reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Witam się z samego ranka przywitana dobrą wiadomością od Dady :)

Dziewczynki otwarłam nowy wątek z listą mamuś więc już teraz proszę piszcie do mnie na priva kiedy, o której godzinie, kogo i o jakich wymiarach (długość i waga);-) urodziłyście żebym mogła tam wpisywać na listę i żeby nie porobił się na tamtym wątku bałagan.:tak::tak::tak:
 
reklama
HA HA Dada GRATULACJE !!!
Super, taka niespodzianka! Pisz koniecznie jak sie czujesz i jak maluszek !
Teraz to juz sie powinno posypać ;-)
Pozdrawiam, miłego dnia!
 
DADA dopisuje sie do GRATULACJI!!!! :laugh2::rofl2::tak::-D:happy::rolleyes:

ja dopiero w sobote jade do siebie, na polnoc, do tego czasu nie ma innej opcji - musimy wytrzymac :-):-)
 
GRRAAATTULACJE DLA DADY I DZIDZIUSIA:-):-):-):-):-):-)
No to juz naprawde sie zaczelo:szok::tak:matko musze sie zaczac szykowac bo tyle mam jeszcze do zrobienia fiu fiu.:rofl2:
Dzis w nocy ciagle mi sie snil moj maly Antos, to bylo takie realistyczne i przyjemne.:-)Nad ranem niestety obudzila mnie potworna zgaga:dry: Nie chcialo mi sie wstac zeby cos wziac wiec opilam sie tylko wody, ktora mialam pod reka, no i potem musialam wstac siku a zgaga przeszla tylko troszke.No nic jak sie ma lenia to trzeba czasem za to oberwac hihi;-)
 
NO fajnackie wieści Dada Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja już sie nie mogę doczekać kiedy zobacze moja dzidzie. Termin mam za 2 tygodnie, ale jak Dada nam pokazała, że może byc już tuż tuż, fajnie fajnie fajnie. Milego dnia życze wszystkim buzka pa
 
Dada ale niespodzianka ;-)
Nasze gratulacje!

A ja po wczorajszej wizycie... opiszę na odp. wątku.
Poza tym spokój.
Za oknem śnieg!

Miłego dnia kochane!
 
Czesc Dziewczyny :-)
nie no ja doznalam szoku :szok::baffled::dry:
Dada gratuluje rozdwojenia :tak: mam nadzieje ze i Ty i maluszek czujecie sie swietnie :tak::-) Koniecznie napisz nam wiecej no i jakas fotka by sie przydala :tak:


Ja wlasnie wrocilam z badania krwi i jakos mi duszno :confused:
Dzidzka sie rozpycha jak zawsze i daje znaki istnienia :tak:
I co najwazniejsze nie ma oznak niestety ze podzielimy los Dady i rozdwoimy sie wczesniej :no::crazy: a szkoda
Milego dnia Mamuski :-)
 
Czytałam coś o wcześniejszym wybraniu PEDIATRY ale hmmm jak ja mam sobie go wybrać? Iść do przychodni i z listy lekarzy wybrać jedno nazwisko?
 
Witam wszystkie grudnioweczki 2007 ja mam termin na 20,12,2007 bede miala druga coreczke :) za dwa dni skoncze 36 tc.
 
reklama
Czytałam coś o wcześniejszym wybraniu PEDIATRY ale hmmm jak ja mam sobie go wybrać? Iść do przychodni i z listy lekarzy wybrać jedno nazwisko?


ewa tez mnie to wczoraj zaskoczyło wiec troche podzwoniłam i juz wiem, ze po porodzie nalezy w szpitalu podać tylko nazwe przychodni. nie musisz podac nazwiska ani pediatry ani poloznej. chodzi o przychodnie bo musza przekazac karte szczepien i wysłac pozniej połozną do twojego domku by zobaczyła jak radzisz sobie z dzidzią.
lekarza wybierasz juz póxniej jak bedziesz chodziła z maluchem na wizyty.


tigra_cyk witaj wsród nas:-)

faktycznie nas ostatnio przybyło;-):tak:
 
Do góry