reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
No potomka mi padła... w końcu...

Jak się kąpała to łazienkę przemyłam, bo się przykurzyło troszkę...
dziś mi pranko na dworku poschło... fajnie... takie pachnące... ;-):-)

Chce ktoś szarlotki? Sama robiłam... :tak: Jabłuszka z brzoskwinkami... ;-)
 
moja podomka jeszcze smiga ale zaraz tatus ja zabiera szykowac do spania :))
eejjj a kiedy ona sie dowie ze on sie calowal z jej siostra?? bo widzialam zajawki ze sie dowie...
 
Hej!

Stary pojechał w trasę, a my byliśmy u lekarza ... choć już od wczoraj temperatura w normie ale katar masakryczny no i kaszel męczy Wiktorka ... lekarka go obejrzała, osłuchała i stwierdziła, że nic poważnego ... lekka infekcja, dała nam te leki które już młodemu podaje od soboty, ale dla świętego spokoju iść do niej musiałam.
Przed chwilą tak go zaczęło dusić, że aż piszczał biedaczek:-(

A tak poza tym to leci ... święta za pasem, fajnie, że choć pogoda się piękna zrobiła!
Byliśmy ostatnio pierwszy raz na spacerku rowerkiem ... no i Wiktor całą drogę grzecznie w nim siedział:szok: ... także chyba wózek już całkiem pójdzie w odstawkę, bo i na piechotę też polubił chodzić:tak:.

No i w szoku byłam jak zobaczyłam jak moje dziecko pięknie bawi się w piaskownicy:-) ... babcia kupiła mu zestaw do piasku i zabawa na całego!
Aha ... no i byliśmy u fryzjera!!! Pierwszy raz ... i tu też Wiktor mnie całkowicie zaskoczył bo myślałam że salon rozniesie a on tymczasem pięknie grzecznie siedział i ma super fryzurkę (a nie jak taki rozczochrany chodził:-D)
Moje kochane Słoneczko:happy:

No nachwaliłam się:zawstydzona/y: ... hehe ... a teraz przystępuję do lekturki:)
 
witam

ja tylko na slowko bo niedawn do domu wrocilam bo robilam balejaz.

Dziewczynki jakij firmy te bidony bo sa fajowe, Kuba jak zalapal pocie ze slomki to jak mu dalam to 150 naraz wypił a nigdy przez dzien tyle nie wypijal.

zycze zdrowka dla wszystich,

jutro tez nie wiem czy zajrze bo mamy to snidanie wiekanocne w pracy i mamy duzy pracy a potem posprzatac bedziemy musieli.

Ewedja wspolczuje, dobrze ze u Was ok, rano jak w radiu usyszalam to od razu o Tobie pomyslalam

Paula ja wczoraj zrobilam STEFANKE, masz ochote??

i tyle bo nie dam rady napisac do wszystkich, buziaki przesylam

ogladam Kod da Vinci a co tam i Was??
 
hej
no to już mamy testy za sobą-ale wyniki przyjdą pocztą pewnie po świętach.
pobrali Kubie krew,wzięli siuśki do badania i wymaz z noska.
potem kazali iść na stołówkę na śniadanie a później na wizytę u p.doktor.
stwierdziła mu AZS-i dała 2 maści jedna z nich to maść cynkowa a druga jakaś z antybiotykiem coś na "T"-ale zapomniałam nazwę-kazała jeden półdupek posmarować jedną drugi drugą i zobaczyć efekty?????
pytałam o testy innego rodzaju-kazała nie robić-bo stwierdziła że to za małe dziecko i ono ma jeszcze niedojrzałą budowę skóry-czy jakoś tak...i podobno testy nie są wiarygodne????-phi....sama nie wiem?powiedziała że w takim przypadku jest duże prawdopodobieństwo że wszystko będzie je uczulać....
i weź tu bądz mądrym???????
szkoda że musimy czekać tak długo na wyniki.
odnośnie odstawiania-od cyca to Kuba zasnął wczoraj bez cyckowania i w nocy jak się przebudził to wziełam go na ręce i trochę przysnął -no to go buch do łózeczka-ale tak ok 4-ej rano zaczęłam wyć z bólu bo tak mi cycek stwardniał i strasznie bolał -myślałam że padnę!!!!-jak Kuba się obudził przystawiłam go takiego zaspanego żeby mi to ściągnął bo sama nie dawałam rady-nie chciałam laktatora odpalać -bo po nim napływa mi bardziej.
odciągnęłam trochę przed kolacją i dałam Kubie w kubeczku-zrobił bleeee-i wylał!!!!-mleko z cyca-mu nie smakowało....
i pewnie skoończy się na razie tak że młody będzie ssał aż nie kupię tych tabletek-bo mi CYCKA ROZSADZI!!!!
Asia-dzięki!!!-za poradę.
Jutrzenko-mam do Ciebie pytanie-odnośnie tego leku z apteki---?on był na receptę?bo ja dziś byłam w aptece i nie da rady bez recepty ...a ...i jak to działa?te tablety ile je trzeba brać?.zastój miałam 3 razy jak po cesarce mi napływało mleko jak szalone-40stopni gorączki i antybiotyk.-ból okropny-myślałam że z bólu ściany pogryzę.
Elcia-już lepiej?
Ewedja-przykre to co sie dzieje-my dziś słuchaliśmy w radio jak jechaliśmy z Kubą na testy.
Paula-dzięki że pytasz!!! :tak:;-)-Ty jako jedyna.
 
Kasia to jest na recepte, ja poszlam do przychodni i poprosilam i mi przepisali. Ale koszt mimo to ogromny, nie pamietam dawkowania, poszukalam wlasnie w lekach i ten co bralam nazywal sie PARLODEL, ale jak lykniesz tabletke to juz nie mozesz przystawiac do piersi :no::no: bo przenika do pokarmu wiec jak wezmiesz t koniec cyckowania. A o bolu to nie chce myslec dlatego dla mnie karmienie nie bylo przyjemne i raczej zle wspominam

Monia zdrowka dla Wiktorka :tak::tak:
 
Jutrzenka to ufryzowałaś się na święta... ;-) No i dawaj Stefankę :-D poszukam przepis to może coś się zrobi... ;-)

Kasiamaj ;-):-) nic się nie odzywałas cały dzień to jak nie zapytać... ;-)
No ja też czytałam że testy na skórze dopiero po 3 roku życia się robi... :sorry: ale nie znam się na tym więc nie wiem jak jest faktycznie... skoro lekarz powiedział że nie to chyba bym zaufała... Zapytaj na dziale alergików jak to jest. Pewnie Ci dziewczyny pomogą... ;-)

Ataata!!! Co z Tobą? :sorry:Miałaś z nami być i Cię nie ma.... :zawstydzona/y:

Elcia odezwij się... :tak:
 
reklama
Jutrzenko-ja przystawiałam i Kuba sciągał-wszystko było ok!!!
tylko teraz jak karmię tylko jedną to szału idzie dostać -jak on tak np.cały dzień nie je a tam napływa-wczoraj jak go wziełam na ręce co sie przebudził to aż koszulkę mokrą miałam-tak sikało!!!

EDIT-
Paula-dzięki raz jeszcze.-Grzechotki Kubuś miał testy skórne.
 
Do góry