reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

to czekam i ja.

Buziaczki dla Pawełka, Kubusia i sto lat dla Asmondis

Stefanka kurde normalnie szok te Wasze ceny przy naszych. Bylam ktoregos dnia w 5-10-15. niby sa wyprzedaze ale zwykle body ok 15 zl kosztuje, czasem sie trafi za 10. W Reserved body z wyprzedazy ok 15-20 zl. Jakie to wyprzedaze. U nas to sto lat za murzynami jeszcze

Weroniczka witaj. Ja tez daje to mleko ale narazie mam nowe zaczete a pustych pudelek nie mam narazie. Tylko ja kupuje to duze 800 g.
 
reklama
W czym spią wasze maluchy???:confused:

A moja to różnie.:-) Czasem w bodziakach, ale zazwyczaj w takim cienkim bawełnianym pajacyku-piżamce.:tak:U nas w mieszkaniu może zimno nie jest, ale mieszkanie położone na parterze jest wilgotne i sprawia wrażenie chłodnego więc bezpieczniej jak ma piżamkę ze stópkami bo wiem że jak się rozkopie to nie zmarznie. :tak::tak::tak:Teraz zimno na dworzu (15'C) i w mieszkaniu też chłodniej. Więc tak...
Jak ciepłe nocki to tylko bodziaki, bo skarpetki sobie zdejmuje :baffled::-D


Stefanka dresik bombowy:tak: Gajutek będzie pięknie wyglądała. :tak::tak::tak:
A piżamki też superanckie też są takie na allegro. Oglądałam je ostatnio :tak:
No ja własnie mam co takiego do spania dla Julki w owieczki.:-)
 
Ostatnia edycja:
dota to nie wszystkie zakupy bo nie chce mi sie zdjec robic, chcialam tylko pokazac pauli z tej samej firmy spioszki :) bo wlasnie te firme ona tak zachwala a tutaj sa bardzo tanie.
 
Stefa rozumiem,rozumiem:tak:

Jutrzenka, Anulka, Stefa (chyba tylko Wy jesteście) a wasze maluchy w czym śpią????:confused:
 
A no zachwycam Stefanka, zachwycam bo u nas ciężko w sklepach o taką jakosc. :-):-):-):tak::tak::tak:Polskie to co poniektóre po praniu nawet na szmaty się nie nadają. :baffled:Oczywicie nie wszystkie, ale ceny własnie jak Jutrzenka pisze (15-20zł za szt)...
A te piżamki co pokazałas na allegro koło 45zł nawet :szok::szok::szok: ahhh...

Anullka
pisz co o sobie i o małej... Zdolniacha...
 
jak wasze maluchy zasypiaja ja swoja Age ucze zasypiac w łózeczku jak narazie skutki sa pozytywne :-):-) ale z nocnym karmieniem mam małe problemy
 
reklama
Do góry