reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

To i za mnie następnym razem bucha :-D:-D:-D oj smaka narobiłas Agata... :dry:

Pani Stefanko!!! Ale Pani talent wyłowiła na YouTube...:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Viki to się tulicie z wytęsknionym Damiankiem... :-)

Edytuję trzeci raz... DOBRANOC!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry kochane.

Co do wyprzedaży to u nas też można trafić na naprawdę duże obniżki. Ja wczoraj kupiłam sobie super sukienkę na wesele siostry w h&m za 20 zł.:tak::tak::tak::tak::tak::tak: Muszę tylko sobie jeszcze jakieś bolerko do niej dokupić:tak::tak:

Joanna a mogłabyś mi wysłać takie opakowania po mleku?? Oczywiście forsę za przesyłkę zwrócę. No chyba że byłby to dla ciebie jakiś kłopot to nie ma sprawy.
 
Witam, dzien dobry.
Stefanka- tak wczoraj troche posiedzilam, Oliwierek mocno spal. to jeszcze zajrzalam tu na chwile ale zaraz i tak poszlam spac. A mnie sie tu tez dobrze mieszka. Siedze sobie z malym w domku, chodzimy na spacerki, glownie na ten deptak z widokiem na morze ( na pewno wiesz:-)) i dzis tez pewnie pojdziemy, bo zapowiada sie slicznie. Tatus Oliwiereczka pracuje, a my uzywamy zycia, he, he:-D
 
witajcie laseczki
PAULA mała nie płakała tylko z T sie pokłóciłam i powiedziałam ze kompa nie dotkne niech se go wsadzi (powiedział ze zrobiłam sie wredna odkad jestem na BB )ZAZDROSC???????takze nie bede siedziec wieczorkami na bb póki mnie nie przeprosi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
WERONICZKA JA CZEKAM NA FOTKI KIECKI
ATATA :-):-):-):-):-)
STAFANIJO dobry ten gosciu n dobry talenciarz:-D:-D:-D:-D:-D:-D
DOTA moja tez spi w bodziaku na krótki rekaw i spioszkach a jak jest chłodno to w takich samych spoichach jak stefanka pokazywała
sylwia bardzo chetnie bym skorzystała z twojego zaproszonka :tak::tak::tak::tak:ale bym chyba po powrocie z torbami poszła:szok::szok::szok::szok::-:)-:)-(kasa kasa kasa
ANULKA witaj na bb
 
witka grudniowki :) moj Gajutek siedzi obok i spiewa :) a ja chyba zjem słoik dżemu i wtedy moze nareszcie jak dżem zadziała mnie to zaczne kariere!!
alex u nas ponuro i chlodno :)
elcia wez teo strego troche przecwicz!! co on sobie mysli??
sylwia m jakas taka oslabiona ta twoja wena po powrocie z polski!! opowiadaj jak bylo bo moze jest tak zle ze ja nie powinnam jechac :)
 
witajcie drogie dziewczęta jestem wreszcie

a moje siedzenie to się nie martwcie już sie zagoiło heheh:-D:-D:-D:-D

nie pisałam bo mi ojciec zajął kompa w domu mąż tutaj ojciec po necie serfuje i nie daje mi dojśc do mojego komutera skandal normalnie:-D:-D:-D

u nas po staremu dobrze dziękujemy wszystkim za życzenia:-)

co do wyprzedaży to żeczywiście tutaj drogo nawet na wyprzedażach
ja w takich skalepach jak 5 10 15 czy wójcik nie kupuję wcale bodziaki albo pajacyki to kupuję w cheeroke mają dobfrą bawełnę ładnie się pierze jest leciutkie i jak mają przeceny tomożan 3 pak bodziaków kupić za 10 zł koszulki ostatnio kupiłam po 5 zł
eeeeeee co ram jeszcze
brak weny twórczej buuuu
potem może się przybłąka
miłego dnia
i widzę tu nowe towary heheh witajcie nowe towary:-D:-D:-D:-D
 
reklama
a tak wogóle to STO LAT DLA MADZI NA 7 MC
STEFANKA cwicze dzis mu nawet nie zrobiłam kanapek ani kawki do pracy:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:ja mu pokaze
 
Do góry