reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

o matko co ja za głupoty wczoraj wypisywałam - Masakra :-[ :-[ :-[ al to skutek kilku drinków :p

Natalia
mnie sie to i mie też podoba a Kukulska przecież jest teraz śliczna :p

No te "twoje" dzieci to nieźle czadu dawały ::) ::) ::)

Paula współczuje :(

Idę do albumu


a i zapomniała bym joeey witaj w klubie mi tez sie spóźnie kilka dni 8) 8) 8)
 
reklama
Magdamaj dziękuje za komplement apropo zdjęcia Kacperka :)

Sorbuś mam nadzieję ze będziecie sie upominać ;)  ;D

Nie nadrabiam bo nie dam rady  ::) przeleciałam tylko zobaczyć co do mnie pisałyście  :p dużo tego nie było więc szybko poszło  ;) ;) ;)

Sorbuś coś mi sie rzuciło w oczy że połączyłaś wątki  ::) o co chodzi ???

Ewela biedny Szymuś, nie dziwię sie że sie wystraszyłaś, mam nadzieję ze już wszystko w porządku.



 
Tak Paula juz wszystko oki i nawet nie ma guza!!!!a co do polaczenia watkow to sorbus namieszala nam troche(juz jej wybaczylysmy)i polaczyla pielegnacje z grudniem!!!hehehhe...jakies uprawnienia dostala ai namieszala od razu....hehehhe:):):):):):)

sSorbus wejdz na pielegnacje 9i opisz dietke!!!!bardzo cie prosze!!!
 
Nie pielęgnacje tylko Uroda i zdrowie mamy z grudniem

zamiast opcji edytuj miałam podziel i podzieliłam bo myslałam że wykasuję posta a otem chciałam scalić tylko najpier próbowąłam na tych własnie wątkach i sie skleiły :-[ :-[ :-[
 
i dlatego załozyłam nowy bo tamtego już nie da sie odzyskać

o znowu mamy Edytuj :p

Ewela już wkleiłam to co mi Natalia przysłała
 
Wszystkie je miałyśmy tylko nie każdy zauważył bo akurat nie potrzebował Edytuj


ale aniaslu stwierdziła zę za dużo dziewczyn namieszało i zabrała je spowrotem - bo nie tylko ja namieszałam - kontaktowałam sie z nią w tej sprawie ale nic nie dało sie zrobić :(
 
Beatko wszystkiego najlepszego zapewne z okazjii tych nastych urodzin!!!duzo usmiechu i radosci w zyciu,spelnienia najskrytszych marzen zyczymy MY!!!!!!
 
reklama
Do góry