reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Dzieki dziewczynki za odpowiedzi :-)

Anetka kurcze szkoda Magdusi, jak sie szybciej dopatrzyli to by bylo po wszystkim, a tak to antybiotyk niepotrzebnie brala bidulka

Dota my szczepimy w poniedzialek. Moj maly tez zaczyna zauwazac lapki. tak fajnie je sklada sobie.

A tak wogole to ile kosztuje u Was ta szczepionka skojarzona w jednym ukluciu. Pytam z ciekawosci zeby porownac jak to jest w roznych regionach. U mnie 160 zl jedna dawka.

Stefanka ja tez jestem podatna na promocje :-D:-D:-D. Jak ostanio byly Pampersy w carrefourze po 43 to tez kupilam mimo ze mialam i tak sie zrbilo w domku prawie 300 :szok::szok: Na szczescie pomyslalam i wieksze kupilam. :-D:-D. Moj maly kciuka nie ssie ale "gryzie" sobie piastki i pcha je do buzi. Az ma sucha skore na kostce od tego "gryzienia". A smoczka ssie czasami jak jest glodny a ja robie mleko albo jak sie nie moze "utłuc" a jest spiący. :-)

Kurde a mnie dzis caly dzien zoladek boli, oby to nie grypa zoladkowa :wściekła/y::wściekła/y:.
 
Anetka współczuje - konowały! Biedna Madzia !
Dotka mój Wiktor to tylko piąstkę swoją ogląda ale i tak jest to pocieszne :tak:
Stefanka u mnie z kciukiem w buzi jest to samo ( smoczek nie ma prawa bytu) doszło do tego że chce włożyć kciuka do buzi podczas karmienia :szok::-:)dry:

A mnie tez coś rozkłada :wściekła/y::angry::no::-(
 
czesc wszystkim
co do ubierania to ja jestem za tym co mowi viki ( oczywiscie zawsze trzymam jej strone ). ...

ojej stefanka kurcze jak mi sie miło zrobiło;-):tak:


mój Paweł też odkrył raczki i bacznie je obserwuje:-) i tak smiesznie je składa:-D
a o tym ze również probuje zmieścić je w buzi to już nie wspominam hihih:-)


jutrzenka ja za szczepionke 5 w 1 płace 100.

a czy ktoras z was szczepiła bądż zamierza szczepic na pneumokoki???
 
agatko ciesze sie ze trafiłaś na fajną lekarke. no i dobvrze ze wykluczono podejrzenia neurologiczne.

anetka oby madzia szybko wyzdrowiała i ominął was szpital.-trzymam kciuki:tak:
 
a u nas skojarzona szczepionka: 180 zł :wściekła/y:
a o pneumokokach....zawsze były tylko teraz jakiś takiś szum się w okół nich zarobił. i zawsze zostaje: "a co jeśli ..."
 
ja jutro ide na szczepienie i mam pneumokoki w pakiecie :))
a moja niunia jeszcze nie wie ze ma raczki!! buuuuuuuuuuuuu
 
Ale rózne ceny za szczepionki....my płacimy 130 zł:tak:
Te pneumokoki...tak jak Magdalenka pisze-zawsze były....
 
no wlasnie...zawsze były a teraz taki szum wokół tego...
wnioskuje ze żadna z was nie szczepi???


a z cenami za szczepionki to faktycznie różnice dość spore:szok:
 
reklama
Do góry