reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Wandzik popieram Kluchę i Ziemzię. Rzeczywiście fajny ten wątek. :laugh:

Agnes :-[ zdrówka dla Weroniczki!!! Pisz co powiedział lekarz.

Ana biedny Staś. Najważniejsze, że nic mu nie jest. Wiem co czuł Staś lecąc z takiej wysokości, bo ja dzisiaj też spadłam ale z konia a nie z kanapy, także łączę się ze Staśkiem w bólu. :-[

Magdamaj super dzięki za info dot. ZUS-u. :)

Joeey ja wiem, ale jak Inga się budzi w nocy to jest jedyny sposób, żeby zasnęła w miarę bezboleśnie. Wcześniej zawsze na początku jej smoczuś wypadał i resztę nocy przesypiała bez. :-[

Dziewczyny - jak myślicie, czy lepiej jest radykalnie dziecko odstawić od smoczka czy może lepiej najpierw zabrać na dzień, ale dawać do zaśnięcia?
 
reklama
wlasnie sie zaczela 4 edycja Tanca z...

Ana ooooo biedby Stasko :-[ :-[ :-[
Natalia Tobie takze wspolczuje upadku - kiedys spadlam rowniez i bardzo mnie d...sko bolalo :p

a z tym smoczkiem sama nie wiem - sama probuje oduczyc, w sumie w ciagu dnia czasem zdarza sie, ze go nie potrzebuje ale jak tylko zaczyna mocno marudzic np przez zabki to zatykam jej buzke ::) nic na to nie poradze...i do zasniecia jej daje :) takze tez chetnie poczytam madre rady :(
 
Hej!

Ana - ucałuj Staśka w czulko od nas - bidulka mała!!

Natalia - biedna jesteś!!! a właśnie wczoraj powiesiłam na ścianie puzzle - ŚLICZNE!! Jeszcze raz dziękuję!!!

U nas ze smoczkiem jest tak że Misia sama go odstawiła - jak próbuję jej go dać to wpada w spazmy!!! na sam widok smoka ucieka, jakbym ją z nożem goniła!! Efekt jest taki, że smok wylądowała na dnie przepastnego kosza! Za to Miśka najchetniej nie wypuszczałaby z buzi cycka!!!! ::)
 
Joeey no własnie du.pa mnie boli tragicznie i bolą mnie nogi w stawach biodrowych. A żeby było lepiej to jeździłam chyba na najwyższym koniu w całej stajni. :mad:

Karolina cieszę się niezmiernie. :)

Może doszłam do tego co może być Ingusi i dlaczego się budzi. Pomyślałam, że może się budzi z głodu. Dostaje mleko zagęszczone 180 ml ok. 16.00, potem dostaje owoce o 18.00 i potem na kolację ok. 20.30 tylko samo mleczko 180 ml. Może to za mało sycący posiłek i to jej nie wystarcza? Dziś dostała 210 mleka zagęszczonego i czekamy na wyniki. :)



 
Natalia mi pielegniarka mowila, zeby stopniowo od smoczka odstawiac. Mowila tez, zeby kolacja byla najwiekszym posilkiem w ciagu dnia, ze to ma pomoc dziecu przespac noc. Tak robie, ale Atek i tak sie budzi co najmniej raz no i 6 rano to juz wstaje. No i wspolczuje upadku z konia! :-[

Ana biedny Stasio! Ucaluj Go ode mnie! :-* :-*
 
Natalia - trzymam kciuki, żeby Ingulek ładnie sobie spała. A co do odzwyczajania od smoka to faktycznie chyba lepiej stopniowo, przynajmniej tak zauważyłam na tych programach o niegrzecznych dzieciach... ;)
 
Witajcie po weekendzie :)

ale ciężko dziś było wstać ::) a jeszcze Paweł jak mu mówiłam żeby mnie wygonił z łóżka to on mnie mocno przytulił....i jak tu wstać ::) ::) ::)

teraz siedze przy kawce i troszkę czytam bb :)

widzę że chyba wczorajsze spotkanie warszawskie sie nie odbyło ???
 
Beata23 pisze:
Dziewczyny wpadłam tylko na chwilkę pochwalić się, że mój mężuś szczęśliwie wrócił do domu i jest cudownie. Jestem bardzo szczęśliwa.
Beatko bardzo sie ciesze Twoim szczęściem :laugh: a jak tam weekend z mężusiem??? :)

widzę że ma byc jakaś przerwa odwykowa na forum ???

Steffi jak tam ręka??? jest poprawa? a co do mężów to nie jeden by przejrzał na oczy gdyby mu sie taka babsko trafiła!!! ;D ;D ;D wtedy dopiero by docenili jaki skarb mają w domu :laugh:
 
Magdus zdolna ta Twoja córcia ;D ;D ;D

Magadamaj GRATULACJE!!!! szkoda, że ne wiedziałam wcześniej to bym kupiła w sobote Wyborczą :(
skoro taka zdolniacha z Ciebie to może pomożesz mi napisać coś w sprawie która mnie bardzo zdenerwowała, kurcze tylko nie wiem do kogo mam tą sprawe kierować... ::)
otóż w moim "mieście: remontowali schody kolejowe tzn nad torami i peronami, no i dlatego zrobili ładne przejście przez tory z barierkami, więc łatwo można było przejść na drugą stronę :) bardzo to było wygodne bo często chodziłam z Kacperkiem na drugą stronę do sklepu :) myślałam że już tak zostanie a oni jak skończyli schody (dodam że są bardzo wysokie i nie ma przystosowania dla wózków czy inwalidów) to rozebrali przejście i zagrodzili siatką :mad: :mad: :mad:
normalnie teraz jakbym chciała gdzieś jechać z Kacperkiem z wózkiem w pociągu to muszę zapitalać z kilomert na około żeby kupić bilet w kasie no a o wejściu na peron nie ma mowy, chyba że bede sie tarabanić przez te schody ::) :mad: :mad:
no normalnie wściec sie można, czy oni nie myślą o ludzich starszych, matkach z dzieckiem, kobietach w ciąży czy niepełnosprawnych!!! ::) ::) :mad: a jestesmy w Unii.... co im przeszkadzało to przejście ::) :mad:
no to sobie ponarzekałam z rana ::) :p ale Magdamaj mnie do tego natchneła :p
 
reklama
czesc dziewczynki!!!witam przy porannej kawusi!!!!

Bardzo sie ciesze ze ialam tak malo stron do nadrabiania-dziekuje wam bardzo1!!!

Pati witaj u nas z powrotem!!!!

Ana biedny nasz Stasiu!!!sobrze ze nic sie nie stalo!!!!

Magdamaj no nic nie wiedzialysmy o artykule -trzeba bylo nas poinformowac!!!teraz wiemy do kogo mamy sie zwracac w dreczocych nas problemach!!!

A teraz na inne watki i do albumiku lece!!!musze zobaczyc Natalie!!!!!!1
 
Do góry