reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Cześć dziewczynki

Magdamaj gatuluje artykułu ;)
Paaricia witaj po wakacjach :)
Nathalie Weronika jeszcze nieprzespała ani jedej nocy całej, także ja jestem juz przyzwyczajona ;D z tym że teraz tez budzi się częściej niż zwykle ::) kiedys 1,2 razy w nocy a teraz potrafi co godzine, dwie budzic sie z płaczem i tez nie wiem co z tym zrobić ::) :p

Kurcze mała mi sie niexle rozchorowała, miała zwykły katarek, a teraz dostała kaszlu i cięzko oddycha :( po obiadku jedziemy do lekarza, zobaczymy co powie :( :p
 
reklama
hejka dziwuszki !!!

Donia ale menu  :laugh: a ja ciagle przed @ i nie chce nadejsc  ::) ale przeciez wynik testu negatywny   :p a apetyt mam niesamowity - ciagle jestem glodna  :(

Pati witaj po przerwie kangurku !!! wklejaj fotki !!!

Natalia musze Cie zmartwic bo nie znalazlam sposobu na nieprzespane nocki - poprostu przeczekalam i teraz jest znowu jak dawniej czyli Ada spi do 7 czy 8  ;) a chcialam jeszcze napisac, ze bardzo niedobrze jak dziecko cala noc spi ze smoczkiem, po zasnieciu powinno sie wyjmowac i ja zawsze tak Adzie robilam i sama zaczela wypluwac i jest jej niepotzrebny...
 
Magdamaj czemu wczesniej nie napisalas ??? kupilabym Wyborcza :( ale gratuluje i tak ;D
i wspanialej rocznicy zycze !!!!!!!!!!!!!!!!! ;D
 
a ja czekam az Adula zasnie bo chce ogarnac chate pomimo, ze niedziela :laugh:
Artek pojecha to jestem na posterunku przy kompiku :laugh: weekend byl fajny tylko czemu tak krotki ??? :( imprezka sie udala, a wczoraj dostalam jeszcze wychodne, a raczej wyjezdne bo zabralam sie ze znajomymi do Gdanska na zakupy, a Artur zostal sam z Ada od 14 i nawet sam ja wykapal :o :o :o bylam pelna podziwu i mega dumna zniego - oczywiscie mu tego nie powiedzialam zeby nie urosl :laugh:
 
Dzieki dziewczynki! No to sie juz czuje przywitana i dopieszczona. :D

Na wakacjach bylo super, odpoczelismy bardzo! Podroz "w te" Maly zniosl bardzo dobrze, plakal tylko przy ladowaniu, natomiast "we w te" plakal cala droge, trzeba Go bylo zabawiac na wszystkie sposoby, chodzic z Nim po samolocie, skakac Nim itd itp,. Maly sie uspokoil dopiero kiedy pod koniec lotu samolot wpadl w dosc silne turbulencje. :D Tak ze po zaledwie 1.5h locie bylismy oboje wykonczeni i przerazeni perspektywa okolo 24h lotu w jedna strone, co nas czeka juz pod koniec listopada, czyli Mlody nie bedzie wiele starszy... Chyba poprosze lekarza o jakies dziece srodki nasenne albo co... Serio! Po tym krotkim locie juz moj optymizm na temat "damy raaaade" nieco przyblakl... ::) ::)

Ach no i Atek tez cos ostatnio sie budzi sporo w nocy...
 
Pati znam ten bol - mialam takie same jazdy z Ada w samolocie z tym, ze bylam sama i caly czas z nia na kolanach - to byl koszmar ! za to jak ostatnio jechalam do Wandy pociagiem - to byl relaks ! byla grzeczna, mialam odzielny przedzial dla matek z dziecmi, moglam swobodnie spacerowac i wozeczek mial rozlozony - niebo a ziemia w porownianiu z tym, ze w samolocie dosc dlugo musiala wiercipietka wytrzymac w pasach ::)
 
PATTTIII WITAJ!!! ;D ;D

Nathalie

jak bedziesz na zwolnieniu z okazji ciazy (czy z jakiejs innej okazji) to nie placisz Zusow tylko zdrowotne ubezpiecznie czyli 160
a oni tobie placa jakies 900 pln wiec sie oplaca nie zawieszac dzialalnosci :)
 
a kosmetyki dostane dr eris seria young & unique i jakoms ksionzke

nie mowilam wczesniej bo sie nie spodziewalam - wyslalam im list i tyle..
otwieram gazetke i .. szok :) :) ze to wydrukowali :) :)
 
reklama
ja sie zglaszam :)

taki mily week i popsuty - Stas spadl dzis z kanapy :( skulnal sie glowka w dol i przekoziolkowal na podloge na plecy, na szczescie chyba wszystko ok, zadnych guzow czy siniakow, mam nadzieje :( glupi starzy zawinili, bo siedzielismy obydwoje na tej kanapie ze Slawkiem i ogladalismy film.

informuje, ze moja druga dzidzka kopie na calego ;D co prawda male i slabe te kopniaczki ale sa, mam nadzieje, ze coreczka, przekonam sie w czwartek o 18.

jeszcze chcialam Natalii pogratulowac fryzurki :) i powitac Pati, dawaj zdjecia

Slawek poszedl z malym na spacer przewietrzyc go przed snem - o dziwo ostatnio spi ok nawet od 21 do 7 z 1 przerwa ok 5 na mleko, ale jak zasypia musi byc we mnie wtulony, albo trzymac mnie za raczek - mamy piescidelko ;)
 
Do góry