reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Joeey dziękuję bardzo.Radek kombinował.Coś wyciągnoł z komórki włożył do komputera,czary mary i wyszły takie przeskakujące zdjęcia.To się chyba gif nazywa :p.
Pati minki Atiego pod podpisem rewelacyjne ;D.
 
Dorotko nie cichaczem tylko poprostu niespodziewanie Amelka była przejazdem przez Olkusz i zadzwoniła a że akurat bylismy w domu chętnie sie spotkaliśmy
Następnym razem damy ci znać :laugh:

 
Asiu Jsorbek - hehe trzymam Cię za słowo :) a może Ty zawitasz do Sosonowca? ( z tego co pamietam masz tu rodzinke)
Ja tak tylko z tym cichaczem .................. poprostu fajnie tak poogladać fotki i poczytać jak sie wspólnie spotykacie. Jesteśmy rozsypane niemal po całej Polsce a i tak sie spotykacie/spotykamy - super.

:) :)

Pozdrawiam
 
Chorowite dzieciaczki wracajcie do zdrowia.Przeczytalam swoje archiwum gg z ktorego pawel korzystal jak bylam u rodzicow.Wypil nib y wtedy 2 piwka a potem napil sie mineralki i rzygal.Tylko ze wyszlo jednak ze wypil chyba o 2 piwa za duzo.Chyba sie na niego obraze,glupi klamczuch.Nienawidze jak mnie klamie nawet jezeli to dotyczy takich pierdól.To chyba oznacza,ze cos miedzy nami jest nie w porzadku!

Jooey jezeli Ada ani razu sie nie zbudzila od 24 do 7mej to zazdroszcze i tak ;)

Natalia wiem ze to juz musztarda po obiedzie ale dopiero teraz mi to przyszlo do glowy,ze jak bylas tam w sanoku w lancucie a potem bylas jeszcze w Warszawie to musowo przejezdzalas przez Szydłowiec.I moglysmy si ezobaczyc :-[ mam chociaz nadzieje ze jechalas w nocy to mi nie bedzie tak szkoda ;)
 
Ewelka szkoda ze Tomek pojechal.Plus tego taki ze z nami bedziesz ;) chociaz my Ci raczej Tomka nie zastapimy,ale moze troszeczke wypelnimy pustke ktora on zostawil po sobie...(nawet przystojny ten Twoj maz ::) )

Joeeywlasnie bym chciala nauczyc Hanie jesc cos innego nic cycka bo do szkoly ide od Pazdziernika i nie chciaabym zostawiac tego na ostatnia chwile.

Wkurzylam sie jeszcze z jednego powodu.Bylam znowu na dole po sniadaniuu po hanie.I spiac byla i glodna.I mowie chodz Hania a oni se przekladali z rak do rak a ja sie czulam ja k powietrze jakies.A jak w koncu po pol godzinie wzielam ja i zaczela marudzic bo poczcula cycka to mowi tesciowa.No patrz,a u nas nie plakala.Ja jej na to ze tylko u zlej matki placze :-[ bo tak mi sie wydaje ze oni tak mysla...mam ich w dupie!POskarze sie Pawlowi.
 
Magduś jechaliśmy w nocy więc i tak nic by z tego nie wyszło.

Życzę Ci, żebyś się jak najszybciej wyprowadziłą stamtąd. To jest po prostu nie do wytrzymania! :mad:

Ewela łączę sie z Tobą w bólu. :-[
 
reklama
Dzieki dziewczyniki za slowa otuchy!!!!chcialam wkleic zdjecia ale zapomnialam ktory link sie kopiuje-skopiowalam pierwszy i nic mi z tego nie wyszlo!!!jak mozecie powiedzcie ktory mam wkleic bo chetnie bysmy sie wam pokazali!!!no i zapomnialam napisac ze wkoncu udalo mi sie sciagnac fotki z mojego zakichanego aparatu!!!!!
 
Do góry