reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
dziewczyny mam mega kaca !!! pol dnia to nie dychalam nawet, poszlam wczoraj na panienski i spilam sie jak malolata jakas - WSTYD ::) ::) ::) umieram dzisiaj - caly dzien kreci mi sie w glowie wiec ide niedlugo lulu :p

widze, ze Sorbek nabroila....

Natalia a ja uwielbiam zdrabniac imiona ale obiecuje, ze juz twojego nie bede ;) co do spotkania to dam znac, jutro bede dzwonila na uniwerek :) fajnie, ze juz opiekunka zaakceptowana ;D

Martusia niesamowitego masz synka - zdolniacha ;)

nie pisze wiecej bo mi leb peknie...........
 
HEJ BABECZKI!

wreszcie mam w domu kompika :)
no i muszę stwierdzić LITOŚCI NIE MACIE ;) :p żeby w 9 dni nasmarować ponad 60 stron??????? tego nie da się nadrobić, więc nawet nie próbuję.
 
O rany ponad 50 stron do nadrobienia.... ale dałam radę po łebkach of kors.

Ja już jestem w domku. Dałam sie przekonac i pozwolilam Adamowi po nas przyjechać  ;) . Na razie jest OK. I to że sie klocimy to raczej moja zasluga - ja jestem raczej czepialska i ciezko mi tolerowac Adama nawet drobne wady. Ale wiem ze jest dobrym mezem i ojcem wiec mu wybaczylam.
Wczoraj przyjechalismy do W-wy i od razu wybylismy na imprezke do znajomych - urodzily im sie blizniaczki - 2 dziewuszki. Gabi wiekszosc imprezy spedzila pod stolem bawiąc sie z ich psem. Super to wyglądało jak psinka przynosiła jej swoje zabawki  :laugh:  

Czy tylko moja Gabrynia jest nadal bezzębna? Ale raczkuje jak szalona - wlasnie dorwala sie do miski fifki i ją braa do buzi -  ::)  nie mozna w spokoju na bb posiedzieć.

joeey - ale zaszlałas... marzy mi sie jakis nocny wypad.

 
Agnes faktycznie urządzanie mieszkania to rewelacyjne zajęcie. a dla mnie to nawet cos więcej - moje WIELKIE HOBBY. bardzo interesuje się wystrojem wnętrz. wyżyłam się urządzając swoje - w całości zaprojektowałam je sama. i nieskromnie muszę przyznać (wnioskując po opiniach innych) że wyszło mi całkiem dobrze. ale potrafiłam siedzieć do 4 nad ranem przy komputerze i robic projekty. no cóż taki mój konik.

Natalia to mieliście szczęście z tą nianią, znaleźliście ja piorunem - oby sie sprawdziła w praktyce

Marta
jestem w szoku - taki maluch i juz tak świetnie korzysta z nocnika!!!

nie pamiętam co jeszcze miałam napisać :(
 
natalia uff ja nigdy nie pisałm nati ani natalko to drugie nie podoba mi się a nati jakos nie przyszło mi do glowy imie natali ajest batrdzoładne wi.ęcc po co zdrabniać :p :) ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Ja wole Sorbuś bo Asia to takie zwyczajne :p
 
reklama
Natalia ok ;D a jak jeszcze wolisz oprocz Natalii, jak Cie Tomek zdrabnia??

u nas tez leje, a ja myslalam, ze dzis skonam - strasznie bolalao mnie serce, smecilam Slawkowi, ze na pewno mam zawal i umieram, normalnie czulam ogromny ucisk na mostku; dopiero potem doszlismy, ze to mogl byc ucisk na przepone, juz kiedys w ciazy ze Staskiem tak mialam, teraz na szczescie przeszlo i jest ok.

wstawilam do albumu kilka zdjec, na niektorych juz widac brzuszek ;)
 
Do góry