oduczyć budzenia na papu w nocy?

no właśnie jak ??

Słuchajcie ona mi powiedziała że jek będzie płakał to mam to "zignorowac":szok::wściekła/y::szok::wściekła/y: Oczywiście nie zrob ię tak jak ona mówi tylko spróbuje sposobów o których Wy wcześn iej pisałyście np zapychanie smoczkiem albo podawanie wody:crazy::crazy: Myślę że coś w tym jest że jemu się pomilły pory jedzenia, bo w dzień nie chce nic jeśc i nawet jakbym mu nie dała to on by się nie upomniał nawet za to w nocy budzi się co chwilę i wcina jak szalony:no::wściekła/y:


Kasia to teraz już Go przetrzymajcie bo jak Ci zasnie to wieczorem bedziesz miala problem a tak przynajmniej za dwie godzinki polozysz Go spac i juz Ci całą noc prześpi
 
reklama
Do góry