reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

alex to ja tez tak bede probowala dotrzec :) bedziesz wiedziala jak mnie poznac hehhehe ??
dota moze to belka ?? znasz to o belce w oczach ??
 
reklama
Asia niekapek AVENTA Ci cieknie? :szok: No i zdrówka dla Fifiego...

Stefanka :-D Wodę święconą i krzyż??? :-D:-D:-D

Alex uważaj na nią... :-D:-D:-D

Kasiamaj jak po badaniach???

Grzechotka jak Kubulo?
 
Stefanka- no jakos bedziemy musialy sie znalezc, he he.....:-) :-D
Dota- oj moja mama to bardzo za malym jest....:tak::tak: Niby czesto jezdzimy, ale dla niej i tak za rzadko. Teraz juz tez czeka z niecierpliwosca.....:tak::tak:
 
znam :tak:
chyba "jeczmien" mi sie robi...
co robicie ciekawego?

edit: wlasnie mialam Sylwii odpisac...moze ten bidon masz jakis felerny? coś musi buc nie tak.....ja nosze go w torebce razem z komorką i nic nie leci....
 
Ostatnia edycja:
Alex wampirem? A ja ostatnio lubię wampirki, takie milusie są ;-);-):-D:-D
Paula, no cieknie. Filip weźmie na odwrót ten ustnik a po drugiej stronie jest taki otworek odpowietrzający i przez niego cieknie.
Dota a znasz przesąd o czarnej nitce na palcu jak się robi jęczmień?:-D

 
A u nas sie mowilo, ze jeczmien trzeba zlota obraczka przecierac zeby zniknal:-) Moze to zabobon, ale juz kilka razy sprawdzalam i dzialalo:tak:

A o nitce to znam, ale na kurzajki :)

Alex i Stefanka sie szykuja na bliskie spotkanie III stopnia?:-D
 
sylwia a którędy ci ten bidon cieknie? może za słabo zamykasz bo ja to po czasie się kapnęłam, że trza mocne klik zrobić do końca ;-)
dota coś? a może ktoś? :-):-p
pryzy ty znasz złotą obrączkę a ja zdechła muchę :-D może dota wypróbuje jak działa? :-D
aga kupiłam te kredki jumbo ale nie bambino (powaliła mnie cena :eek:) tylko innej firmy wraz z temperówką - ale młoda i tak gryzie :wściekła/y: przynajmniej nie farbują jęzora jak te świecowe ale farbę zżera z drewna :wściekła/y:

pomyłam okna w salonie i nawet sprawnie mi to poszło
wink.png
tomek był w tym czasie z paszczakiem na dworze
jutro jeszcze kundzi pokój, balkon
a w środę łazienka i kibel
reszta czyt. podłogi i kurze przed świętami
wink.png

zakupy małe robimy bo w święta nas praktycznie w domu nie będzie

aaa no i wiaderko małej kupiłam do piasku. ma taki młynek ale właśnie t. wykorzystuje go do zabawy w wannie :-)
 
Kata robię klik do końca:tak::-D Z całej siły zakręcam i nic:-( Już też prędzej powiedziałabym że jakiś felerny egzemplarz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Teraz kupiłam jakiś z tesco, siostra polecała:tak:

Ja dzisiaj kupiłam sobie nowe naczynia w IKEI:tak: Takie z bordowego szkła, gładkie i przeźroczyste, śliczne:tak::-)
 
reklama
Do góry