reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Alex no dużo klientek bo święta za pasem... przyszły tydzień to już zapierdziel na maksa... :confused2: ale to w sumie dobrze bo kasy troszkę... :sorry:
Tylko mała nie zawsze daje mi pracować i to najgorzej mnie męczy... :-(
Idę coś wszamać bo za pół godziny znów klientka...

A no i wczoraj kupiłam młodej dwie pary bucików, 3 czapeczki na wiosnę i nowe rajstopki do spódniczek... ;-) Już nie musi w zimowych butach chodzić...
 
Kasiamaj ja ani rajstopek ani czapki nie ubieram Tadzikowi. No chyba że rano bo o 8 to jeszcze chłodno:tak::tak::tak: Generalnie rzecz biorąc ubieram go tak jak siebie.
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Jest u mnie teściowa i mnie denerwuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Miała być o 18 przyjechała przed chwilką a ja normalnie o tej godzinie kładę dzieci spać. A ona mi teraz je rozbawi i będzie problem z zaśnięciem. Zostawiłam misia na dole w wózeczku bo to jest miś spacerowy to kurde wygrzebała mi go i przyniosła na górę.
Noż kurde... zamknęłam się w pokoju żeby maleńką ululać a ta mi wlazła bo sobie przypomniała że miała przymierzyć Małgosi czapeczkę którą robi jej na chrzest. No i musiałam Maleńką od piersi oderwać i się rozpłakała:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: obrze że zdązyłam przełączyć się na inną stronę bo by mi przeczytała co o niej piszę:baffled::baffled::baffled:

No i jeszcze przyniosła rajtki i bluzkę bo kupiła w dużym rozmiarze to może ja się zmieszczę. Ciągla mi to robi. "Wiesz Weroniko kupiłam takie ubranie w dużym rozmiarze może ty się zmieścisz":wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Normalnie czuję się jak wieloryb i odechciewa mi się odchudzania:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
Ostatnia edycja:
Weroniczka, takie to są te teściowe. Niby chcą dobrze, a wychodzi tak, że lepiej nie mówić. Nie denerwuj się. Policz do 10 i będzie ok :-)

Poprasowałam trochę, ale jeszcze końca nie widać.
Grzechotka mnie oświeciła i wzięłam się za wystawianie ciuchów na allegro, hehehe. Ciekawe czy coś sprzedam. Do tej pory udało mi się tylko opytlić kombinezon Filipa, więc nie liczę na jakieś efekty. No, zobaczy się :-)
 
Ja właśnie połozyłam mojego brzdąca. Mam nadzieję, że dzisiaj lepiej pośpi bo ostatniej nocy to tylko kursowałam miedzy naszą sypialnią a jego pokojem:baffled: Dopiero o 6 wzięłam go do nas to pospał do 8 ale ja i tak się nie wyspałam bo jak on z nami jest to ja nie mogę zmienic nawet pozycji spania bo muszę cały czas byc swoją twarzą blisko jego buzi:tak: Taki z niego pieszczoch:-)

Ja jeszcze kilka ddni temu zakładałam Marcelowi rajstopki ale teraz już poszły w kąt bo wiosenka przyszła:tak:
 
Ale tu cisza....:szok::szok::szok:
Sylwia- dobrze, ze sie w koncu dzis odezwalas...martwilysmy sie....
Paula- no wlasnie, zawsze dodatkowa kaska sie przyda....:tak::tak:
Weroniczka- tak to niestety z tesciowymi bywa.....:baffled:
Stefanka- jak tam? Rozkoszujesz sie juz laba? :happy::-)
 
reklama
szogun śpi i ma już co nie co posprzątane:tak::-D
a szoguna ubieram w skarpetki,spodnie body z krótkim i bluzeczke bez czapki :tak:jak u weroniczki:tak:
paula to teraz masz urwanie głowy przed świętami ale przynajmniej ci kasiorka wpadnie:tak:
sylwia fajnie że u was wszystko dobrze:tak:
asia poprasowałaś już???
weroniczka wytrwałości posiedzi i pójdzie ....
i co jeszcze hymmmmm....
 
Do góry