reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Natalia pare dni... :( a wszystko przez to, ze babka u mojego gina wypisala mi recepte na jeden listek, a w opakowaniu sa 3 i chcialam cale opakowanie :mad: a pozniej Anglia, w dzien powrotu dostalam @ i tak ciagle nie moglam do tego gina trafic po recepte :( no teraz czekam juz z tabletkami ale czy nie jest za pozno ??? ::) az sie boje isc po ten test, nastepne dziecko planowalam po studiach....
 
reklama
Karina oj będę musiała się wziąć za te zdjęcia, ale nie wiem kiedy ::).

Joeey to będzie kolejny bobasek wśród Grudniowych Mamusiek :p (ale tym razem gdzieś na wiosnę hehehe). i jak misski? bo ja oglądałam tylko Europejki - podobała mi się Greczynka i Szwedka. i jeszcze jakieś, tylko już nie pamiętam.

Nathalie a mi się Twoje imię bardzo podoba. i nie mam z nim żadnych dziwnych skojarzeń. no i oczywiście dzieciaki z gimnazjum rewelacyjne. masz jeszcze jakieś inne śmieszne przykłady, bo po prostu bombowe. a jak ty na takie teksty reagowałaś - śmiałaś się, czy denerwowałaś?


idę do albumiku
 
joeey - dobranoc, nie martw sie - wszystko jest Ok - tak czuję  ;D


Nathalie - moja ciotka tez swietnie i szybko dzierga ale takie firaneczki to kupa roboty, nie smialabym nawet prosic a podobno w lumpeksach mozna takie spotkać.
 
Karina jak będę szperała po lumpkach to rzucę okiem. Jaka szerokość Cię interesuje? Ja widziałam takie firanki (piękne) w sklepie z porcelaną i różnymi bibelotami. Aaaa, i jeszcze możesz wstąpić do Cepelii.

Joeey kilka dni może się opóźnić przecież bez przyczyny. Nie martw się na zapas. Wszystko bedzie ok. :)


O matko, ale leje. :-[ A mój najukochańszy mąż teraz chodzi po dzielnicy i mi ogłoszenia rozwiesza. Zmoknie biedaczek. :-[
 
a u nas już od południa nie pada. i całe szczęście, bo nie znoszę pluchy :(

właśnie oglądnęłam zdjęcia. wszystkie sa naprawdę super.

Ana no naprawdę Staś ma niesamowite oczka i do tego te blond włoski :) i brzuszek już widać


Klucha
zdjęcia "ciężkie jest życie malucha" i "czytanie książki" po prostu rewelacja

Kamila
jak patrzę na Cyprysia, to zawsze mi przychodzi na mysl, że ma buzię "prawdziwego faceta"

Sorbuś
sesja po stylizacji tatusia czadowa - widać że ojczulek ma talent ;D no i czywiście fotka ostatnia prześliczna

Ewela, Joeey
rewelacyjne zdjęcia wakacyjne. aż miło patrzeć na takie fotki, jak za oknem tak beznadziejna pogoda

Gabi Oskarek jest śliczniutki

Steffi
zdjęcie z pieskiem super. śliczny chłopiec, a jakie dołeczki w policzkach


mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam. jeśli tak to sorry
 
Nathalie - potrzebuje albo 2 szt. po ok. 50 cm albo jedną na ok. 105 cm. Ale zawsze moge pokombinowac z innym rozmiarem. Jak bys cos spotkala to pamietaj o mnie - pamietam ze czesto udaje ci sie upolowac cos ciekawego.
Biedulek mąż... mocno go przytul jak wroci.
 
HEJ Z RAŃCA!!

jestem pierwsza po raz pierwszy :laugh:

u nas leje. tak więc ze spacerku nici :( chyba że się wypogodzi - oby

wlaśnie sobie przypomniałam, co miałam jeszcze wczoraj napisać:
Wanda Joeey zdjęcia ze spotkania super. dynamizm i ruchliwośc Pauliny po prostu powalająca. i zdjęcie "ogladanie tv" też bomba. naprawdę
 
Witajcie po weekendzie :)

Zaczął sie chyba najgorszy tydzień w moim zyciu :( bo potem jakos juz poleci mam nadzieje ::)

Kacperek już przyzwyczaił sie do swojego pokoiku i ładnie śpi nawet w nocy sie nie budzi :) dziś obudził sie jak ja szykowałam sie do pracy ale zjadł i poszedł dalej spać :)

w piatek byli u nas znajomi u których byliśmy 2 tygodnie temu na weselu i dowiedzieliśmy sie że starają sie o dzidziusia, jak byli na Cyprze to baaardzo sie starali :laugh: mam nadzieje że im sie uda :laugh: oni w sumie są juz ponad rok po ślubie cywilnym a teraz brali kościelny i robili wesele :) Gosia jest mi bardzo bliska prawie jak siostra więc bardzo bym sie cieszyła gdyby okazało sie że jest w ciąży :)
w piątek wypiłyśmy we dwie 2 butelki wina czyli jedno na głowe no i skutek był taki że całą sobote umierałam ::) lepeiej było nam pić z chłopakami wódkę :p

w niedziele odpoczywaliśmy zresztą nie było nawet pogody żeby wyjść na spacer, jak sie naszykowaliśmy to zaczęło padać :( a dziś strasznie zimno przynajmniej rano ::)

Życzę wszystkim miłego dnia i zazdroszcze tym które siedzą w domku ;)

 
reklama
Czesc dziewczynki...uuuuu...nadrobilam!!!!

U nas pogoda sloneczna ale watpie by sie utrzymala!!!chodziaz fajnie by bylo!!!wczoraj spedzilismy caly dzinek z moja siostra i bylo rewelka procz malego incydentu jak Szymek uderzyl lebkiem o podloge i normalnie sie zaniosl!!!masakra-nie mogl zlapac oddechu a ja mialam nogi jak z waty!!!!do dzis sie trzese na sama mysl wczorajszej sytuacjii!!!Dobra ide zobaczyc do albumiku!!!!
 
Do góry