reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Natalia super że tak Ci sie układa z tą pracą  :laugh: :laugh: a do tego wyjście pierwsze od dwóch lat  :laugh: i na zakupy sie wybierasz a Ingusia pod dobrą opieką  :D super!!!  :D
a ta Twoja uczennica z Gdańska to dopiero ma życie!!!  ::) ::) :laugh: :laugh:

Pati witaj po wakacjach  
:laugh: mnie nie było w weekend na forum więc dopiero teraz zobaczyłam ze wróciłaś, bo bb czytam teraz tylko w  pracy  :p

Gocha ale zdolniach z tej Twojej córci  :laugh: no i wiadomo czyja to zasługa  :laugh:

Natalia dziękuję w imieniu koleżanki  :laugh:

Magdamaj spóźnione życzonka z okazji rocznicy! wszystkiego najlepszego!!!

Dziewczyny które nie przesypiają nocy, bardzo Wam współczuję :( ....kurcze a ja narzekam że Kacperek budzi sie raz w nocy  :-[
 
reklama
Agnes jak tam Weronisia sie czuje??? życzymy szysbkiego powrotu do zrowia!! :-* :-* :-*

Joeey moja koleżanka też jak pierwszy raz zrobiła test to wyszedł negatywny a po tygodniu zrobiła drugi i był pozytywny :laugh: :laugh: :laugh:
Joeey fajnie, że weekend Ci sie udał, a Artura powinnaś pochwalić bo faceci to lubią i potem częściej to robią żeby tylko dostać pochwałe ;D

Pati super że wakacje sie udały a Wy zadowoleni!!! :laugh: a Arti biedaczek i właśnie dlatego my nigdzie nie byliśmy na wakacjach bo pewnie przechodzilibyśmy to samo z Kacperkiem w czasie podróży ::) ::) ::)

Joeey w związku jazdą pociągiem z dzieckiem....jak to wygląda? wykupujesz sobie cały przedział czy tylko miejsca?
i ile to kosztuje przykładowo? czy płacisz coś dodatkowo oprócz biletu za przejazd?

Ana biedny Staś :( dobrze że nic mu sie nie stało....no i super że dzidzia daje o sobie znać :)

Natalia spadłaś z konia ??? biedactwo, dobrze że nic Ci sie nie stało :) a co do smoczko to myśle że lepiej stopnio odzwyczajać ::)

no to nadrobiłam wszystko!!!!! ;D

 
Paula to ja Cie bede zagrzewac do walki !! a co tam!! napisz do tego PKP co o nich myslisz palantach!!
a najlepiej napisz tez do gazety - w sumie nie wiadomo czy to cos zmieni - ale na pewno nie zaszkodzi!!! a kto wie??

a my w ramach rocznicy poszlismy wczoraj do super restauracji!!!!
wesele urzadzalismy w innej restauracji tego wlasciciela to nas zaprosil na rocznice do swojej drugiej rest. splendido (wg newsweeka najlepsza restauracja w polsce 2005) na koszt firmy ;D ;D ;D ;D wiec najdlismy sie za jakies .. 300 pln ;D ;D ;D sałatki, przystawki, winko, steki, desery, soki wyciskane... MNIAM MNIAM pychota!!

i wybaczylismy im bo podczas wesela zgubili nasze babeczki owocowe - powiedzieli ze im upadly! no ale wybaczylismy po takim obiedzie!
 
Byłam jeszcze w albumiku :)

Pati prześliczne zdjęcia z wakacji!!! ale zazdroszcze ;)  :laugh:

Kamila czadowy zespół!!! ale te Twoje chłopaki pomysłowe!!  :laugh: :laugh: :laugh:

Haniu to widac że Agatka bardzo ruchliwa  :laugh: a nas jezioro Białe to moja znajoma tez jeździ i była w połowie sierpnia :)


Magdamaj no musze napisać koniecznie!!! tylko jeden problem ja jestem antytalent w tych sprawach :p
a rocznica super!!! bardzo fajnie postąpili, miło z ich strony a Wy skorzystaliście i spędziliście cudowny wieczór! :laugh: :laugh: :laugh:
 
Hej dziewczyny :)

Witajcie po weekendzie :)

Pati - co za bzdury piszesz !!! Matko jedyna... Na dupencje chyba cjcialas :p Przeciez my tu czekalysmy na Twoj powrot i na zdjecia tych luksosow :) Juz tu nam sie nie fokrasnal tylko fotki wstawiaj :)
A moze juz wstawione, ale ja tam pojde po tym poscie :)

Natalko - zmienilas fryzurke widze :) Zaraz lece zobaczyc jak wygladasz :) Ale nie bede komentowac :p Widac zle mi wychodzi tu komentowanie fryzur :p :D :D :D

Klucha, Ziemzia i Natalia
- fajnie, żę Wam też się pomysł nowego wątku podoba. Stworzony właśnie z takich powodów, o których pisała Klucha :) Ja też nie mam z nikim prawie kontaktu :) I dobrze jest nawet po necie poszukać, ale drążyć temat właśnie :)

Joeey
- no właśnie - 4 edycja, na perwno oglądałaś... no to chciałam wymienić poglądy :) Jak Ci się podobał "najprzystojniejszy" tancerz i kolega Zuzi ???
A teraz tak: wg mnie Rusin zawiodła na całej linii, ale mam nadzieje że się poprawi :)
Liszkowska - może pokazać więcej i myślę, że się poprawi
Mroczek - znowu będzie faworytem, niesłychanie lekko sie porusza (ciekawe czy w łóżku też)
Wałęsa - ma kobita talent - gdyby nie Godek za partnera, to bym im kibicowała, bo podobało mi się, tyle ze Pawła nie znoszę :p
no i mój faworyt od wczoraj - Cypriański - będą z niego ludzie ;D ;D ;D a jaki on przystojny - no to będzie mój faworyt :)
Reszta sie nie liczy ;) Milowicz - beznadzieja, tylko partnerke ma ładną :p Sadowski jeszcze może może być niezły, ale jakoś go nie widzę, Peter - hmmm... no cóz, ja tam zawsze za młodymi jednak jestem :) A on zdecydowanie do nich nie należy. Kaja - bez komentarza ;D ;D ;D Wójcik - no cóż - ładna i tyle ;D :D
 
Hej!

Magdamaj - u nas na weselu podali udka kurczaka w środku surowe (chyba tylko z pół cm w głąb upiczone - fuuuuuuuu) i nie zaprosili nas na rocznicę!! Więc super!! No i fajnie, ze było milusio!!
 
hej lasencje !
dopiero wcinam sniadanko bo bylam z Ada w laboratorium na badaniach - krew pobierali z zyly i placzu bylo co nie miara....
Wanda sama nie wiem kto mi sie podobal, i tak jestem za Rusin pomimo, ze tak jak myslalam drewienko  :laugh: Walesowna nawet sie spisala  ;)
Paula kupujesz normalny bilet i szukasz w pociau przedzialu dla matek z dziecmi do lat 4, nahczesciej sa zamkniete to prosisz konduktora o otwarcie i jestes albo sama albo z inna mama z dzieciatkiem i jest wesolo  :) za nic dodatkowo nie placisz  :)
 
Witam dzis z rana,ja przy porannej kawusi.(przepraszam te nie wyspane)Moj Adrian zaspal do pracy,obudzilismy sie jakies 20min temu(juz jest pewnie w pracy tak wyrwał :) )
Ach i musze powiedziec ze ta przerwa odwykowa wcale mi nie pasuje i to nie dla tego ze nie wytrzymam tylko dla tego ze tak milo jest przyjmowac zyczenia a ja mam imieniny 16.09 :D

Wanda
co do tanca z .... ja i tak jestem za Milowiczem,choc za nim nie przepadam to lubie jego partnerke.Oczywiscie juz moge powiedziec iz wygra uroczy pan Mroczek2.A zaskoczyla mnie pozytywnie Wałesowa,smialam sie ze tańcza w trojke(Maria,Wiktoria i Paweł)
 
Oj Joeey - mnie jutro czeka to samo :( Najpierw łapanie siusków, a potem krew :( Juz mi smutna :(

A co do tańca - hmmm... no nie wiem czy wygra drugi Mroszek, mam nadzieję, że jednak nie :p W ogóle gdyby było na odwrót, to bym była za Mroczkiem, ale Marcina mniej lubię, więc za nim nie jestem, ale rusza sie i tak świetnie :)
Rusin - no jak nie odpadnie za tydzień, to pewnie poleci za dwa :( Chyba, że sie bardziej przyłoży :)
 
reklama
Do góry