reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

ja tez nie odrozniam tych panow :laugh: :laugh:

Wandzik to pamietaj, ze wez najlepiej Paulinke bez jedzenia a jesli sie nie da to wez tam butelke ze soba, one pobiora i dopiero nakarm, bo w tym mleczku est zelazo, a jesli masz na to badanie to bedzie wyni zmieniony, a siuski tylko sok czy woda i odstaw jej szklanke miedzy nogi - wtedy bedzie czysty a nie z woreczka ;)
 
reklama
oczywiście, że ich odróżniam :)
Rafał jest przystojniejszy :) Przecież nawet uśmiechy maja inna, pomijając głos no i to, że Marcin ma pieprzyki dwa, a Rafał nie :) W ogóle Rafał wydaje mi się fajniejszy :)

Joeey - a czemu nie z woreczka ??? Ja już kupiłam dwa woreczki, żeby łapać :)
 
Wanda bo z uzyciem woreczka jest trudniej, dla mnie to niewykonalne, Ada sie za bardzo kreci i nawet jak wloze i na to pampersa to nic nie zlapie ten woreczek, a jak podstawiam naczynie to 100 % sukcesu ;D
 
Taniec z gwiazdami - oglądałam... jestem ZA Peterem i ZA Liszowską :)
A w drugiej kolejności kibicuję Przemkowi Sadowskiemu i Magdzie Wójcik :) Chciałabym aby te cztery pary były jak najdłużej w programie.

Badania - krew obowiązkowo na czczo, siuśki najlepiej z rana i od razu łapać do pojemniczka sterylnego (jeśli sie uda) mnie to w czwartek czeka.
 
Joeey dzięki za info :)

Dziewczyny Wy te badania robicie kontrolnie czy ze skierowania pediatry? bo nas nikt nie kieruje na takie badania ???

A Taniec... oglądałam urywkami ;) i jeszcze nie wiem za kim jestem ale i tak myśle że wygra Mroczek albo bedzie drugi :p

no już licze minuty do wyjścia z pracy :D
 
reklama
no tak wiem....kurcze a nam nawet nic nie wspomniała nigdy o jakichkolwiek badaniach, a teraz jak byliśmy z przeziębieniem tez nic nie mówiła ::) ::) ::) może powinnam sie upomnieć ???
 
Do góry