reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

ciiiii... nie mówimy u nas o złych rzeczach :no:
zamykam wszystko w szafie i udaję, że nic nie mamy jeszcze :tak:

Ataata niestety nie poradzę Ci. Siedzący obok mąż nie wie jak coś takiego zrobić.

Baby shower ;-) fajna sprawa :-) hi hi
Namówię na to koleżaneczki. Faceci będą mieli po narodzinach "pępkowe" to jak najbardziej powinna się przyjąć u nas tradycja takiego "przedurodzinowego" spotkania z kobitkami :tak:
 
reklama
dziewczyny dzidzius w pierwszych tygodniach tak rosnie ze nie kupujcie za duzo rozmiarów 56....jesli chodzi o wozek i lozeczko to trez czekam do grudnia, a z wozkiem moze nawet i do stycznia, pewnie cos sobie upatrze do tej pory ale napewno z zakupem sie wstrzymam. ubranek troszke pokupuje , tak samo kosmetyki wanienke przewijak butelki czy smoczki.

obecnie rozglądam sie za laktatorem bo chcę kupic taki na prąd i na baterie i powiem wam ze jest to super sprawa. avent kosztuje ponad 500 pln ale znalazłam na allegro bardzo fajny za 120 tak ze bede nad nim myslała.

a tymczasem musze was wszystkie usciskac bo zmykam do wyrka na dwie godzinki gdzyz o 2 pobudka a o 3 wyruszamy nad morze.

czekam wiec na wieści w sprawie spotkania DOTA, ANECZKA pomyslcie nad miejscem.

ataata jesli mozesz to skontaktuj sie z doticzką bo ona tez jest nad morzem i moze miałaby ochote sie spotkac z nami.zreszta dziewczyny przyjezdzajcie wszystkie ale byłoby czadowo:-);-):tak:

ja chyba bede miala nad morzem dostep do netu ale wszystko okaze sie jak juz tam dotrzemy i sie zakwaterujemy...


wiec trzymajcie sie cieplutko, dbajcie o siebie o swoje malenstwa i nie zapomnijcie o mnie przez te 10 dni!!!!!!!!!:szok:

buziam was cieplutko

viki
 
Viki to odpoczywaj! Uciekaj faktycznie spać, bo snu to nie zawiele Ci już zostało :-)
Jak spotkasz resztę dziewczynek to przekaż pozdrowienia z BB :-D


Udanego urolpu!
 
Dziewczynki ja na dziś mówię Wam "dobranoc". Wczoraj przecholowałam z tym siedzeniem przed laptopem do prawie 1 w nocy.

Kolorowych snów!
Pa pa pa pa!
 
Ewa, no wlasnie baby shower (wiedzialam, ze ma to cos z woda wspolnego:-D)
Wy juz uciekacie spac, a ja niedawno chlopow pogonilam z domu na rybki (no,moze nie pogonilam...dostali nagrode za umycie okien:-)) i teraz mam wolny wieczorek:-)
Ale milych snow zycze, a Viki spokojnej i bezpiecznej podrozy:-)
 
wetne Wam się ale teraz dopiero załapałam, że znowu są grudnióweczki
hehehe
a tak niedawno byłam w takiej sytuacji jak wy:happy2:
pozdrawiam gorąco i życze zdrówka
 
Witam sie z rana! Widze ,ze niezle pustki tutaj :sorry2:;-)
Ja zaraz zmykam sie pakowac do wyjazdu.mam pietra bo nie wiem w ogole od czego zaczac i jak my sie z tym wszystkim zabierzemy.Boze wyjazd z malym dzieckiem to naprawde nie to samo co sami we dwoje.mam nadzieje ,ze Witus doceni nasze starania i bedzie zadowolony na wakacjach.Dzisiaj dzien pelen zamieszania, zakupy , porzadki i jeszcze wizyta u gina bo musze zwolnienie kolejne wziac i wyniki pokazac:baffled::rofl2: Juz chcialabym byc na miejscu na tych mazurach.A w sobote wyruszamy jeszcze do Augustowa na male spotkanie bb z lipcowkami 2006.nie moge sie doczekac kiedy zobacze te brzdace w wieku Wicia wszystkie.My tez bedziemy musialy sie tak spotkac moze w kolejne wakacje z dzieciakami:tak:
 
Witajcie poniedziałkowo ;)
Aneczka udanej, bezstresowej podrózy, no i udanego wczasowania ;)

U mnie niedziela pod znakiem doła... Dziś zresztą też nie czuje się najlepiej.
Kocham te swoje dzieciątko, ale jakoś te wszystkie niemiłe rzeczy związane z ciążą podłamały mnie. Zaczęły mnie jakieś głupie myśli nachodzić, że nie będzie wszystko dobrze...

Nie smęcę już Wam. Uciekam.
Zapisałam się dziś do lekarza, bo kończy się mi zwolnienie. Najgorsze, że posiałam gdzieś ostatnie badania jakie miałam jej dziś zanieść :wściekła/y:
Jak cały tydzień ma być taki to ja dziękuję.

Ściskam, E.
 
reklama
Witajcie Kochane po tym burzowym weekendzie :-)
Aneczka gratuluję Synka ;-)

Wiecie co, tylko na mnie nie krzyczcie, wczoraj nie wytrzymałam i zamówiłam łóżeczko ;-)
A te bóle jajników o których pisałam w piątek cały czas występują, co prawda z przerwami ale występują i już nie wiem co z nimi robić :(
 
Do góry