reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Kasia to idz jutro do lekara i moze sciagaj tyle zeby poczuc ulge,

ja mialam ciagle zastoje bo kuba chyba zle ssal i mialam duzo pokarmu b w nocy zawsze zmienialam koszule bo sie mokra budzilam a on w nocy dobrze spal i to moze dlatego. A w staniku nsilam takie muszle z Aventu i tam sie mleko zbieralo i wylewalam
 
reklama
Jutrzenko-to u nas podobnie-też tak miałam po cesarce.potem sie rozkręciło i o....przestać nie mogę!

idę śpiochać -bo mi powieki opadają i walnę łbem o klawiaturę jak się nie położę.
dobranoc moje panie!
 
Kasiamaj, bo Paula mloda jeszcze i ja skleroza nie dopada jak np mnie:tak:
Jejciu to Kuba naprawde amator cyca, ze masz jeszcze taka produkcje:szok:
Kasia zanim kupisz te tabsy na zatrzymanie laktacji, to postaraj sie mimo to rzadziej przystawiac Kube skoro tak dobrze mu idze to niecycowanie, a wieczorkiem i rano sama sobie mleko recznie wycisnij z piersi podczas kapieli...nieduzo...tyle tylko zeby sobie ulzyc i nie dopuscic do twardnienia piersi...to nie jest trudne, zwlaszcza jak sie cycusie goraca woda rozgrzeje podczas mycia, a mi to bardzo pomagalo w okresie duzego naplywu;-) I nie ma sensu laktatora uzywac....To znaczy mozna, ale odciaga sie tylko tyle mleka zeby piersiom ulzyc...jak sie duzo odciaga to i produkcja sie utrzymuje:tak:
A co do AZS to ja nic nie wiem na ten temat...mam tylko nadzieje, ze pielegnacja skory przy tym nie bedzie dla Was zbyt uciazliwa:tak:

Jutrzenka ty tez milosniczka kodu?:-) Niedlugo wchodzi do kin "Anioly i Demony"(na podstawie kolejnej powiesci Browna) zapowiada sie interesujaco:tak:

Sylwia, super te naczynia, tez mi sie podobaja ale narazie dobije te ktore wczesniej kupilam w IKEI:) A moze w tym niekapku jakies gumeczki, albo zabezpieczenia zmienily polozenie? Mi sie kiedys jedna gumka przy myciu odchylila i tez mocno woda leciala.

Kata- mucha???? Lo matko, a ta mucha to swiezo ubita ma byc, czy juz taka podsuszona????:-D hehe z obraczka jakos bardziej higienicznie i mniej drastycznie:tak:
Paula pracus z Ciebie!:-) No i masz juz wolny wieczorek na relax:tak:
Monia zdrowka dla Wiktorka i super ze taki dzielny! Chyba strzelisz fotke z nowa fryzurka Mlodego?:tak:
 
Pyzybelka czytalam kod, fajna ksiazka bardzo wciagajaca jak sie przebrnie przez pierwsze 100 stron bo poczatek jest ciezki, ten co piszesz nie czyalam, polecasz??

Paula dobranoc

ja tez uciekam, bo jutro pracowity dzien,

dobranoc kochaniutkie :tak:
 
Nie ma nocnej zmiany? :szok::szok:

Ok, ja juz sie pozegnam, bo rano moge nie miec czasu na komputer...a wiec adios.:-D acha no i po drodze musze jeszcze poznac znana osobistosc forumowa, he he....:tak:;-):-D:-D:-)

Pa, trzymajcie sie cieplutko! :-)
 
Alex, no to bezpiecznej i szybkiej podrozy i milego spotkania!!!(tego drugiego to i Stefance zycze!:)

Jutrzenko, ja z kolei kodu nie czytalam, za to film mi sie bardzo podobal:tak: "Anioly i demony" jak najbardziej polecam...Chociaz "cegla", to bardzo tajemnicza i tez wciagajaca i szybko sie czyta:tak::-)
 
cześć:-)
zdróweczka dla zakatarzonych i kaszlących dzieciaczków, żeby im szybko przeszło:tak::tak:
ewejda- trzymam kciuki żeby was nie dotknęło to trzęsienie, straszna tragedia:-(
alex- udanej podróży:tak::tak:
dota- jak oczko?;-)
asia- ja słyszałam o czarnej nitce ale do kurzajek:eek:
kata- ja najpierw też kupiłam inne kredki, bo były tańsze, ale w porównaniu do bambino to lipa zupełna. I stwierdziłam że warto wydać te 12 zł na nie. Łukasz lubi nimi mazać, a do buzi rzadko wkłada.
monia- widzisz jakiego masz grzecznego synka:sorry:
jutrzenka- no to jak nie zajrzysz to smacznego jajeczka:-) u mnie nic na ten temat nie mówią, pewnie będzie w piątek:sorry:
kasiamaj- może zbyt raptownie chciałaś oderwać Kubę od cycka, może trzeba było stopniowo ograniczać mu liczbę karmień, tak to jest też szok dla twojego organizmu. Ja jak wróciłam do pracy to też tak miałam, 2 razy w pracy ściagałam mleko bo inaczej to miałam mokre ubranie, a z czasem jakoś samo tak się zrobiło ze mleka było coraz mniej i od grudnia już przestałam ściągać w pracy, a mleko dalej było. Nawet teraz jak już prawie miesiąc nie karmię to mam jeszcze pokarm:sorry:
elcia- jak humorek dziś? Lepiej?:sorry:
buziaczki dla wszystkich

kachawawa-
jak Oliś, co z uszkami, co lekarz powiedział?

a mnie jutro nie będzie bo idę na szkolenie, a w czwartek jadę do Lublina odebrać podpis elektroniczny:eek:
stefanka- pochachać do kogoś od ciebie w Lublinie?
 
reklama
Do góry