reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
hej laseczki.... wreszcie sobie siadłam... uf... ogladałam przy prasowaniu program jak się 2 żony zamieniły domami.... jedna typowa kobieta pracująca a druga to typowy obibok który wydaje pieniądze męża i nie interesuje się dziećmi......i tak się zastanawiam co by Tomek zrobił jakbym się z taką ja zamieniła na jakiś czas domami....ciekawe czy by przejrzał w końcu na oczy i zauważył kilka rzeczy..... chyba mam jakiegoś doła.... na dodatek mi prawa ręka wysiadła w nadgarstku i boli :(:(:(

no to sobie pomarudziłam..... od razu lepiej
 
Hej!
Ja właśnie męczę się z projektem do pracy i powoli zdycham! SPAAAAĆ! I jak na złość Misia śpi już od 21 (bo ostatnio nie spała prawie wcale, zasypiała normalnie ok 4:30), więc jutro pobudka o 6:00 - ja się zabiję, bo mam jeszcze kupę pracy i spać pójdę pewnie ok 3!
 
położyłam sie o 3, a wstałam o 5 przy czym dwa razy karmiłam Miśkę po 30 min, wniosek prosty - spałam niecałą godzinę - SPPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ!!!!!
 
reklama
No cholera, ruszyć tyłki z tych łóóżek, hahahaha!!

Ja już chyba wszędzie się udzieliłam i pozmieniałam w swoim profilu wszystko co tylko sie dało!!
 
Do góry