reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

ANULLKA witaj:-)
Mój mały już śpi w piżamie ma z krótkim rękawem i z długim bez skarpetek:tak::tak:a zasypia przy flaszce na łóżku a potem jest przenoszony do łóżeczka i tak jest prawie od początku i jak narazie przesypia całą noc:tak::tak:
STEFANKA supcio jest ten dresik:tak::-)
PAULA ja już jestem:-).....
 
Ostatnia edycja:
reklama
bo przeciez obnizki cen :) nie sylwia?? hehheh

:tak::tak::tak: dokładnie :-D:-D:-D
W październiku przyjeżdżają moje dwie kuzynki właśnie na zakupy, bo tutaj się lepiej opłaca:szok::szok: Więc dziewczynki, jak któraś jest chętna to ja zapraszam:-)


I wydaje mi się że już nawet dwa razy poczułam maleństwo:tak::tak::tak::tak::tak:

Ale superanko:-D Zazdroszczę Ci tego uczucia:-);-)


Elcia u nas w Polsce tez wyprzedaże i to do 70%,dla maluszków i mamus:tak:

Te wyprzedaże w Polsce to są raczej do bani:baffled: Przed wyjazdem do Polski oglądałam takie fajne, skórzane, białe klapki firmy Clarks. Kosztowały 25funtów, czyli jakieś 100zł. W Polsce widziałam takie same i po przecenie kosztowały 209zł:szok::szok: czyli dwa razy tyle:szok::szok:



ze jej zachorowala na "mieczaka zakaznego" szok bo obie pierwszy raz slyszymy o takiej chorobie!!

I co to takiego????


Dota Marcel też śpi w takich cieńkich, bawełnianych śpioszkach:tak: takich jak Stefanka pokazywała:tak:
 
sylwia ten mieczak to tutaj podobno sie zdarza. to wiru jak opryszczka a wyglada jak pecherzyki takie hmm ciezko opisac ale mozee to trwac nawet rok!!
 
Ja jestem znowu. Bylam kapac malego i wcisnac mu troche mleka ;-);-);-) i umyc swoje szanowne 4 litery :-D:-D:-D:-D

Stefanka kurde musisz mnie draznic tymi ciuchami w takich cenach :no::no::no::no::no:. Zapraszam na zakupy do Polski :-D:-D:-D:-D:-D:-D. Wtedy za te pajecyki to musialabyc przecinek przesunac na 45 i pewnie tez by na 3 Ci nie starczylo. :szok::szok::szok: bo jeden ok 20 zl. Jak chcesz to wejdz na strone 5-10-15 i zoabcz jakie u nas ceny niektorych ciuchow :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ze nie wspomne o zabawkach czy innych rzeczy dla dzieci. I gdzie tu polityka prorodzinna jak takie ceny :szok::szok::szok:.

Anulka moj po kapaniu jak zje to juz jest tak spiacy ze zasypia w lozeczku od razu.

Dota moj np dzis spi w body z krotkim rekawkiem, koszulce i spiszkach, ale z reguly body z dlugim rekawem i spiochy, ewentualnie pajacych lub pizamka. No i spi w spiworku bo inaczej sie rozkopuje. Ddam ze moja sypialnia jest dosc duza a ze mieszkamw domku to u nas nie jest goraco a nadal czasem chlodnawo jak sie otworzy okno wiec nie jest spocony i jst ok.

Grzechotka to pewnie jeszcze ledwo dyszy i dochodzi do siebie po pobycie meza. Pewnie nawet usiac na ...... przed kompem nie moze :szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Agatko i jak, wszystko sie udalo. Co tam u Ciebie bo sie niecieprliwimy i nie wiemy czy juz kciuki puscic czy dalej sciskac :-)
 
No siedze a wlasciwie leze z laptopem :-D:-D:-D.

A wlasciwie to juz uciekam bo rano do tyrki :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Kurde sezon urlopowy i zalamac sie mozna po prostu :no::no::angry::angry::angry::angry:.

Milej pogawędki i slodkich snow. :-)
 
reklama
Do góry