reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Weroniczko niewiem czy jeszcze aktualner dla Ciebie ale ubranka do chrztu widziałam w Carfurze w tym sklepie z dzieciowymi (ale nie 5-10-15) tylko tym malutkim obok, no i na Placu Bieńczyckim w pawilonie obok kwiatów na parterze w dzieciowym sklepie -mają tam bardzo duuuzy wybór ubranek do chrztu:tak:

Ataata, dzięki za namiary na sklepy (choć dla Weroniczki), bo ja tez zaczynam sie rozglądać.
Chrzest 13 kwietnia (ryzykuję, może nie bedzie pechowo).
Chciałam dziewczyny zapytać co chrzestna może kupić chrześniakowi na pamiątkę.
W kwietniu bedę miała też chcrzest syna kuzynki i poprosiła mnie na matkę chrzestną. I nie wiem co kupić. (zamiast krzyżyka, bo kupi go chrzestny).

O rany. Myślałam, że trochę jeszcze poklikam do Was, ale mały sie obudził właśnie.
Zmykam
 
reklama
Ataata dziękuję za info o ubrankach ale na całe szczęście znalazłam koszulę, którą szyłam Stasiowi. A jest ona o tyle lepsza że jest razem z body doszytym więc niewychodzi dzidzusiowi ze spodenek:tak::tak: Teraz już mam cały garnitur uszyty- łącznie z bucikami:tak::tak::tak::tak:
 
Witam!
Sporo mnie nie bylo bo troche sie u mnie dzialo ale o tym chyba na zamknietym , wiec lece tam popisac ;-)
 
Ataata, dzięki za namiary na sklepy (choć dla Weroniczki), bo ja tez zaczynam sie rozglądać.
Chrzest 13 kwietnia (ryzykuję, może nie bedzie pechowo).
Chciałam dziewczyny zapytać co chrzestna może kupić chrześniakowi na pamiątkę.
W kwietniu bedę miała też chcrzest syna kuzynki i poprosiła mnie na matkę chrzestną. I nie wiem co kupić. (zamiast krzyżyka, bo kupi go chrzestny).

O rany. Myślałam, że trochę jeszcze poklikam do Was, ale mały sie obudził właśnie.
Zmykam


podobno krzyzyka nie daje sie w prezencie na chrzest.... taki przesąd..ale czy wierzyc..????
 
reklama
No juz sie rozpisalam na zamknietym.
Dziekuje za mile powitanie:-):tak:
Co do chrztu to moj Witus dostal np. bardzo fajna biblie w obrazkach dla dzieci.Narazie jest maly ale to fajna pamiatka i pomysl na prezent moim zdaniem.
 
Do góry