reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Natalia, no nie mogę z ciebie - Oreiro mnie rozwaliła!!! No i musisz przyznać , że ja nigdy nie schańbiłam cię zdrobnieniem!! Mój mąż też ostatnio jakoś się nie wysila przy epitetach... a mógłby cholera jasna!!

Moje dziecko już o 20:30 zasypiało przy cycku, ale jakoś mu się rozbudziło i teraz świetnie się bawi - ona chyba nigdy nie zaśnie!!!! ::)
 
reklama
Taaa... teraz to jest śmieszne. Oreiro... hehe. To było w gimnazjum, a ciekawe co w liceum wymyślili. ::) Kurcze, muszę zapytać moich uczniów. Już nic im nie grozi ;) to może mi powiedzą (mam do nich gg). A tak przy okazji to przypomniało mi się jak śmiesznie było w gimnazjum. Człowiek lustra nie potrzebował, dzieciaki wszystko Ci powiedzą. Na przykład słyszę na lekcji "A dlaczego pani ma innego koloru twarz i innego szyję?" Odpowiedź innej osoby "Głupia, pani ma makijaż" (wniosek: źle dobrany podkład) :laugh: Albo "A pani jest w ciąży?". Odpowiedź kogoś innego z klasy "Coś ty, pani po prostu jest gruba". :laugh: :laugh: :laugh: Idź pracować do gimnazjum a dowiesz się prawdy o sobie, hi hi. :laugh:
 
ziemzia przybij piatke ! moja ada zasnela o 7 na 1,5 godz i sie rozbudzila na dobre - nie moge jej uspac wiec sama tez nie spie i sprzatam ogladajac miski i Sopot na zmiane :p
Natalia ale sie usmialam :laugh: uczen prawde Ci powie :laugh: naprawde ktos odpowiedzial, ze Pani jest gruba ???
ide patrzec zdjecia ;D
 
W gimnazjum uczniowie mi mówili, a w liceum parę razy nauczyciele mi gratulowali bo się dowiedzieli od uczniów, że jestem w ciąży... ::) Oczywiście nie byłam. :laugh:
 
Ana Stas przeslodki - oczka piekne - niesamowicie niebieskie ! sliczny brzuszek !!!!!!!!! a jak sie czujesz ogolnie ???

Natalia :laugh:
no moze usnie te moje dziecie - nie chce jej brac do lozka bo sie boje, ze spadnie..ups mialam tylko nadzieje ale slysze, ze gada i zaczyna plakac ::) ide ::)
 
Mają powera te Wasze dzieciaczki. Ingusia padła o 21.00.

Zajrzałam do albumiku, Stasio jest śliczny, i te oczka niebieskie. Anielskie! :laugh: Ana brzuszek już widać bardzo ładnie. A kopie już maleństwo?
 
no nie weszłam tylko do albumiku zobaczyć zdjęcia naszych pociech a tu prosze wreszcie pokazał się mój przsłodki zięć czy te oczy mogą kłamać ?? ;) ::) Ana masz super brzuszek aż mi się takiego zachciało poprostu tylko się do niego przytulić ehhh

ide luluuuu paaa
 
Nathalie - co do docierania to Ana swietnie to zobrazowala - my teraz przechodzimy ten etap chyba  ::) Masz rację - czas na kompromisy i czasami  trzeba odpuscic.
Cudnie wygladalas w dniu slubu! Niezla z Ciebie lasencja!.... Oreiro  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Gocha - ja tez uwielbiam minimalizm we wnetrzach. Tylko kuchnie urzadzam w stylu skandynawsko-wiejskim  :D i szukam dzierganych zazdrosek - może ktos spotka takowe na kilosach to proszę dac znać.  Czekam na obiecane fotki.


 
reklama
Do góry