reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
No to kupiłam ten wózek w kolorze granatowo- niebieskim. Zastanawiałam się nad tym bordowym ale dziś widziałam taki na spacerze i stwierdziłam że wobec tego kupuję niebieski:tak::tak::tak:
 
ja dzis sie zaglebilam w lekury i wyczytalam ataata ze dzieci ktore rozwijaja sie w wieku niemowlecym nieco wolniej w pozniejszym okresie rozwijaja sie szybciej :)) czyl dla naszych co to jeszcze nie wiedza ze maja raczki jest jescze nadzieja!!
moja niunia chyba bedzie ok po tym szczepieniu. wczoraj byla spiaca ale sprawdzalam jej temperature i bylo ok.
u nas dzis slonce ale okropny wiatr a ja jakas spiaca jestem...
 
Witamy:)

A nas jak dziś rano wywiało z domu z wózkiem to wróciliśmy po 18-tej w strasznej ulewie...brrrr....paskudnie się zrobiło:-(. Ale odwiedziliśmy kumpele w pracy, no i wpadliśmy do dziadków na obiadek i tak dzień minął...

Żonkilek to czeka Cię wielka impreza, rzeczywiście jak weselisko!!:-)

Agatko z tym stresem w ciąży no i teraz to też może być prawda...w końcu mówi się że dzieci stres matki wyczuwają i możliwe że im się udziela...więc spokoju Ci życzę:):tak:

Magdalenka no no smok z Twojego maluszka;-)

Anetka super że Madzia wraca do zdrowia!!!:-) A okolica przepiękna:-):-) Jakby mój mąż to zobaczył, zwłaszcza ten staw (bo z niego jest zapalony wędkarz) to chyba by padł...:tak:

Dotka Tobie tego morza w okolicy też strasznie zazdroszczę:-):-)

Viki nie smuć się wyjazdem męża, na pewno szybko Ci zleci ten czas a my Mamusie Grudniowe postaramy się abyś zbytnio nie tęskniła:-):-)

Jutrzenka super grzeczny ten Twój Kubuś, że daje rodzicom czas dla siebie...no tak już będzie że z dnia na dzień te nasze pociechy będą coraz większe i będą nas coraz bardziej zadziwiać:tak::tak:. A co do gaworzenia to mój Wiktor dostał wczoraj taką kwaczącą kaczuchę i dziś zaczął tak śmiesznie kwaczeć jak ona...normalnie kładłam się:-D:-D:-D ze śmiechu:-D:-D:-D jakież te dzieci są mądre!!!
 
Anetka, super że Madzi się polepsza - taka bidulka na zjęciu w galerii. Mama nadzieje że idzie ku wyzdrowieniu i juz żadna infekcja jej nie dopadnie ! A zdjęcia z waszej okolicy - przecudne - dzieciaki maja dużo szczęścia że mają gdzie pohasać i poodychac świerzym powietrzem.
My zanim dojdziemy do jakiegoś parku to się nawdychamy spalin niestety
Jutrzenko - pozazdrościć syneczka - taki grzeczniutki i kochany

A u nas po szczepionce nieciekawie...juz wczoraj się zaczęło, zaczęla Wiktorka nóżka boleć i płaczu było coniemiara, bo glupia matka się nie domyśłiła i nosząc uciskała nóżkę, a biedulek aż się zanosił od płaczu. Jak już w końcu się zorientowałam że przeze mnie tak ryczy to go nosiłam tak żeby mu nie uciskać nóżki. Uspokoił się, ale już w ogóle nie chciał spać. Wsiał taki bidulek na moich rękach, no i w końcu przed północą skończyło się czopkiem przeciwbólowym - pomogło. Dzisiaj podwyższona temperaturka, ale znacznie spokojniejszy. Nóżka dalej go boli - nie da się w niż dotknąć. Mam nadzieje że mu szybko przejdzie !
 
Magdalenka a smarowałaś małemu nóżkę altacetem w żelu? To bardzo pomaga na takie właśnie bolące miejsca po szczepieniu:tak::tak: Ja dzieciaczkom zawsze smaruję i nie mam kłopotu z bolącymi nóżkami czy rączkami po szczepieniu.
 
Witam Grudniowe mamusie!!!!
Ja juz kiedys bylam u Was ale pisalyscie tak duzo:szok::szok::szok: a ja nie mialam za bardzo czasu no i tak jakos wyszlo ze zniknelam. PRzyznam tez szczerze ze troszke trudno mi bylo "wcisnac sie" w wasza rozmowe:((. Mam nadzieje ze tym razem bede miala wiecej odwagi.
Mam na imie Sylwia. Razem z mezem i synem Marcelkiem mieszkamy w UK. Na co dzien siedzimy z malym sami w domu bo maz calymi dniami pracuje.
Pozdrowienia dla Was i usciski dla Waszych maluszkow:))
 
Witaj Sylwia :tak:"wciskaj się" w rozmowe zawsze jak masz ochote, będzie nam b. miło.
Weroniczko - smaruję Altacetem ale jak widać nie do końca pomaga :-(
 
reklama
Sylwia witaj i nic sie nie przejmuj, tu sie nie trzeba "wciskac" poprostu pisz jak byś nas znała od wieków;-):-D

Anetko napisze tutaj.
dzieki za odp na sms, nie odebrałam tel bo akurat usypiałam małą, a pozatym walnęlam tel (a mam wyciszony zawsze) także nie wiedzialam że dzwonisz dopiero później zobaczyłam, ale był juz sms więc nie oddzwaniałam.
Dzieki raz jeszcze, mała już jest na ISOMIL-u no zobaczymy jak bedzie ale jest różnica w tym że wogóle mi nie ulewa:-D Ciesze sie bo na Pepti ulewała co posiłek
Troszke mam problem zato z odbiciem jej bo dłużej to trwa (na pepti jak tylko ją podniosłam) no ale jakoś to jest;-)
Uspokoic sie nie uspokoiła, ale to złośnica jest, juz wiem to napeno:-D
A wogole lekarka z wielką łaska mi wypisała ISOML bo stwierdzila ze sojowe to dla starszych dzieci ze ona nie pzrepisuje, a jja jej zaczelam gadac ze chce itp i z łachą wypisała na spróbowanie ale ostrzegła ze może byc jeszcze gorzej niz po pepti bo na soje bardzo dużo dzieci jest uczulonych!! -no moja chyba nie:-D
No i to mleko tak nie smierdzi bo po pepti jak mi mala ulewała to zanim nastał wieczór i kąpanie to powiem szczerze że było czuć od dziecka nieprzyjemny zapach mleka!!!:wściekła/y: a na ISOMILU jest lux;-)
Jak nie bedzie jej brzuszek po nim bolał to zostaje na tym mleczku:-)

Weroniczko niewiem czy jeszcze aktualner dla Ciebie ale ubranka do chrztu widziałam w Carfurze w tym sklepie z dzieciowymi (ale nie 5-10-15) tylko tym malutkim obok, no i na Placu Bieńczyckim w pawilonie obok kwiatów na parterze w dzieciowym sklepie -mają tam bardzo duuuzy wybór ubranek do chrztu:tak:
I pewnie tez w "Czrodzieju" na os. Złota Jesień. Wogóle niewiem czy znasz ten sklep, a jak nie znasz to polecam!! Superast sklepik wszystko tam jest To jest sklep/komis ja tm często chodze bo mają dużo fajnych rzeczy. Także polecam sklepik, jak nie byłaś to naprawde wpadnij tam kiedyś. AA no i mają stronke int. bo prowadzą też sklep internetowy i wypzyczalnię. Czarodziej.pl - Artyku?y dla dzieci, porady, sklep dzieci꣹, komis, wypo?yczalnia Chociaż od Ciebie to pewnie bliżej do "Światu Dziecka" to jest dopiero mega sklep tylko tam zaś jest drogo..
 
Do góry