reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Czesc Kobietki :)
Ale u nas sie powaznie zrobilo :szok: Kazdy ma jakies zmartwienie jak nie swoje to czyjes:dry: Kazdy martwi sie o swoja kruszynke:zawstydzona/y:

Anetka24 po przeczytaniu twojego posta uwazam ze to naprawde cud ze tak wszystko sie skonczylo :tak: ale ze Ci lekarze tak wymyslali choroby :szok: Ale widze ze sie dobrze trzymasz :tak: i oby tak do konca:-)

myszorka no to nieciekawie Ci sie termin przesunal :dry: chociaz zdrugiej strony ja tez chcialabym urodzic wczesniej niz pozniej :tak: witamy serdecznie wsrod nas :-)

Viki no to teraz juz pewnie zapanowal spokuj u Was i bedziecie dzielnie czekac na narodziny dzidziusia :tak: koniecznie pochwal sie zakupami :tak:

A u mnie wszystko dobrze, po za bolacymi zebrami :no: to poprostu zaczyna mnie przerastac, chyba jutro poskarze sie poloznej :zawstydzona/y:
Milego dnia mamuski :-)
 
reklama
Witajcie Dziewczynki!
Melduję się, aby nikt się nie martwił. U nas wszystko w porządku.
Szalejemy z wykańczaniem drugiego mieszkania dlatego mnie nie ma tu, z Wami.

Trzymajcie się, dbajcie o Swe brzuszeczki i wypoczywajcie.
Ściskam Was Mamuśki!
 
Dzień Dobry wszystkim mamusiom i ich maluchom.

U nas tak zimno i brzydko że normalnie mi sie nic nie chce. A tu trzeba sie zebrać i do ginki iść...:baffled: I jeszcze sie użerać bede musiała znając życie w rejstracji, bo mnie ostatnio nie wpisały do zeszytu bo miejsca nie było...:baffled:

Miłego dzionka
 
cześć wszystkim mamusiom i brzusiom.

Tak jak Ataata pisała dzień jest dziś w Krakowie koszmarny. Ponury i mokry. Ale mimo tego dzielnie wyprasowałam dziś z samego rana stertę pieluch i jestem z sibie bardzo dumna.
Poźniej jadę na basen:tak::tak::tak::tak: i wieczorem do ginki. Będę mieć więc do wieczora chwilke odpoczynku bez Stasiulka. Pewnie wybiorę się do apteki zakupić wszysto co będzie potrzebne dzidzi i mnie.
 
Witam stare i nowe grudnióweczki:-);-):tak:

A u nas słońce mocno świeci, tylko zimno....

Weroniczka a może napiszesz co kupiłaś w aptece?Jak juz wrócisz...Bo ja sama nie wiem co jeszcze potrzeba dla mnie i dla malucha...

Laseczki, miłego dnia!!!
papa:-)
 
Dziewczyny a snieg macie? U nas sloneczko swieci ale mroznie :-) Brakuje mi tu polskiej zimy :-( ale naszczescie nastepne swieta w polsce :tak:
 
sluchajcie mam moze glupie pytanie ale moja kosmetyczka polka powiedziala mi ze nie powinnam robic depilacji woskiem w ciazy ?!?
nie potrafila tego uzasadnic dlatgo nie wiem czy to moze byc prawda?? jaki to moze miec zwiazek czy znaczenie??



stefanka nie mozna depilować woskiem gdyz nasze ciało jest zbyt wrażliwe , hormony swoje zrobiły, krew płynie szybciej i jest jest znacznie więcej , dlatego depilacja nie jest wskazana gdyż mogą byc spore podrażnienia skóry, mogą popekac naczynka i porobić się podskórne krwiaki. to samo dotyczy depilacji depilatorem - tez są takie opinie. mówią , że w ciąży pozostaje jedynie jednorazowa maszynka do golenia:szok:

a ja się melduje w czwartkowe południe:-)

pojechalismy dziś na zakupy dzidziusiowe a okazuje się ze otwarcie sklepu jest dopiero w sobote:(.
to nie jest nowy sklep ale po prostu mieli przeprowadzke i teraz bedą w nowym, dużo większym lokalu użytkowym.
tak więc musimy czekac do soboty ewentualnie poniedziałku.

zabieramy się wiec za pokój, bo maluszek bedzie narazie u nas w sypialni, a łóżeczko bedzie stało w poblizu ściany ktora jest w czerwonym kolorze:confused: wiec nie jest to dobry kolor dla malucha i musze tą czesc przy ktorej bedzie stało łóżeczko przemalowac na inny kolor ...i sama nie mam koncepcji..bo oglądałam rózne dziecinne maty do powieszenia na sciane ale nic mie sie nie podoba i nie moge sie na nic zdecydowac.

ale jak juz skoncze na pewno wkleje fotki wiec ocenicie:tak:;-)

narazie zmykam napic się herbatki:-)no a pozniej zabieram się za jakis obiadek.
dziś u nas filety z kurczaka ziemniaczki i surówka.

milego dnia
 
W Krakowie śnieg był ale się zmył;-)
I teraz jest chlapa i w ogóle nie przyjemnie na polu.
DotaZ chętnie podzielę się informacjami o tym co zakupiłam o ile zdąrzę wrócić z miasta przed wizytą bo niestety Kraków nie sprzyja ostatnio podróżnym, choć i tak już jest lepiej niż miesiąc temu.
A ja dostałam przed chwilką śpiworek ale nie moge go otworzyć żeby zobaczyć z bliska jak wygląda bo ma być on prezentem od św. Mikołaja dla dzidzi a Staś bacznie obserwuje i kontroluje co robię:-:)-( No i pewnie dopiero wieczorem go otworzę. No ale tak to już jest. A tak na marginesie to nie mogę się już doczekać 6 grudnia żeby zobaczyć wielkie szczęście i radość Stasia z prezentów dla niego i dla maleństwa. List do Mikołaja już od kilku dni leży na oknie i czeka na zabranie:tak::tak: Mówię Wam dziewczynki fatastyczna sprawa patrzeć jak własne dziecko przeżywa i oczekuje z niecierpliwością na prawdziwego św. Mikołaja.
 
weronika wiec o czym mówisz, bo pomimo , że moj damian ma już 7 lat wciąż w św mikołaja wierzy, list napisał sam i nawet święty mikołaj juz po niego przyjechał-oczywiście nocą bo u nas list zostawia się pod poduszką i mikołaj stamtąd wlasnie go wyciągnął ;-):-pwiec teraz też oczekujemy 6 grudnia...

u nas grudzien jest o tyle "cięzki" ze valdi 5 grudnia ma urodziny, pozniej mikołaj 6 grudnia. damian natomiast ma urodziny 16 grudnia a ja 15:-) pozniej swieta no a jeszcze w tym roku powiększy się rodzinka o kolejnego grudniowicza:-)
 
reklama
Witajcie!
U nas tak jak DotaZ pisze swieci slonko , jest teraz 0st i u mnie na mojej wsi lezy jeszcze snieg.W miescie zrobila sie juz chlapa.
wczoraj bylismy w hurtowni dla dzieci i znowu poszlo kupe kasy a kupilam tylko pare bluzeczek dla malego i wkladke antyposlizgowa do wanienki:baffled:No ale dopoki sie nie dojdzie do kasy to i tak super przyjemne;-)
Weroniczko napisz koniecznie co kupilas jak Ci sie uda dotrzec do apteki.Ja mam liste i to bardzo dokladna wszystkiego co potrzebne do szpitala ale lezy w pudelku z pamiatkami i zawsze jak pomysle o tym zeby ja przeczytac i przeanalizowac to Witek spi.Nie chce wchodzic bo skubany ma dosc plytki sen i sie obudzi, z kolei jak sie juz sam obudzi to zapominam ,ze chce wziac ta liste i tak juz od paru dni:-D
Obiecuje ,ze jak do niej w koncu dotre to przepisze ja na odpowiednim watku.
 
Do góry