reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

czesc dziewczynki
na poczatek ciepłe uściski dla nowej koleżanki AneczkiK witaj wsród nas;-)

żonkilku jeśli chodzi o przesądy to jest ich mnóstwo!!!!
częśc zupełnie bezsensowna częśc może troszkę wpływająca na psychikę ale najważniejsze to się nie zadręczac bo wtedy to już przez reszte ciąży najlepiej musiałybyśmy siąść w miejscu i nic nie robic...
zresztą bodajże w "październikowych mamach" jest taki wątek dotyczący przesądów... ale nie wiem czy warto wogóle to czytac bo pozniej bedziesz siedziała i myślała:tak:

belka brzusiu powolutku rośnie i staje się juz widoczny chociaż nie wiem czy do konca dla innych sugeruje ciąze czy może raczej przejedzenie;-) nie mniej jednak jeszcze tydzien dwa i bedzie juz coraz bardziej zaokrąglony.
a faktycznie tak jest ze jak się połoze na wznak to brzucholek jest mniejszy ale musze przyznac ze od kilku dni zauważyłam ze jednak nie jest zupełnie płaski :-)

pozdrawiam
 
reklama
Dziekuje za mile powitanie:tak:
Jesli chodzi o brzuszek to moj narazie wyglada wlasnie jakbym sie mocno najadla.Ale brzuchy faktycznie chyba rosna "skokami" i z dnia na dzien nagle cos wyskakuje i tak juz zostaje dopoki znowu nie urosnie wiekszy;-)
 
Czesc kobietki :) jak sie czujecie? Ja juz lepiej i jem normalnie :tak:
U mnie ladna pogoda,az sie zyc chce :-) Dzis ide na poszukiwania spodni ciazowych :tak: a w weekend chce zaciagnac meza i cos wybrac :) Juz sie nawet zgodzil :tak:

Milego dnia ;-)
 
Cześć dziewczyny;-) Jak samopoczucie ? U mnie cieplutko aż parno i najchetniej wybrałabym się nad jakieś jeziorko gdzie jest wiaterek i słoneczko zarazem:) No ale w Krakowie ciężko o takie przyjemnośći przynajmniej ja nie wiem gdzie są:)

Ataata gdzie jesteś??;-) Ostatnio Ciebie nie widać nie słychać? Wszystko ok?:)
 
hej dziewczyny!!!
Witam nowa Grudnioweczke Aneczke K, masz takie samo imie i pierwsza litere nazwiska zarowno obecnego jak i przyszlego jak ja hehe;-)

Co do przesadow, wole o nich nie czytac jednak, po co za duzo myslec masz racje viki:happy:

Sluchajcie co za slonce, pojechalismy wczoraj na plaze o 14, wiec slonce nie powinno byc najniebezpieczniejsze..ylismy 2 godziny..poparzylo mnie..:zawstydzona/y::sick::-( mialam czapeczke na glowie, ale jak lezalam podnioslam glowe do gory i se policzki opallilam..tyle ze to nie jest opalenizna, a plamy normlanie poparzenia..szok!!!wszystko mnie swedzi i piecze:-(

Wiecie co mam maly problem..na poczatke wrzesnia mam juz zarezerwowana wycieczke do Turcji na tydz..podroz poslubna..i teraz niew iem czy moge leciec, to bedzie 6 miesiac ciazy..;/,...czytam na necie, ale raz kategorycznie nie, a raz nie jest to niebezpieczne..moze wiecie cos na ten temat????

dzisiaj troche chlodniej, ale nadal cieplo, mam nadzieje, ze moja skora wroci do normy..;]
3majcie sie cieplutko:-)
 
Zonkilku co do latania samolotem to slyszalam rozne opinie.Podobno najgorszy jest pierwszy trymestr i ostatni ale mysle,ze powinnas spytac sie lekarza o rade.On tez w razie potrzeby wystawi Ci zaswiadczenie ,ze mozesz leciec bo chyba niektore linie takiego wymagaja.
Co do przesadow to powiem wam ,ze jestem nastawiona do nich bardzo wesolo tzn. w ogole sie nimi nigdy nie przejmuje a co wiecej czasem robie cos dokladnie na odwrot.Np. cala ciaze nosilam korale na szyji a podobno kategorycznie nie wolno_Obcinalam wlosy, malowalam sie, nosilam stringi(bo nawet o takim przesadzie slyszalam):-D Witus urodzil sie zdrowy jak ryba:tak:
 
Czesc Dziewczyny :) Co do podrozy to musze sie Wam przyznac ze ja za 3 tygodnie bede w drodze do polski. Nie lecimy samolotem,jedziemy samochodem. Podroz trwa okolo 22 godzin. Jednak moja polozna stwierdzila ze nie jest to problem,chodzi tylko o to zebym robila czeste przystanki i zebym wygodnie usiadla i ruszala stopami.

Na wszystko jest rozwiazanie :tak: Mysle ze w Twoim przypadku zonkilek tez nie powinno byc problemu,ale na wszelki wypadek zapytaj lekarza :tak:
 
hej Dziewczyny!!!

Co do podróży to będzie to u mnie koniec drugiego i pocz trzeciego trymestru 6 miesiac..nie wiem co lekarz powie..troche sie boje ryzyka, z drugiej strony tak bardzo bym chciala tam poleciec.to bedzie jakies 4 godz lotu, nie tak dlugo.
Dzis kolejny dzien upalu, jedziemy do olsztyna na jakies zakupy szersze hehe..mam nadzieje, ze cos sie znajdzie fajnego.:tak:
Czuje sie super, mam tylko nagminne wzdecia..czy was tez to meczy???cokolwiek zjem, puchnie mi brzuch i boli:no:

3majcie sie cieplutko!!!! pozdr
 
Cześć wszystkim.
Dawno mnie nie było, a to temu, że nie mialam dostępu do neta:baffled:

Czuje sie do d*** rano jestem totalnie nie do życia... i albo mi przechodzi, albo nie:sick:
Mdłości, mdłości i jeszcze raz mdłości, tylko już bez żyganka niestety...:-(

Jeszcze w łóżku siedze bo niemam siły sie zwlec, ale już mi lepiej więc ide sie kąpać a potem na jakiś spacero...

Miłego dnia
 
reklama
A mnie jak zwykle dopadl Len;-) odkurzylam mieszkanie i mam jeszcze full roboty ale jak widzicie zajmuje sie czym innym:-D
Wczoraj bylam u znajomych zobaczyc ich 3 tygodniowa coreczke.Jeny jakie to malenstwo.Takie male cudenko, az sie wierzyc nie chce ,ze moj Witek tez byl taki malenki .Jak ta mala zobaczylam to od razu sie rozmazylam o tym jak to bedzie super znowu takiego malego robaczka tulic:tak: Macierzynstwo to naprawde niesamowity CUD:happy: a teraz ide wam ponudzic na watku do marudzenia;-)
 
Do góry