reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Wiem żonkilku wiem, ja to wszystko wiem, tylko wiesz człowiek chwyta sie każdej mozliwości żeby ulżyc dziecku i przede wszystkim sobie...:zawstydzona/y:
I wiem, ze zmiana mlega ***** da, bo to sa histerie niekolkowe:baffled: kolki były owszem to była masakra (teraz w porówna nia do czasu kolkowego jest rewelacja) no ale porównując do zachowań innych "normalnych" dzieci to mam przerombane...
I wiem że to są nerwy przez to że ja sie ubeczałam w ciąży za wszystkie czasy...:-( byłam jednym kłębkiem nerwów wtedy i dlatego odbiło się to na Darii...
Mleko tu nic nie pomoże bo ją brzuszek nie boli juz a nawet jakby bolał to darła by się jak boli, a nie "bo jej sie znudzi leżenie"...
I wiem, że to minie, ale perspektywa takiego stresu jeszcze przez ok 10 miesięcy mnie przerasta..
Ale itak juz jest o niebo lepiej, bo mała już jest "bardziej kumata" ;-) i przynajmniej potrafi czyms sie zając na chwilke, bo zanim sie tego nauczyła to potrafiłam ją nosić po kilka godzin dziennie na rękach:sorry2: teraz ja ponosze 30 minut i mi kręgosłup pęka bo taka kluska:-D
 
Agatko to nie musi trwac az tak dluugo...po prostu mysle, ze dla Darii teraz wazne jest twoje opanowanie..musi czuc twoj spokoj..i milosc..badz dobrej mysli!!:)a ile wazy i ile ma dlugosci? moja slabo przybiera, musze ja jutro zwazyc.ma chyba 62 cm, przynajmniej tydz temu tyle miala:)
 
Weroniczka, ja tam woze mala w spacerowce i to nie na idealnie plasko (fakt, ze nie sa to dlugie spacerki i bardzo rzadkie ze wzgledu na ten snieg)
Ale tak jak Ataata mowi; sadzamy dzieci do lezaczkow, hustawek i niekiedy dzieci sypiaja tam dluzszy czas, wiec chyba nie ma sensu na krotko ladowac kase w gondole...
Stefanka, w sumie juz za pozno na odpowiedz, ale moja niunka po szczepieniu miala tylko lekka goraczke(tez byly dwa zastrzyki w udka - brrr) , ale z kliniki dostalismy informacje (ulotki) o mozliwych reakcjach na te szczepionki.
Zonkilek, moja niunka tez nie przybiera za duzo, ale w normie, wiec sie nie martwie zbytnio, najwazniejsze, ze dziecko zdrowe silne i pogodne.:)
 
No więc właśnie fajny. Wygląda solidnie a składa się jak parasolka. No i oparcie rozkłada się do całkowitego leżenia:tak::tak::tak: Muszę przekonać męża:tak::tak: Fajnie by było go mieć już na Święta. Zobaczymy. Ma dziś w pracy przemyśleć sprawę;-);-);-)
 
Witam,
Ale paskudnie u nas dzisiaj - wieje leje :baffled: brrr
My juz po szczepieniu - alez mam genialnego synka: przy ukłóciu jedynie delikatnie stęknął i zrobił podkówkę ale się nie rozpłakał a jak wyszliśmy z gabinetu to juz bło wszystko ok i uśmiech znów zagościł na buźce :-) ( a po ostatniej szczepionce nie było żadnych niepokojąch objawów, tylko jakby więcej spał) No i było ważenie :szok: 6800 g no i pani doktor zakazała wprowadzać normalne zywienie tylko cycuś.
Weroniczka - wózek świetny i widziałam mamusie z maluszkami w takich wózkach :tak:
Ataata,
czasem jest tak, ze dzieci uczulone na zwykłe mleko sa b. niespokojne, wiec zmiana mleka na sojowe moze przyniesc duzo korzysci :tak: badz dobrej mysli.
Żonkiek - to rzeczywiście szykuje sie ogromna impreza :szok:
Anetko duzo zdrówka dla dzieciaków!
 
reklama
Weroniczka opłaca się nawet za tą cenne go wziąć ma wszystkie akcesoria jak [FONT=Times New Roman,Times,serif]Folia przeciwdeszczowa[/FONT], [FONT=Times New Roman,Times,serif]5- cio punktowe pasy bezpieczeństwa [/FONT][FONT=Times New Roman,Times,serif]w budce znajduje się okienko fajne te wszystkie bajery
[/FONT]
mąż na pewno będzie na tak

A u nas dziś w nocy już o wiele lepiej Madzia się nie dusiła mi tak bardzo pomagały leki typu Prawoślazowy syrop aby nie miała za często odruchów kaszlenia bo jak ona zacznie kaszleć to nie ma końca. Nie gorączkuje już od wczoraj rana i kaszle zmienił dźwięk nie na świszczący ale na taki mokry jakby jej już się tam wszystko odklejało i to dobry znak :tak::tak:
 
Do góry