reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Natalko - kiedys w domu z mama robilysmy takie wlasnie rogaliki - sa przepyszne !!!! Tylko ze my robilysmy tylko i wylacznie z prawdziwa marmolada, taka sztywna... a pozniej nie mozna bylo jej nigdzie dostac .... czy nadal nie ma jej w sklepach ???

Donia, Ana, Kamila - to jak skombinujecie jakies spotkanko na weekend, to moze tez akurat pojawie sie w Bydzi ;D
 
reklama
Dziewczyny w Bydzi Pampers jest 19 ( wtorek) i 20 wrzesnia :laugh:

Wanda bylismy Na obiedzie w Tawernie za Osielskiem, a w Osielsku sie buduje mój kumpel to pojechalismy zobaczyć jego poczynania ,no i w Osielsku jest producent kostki którą zamawiamy dzisiaj i pojechalismy zobaczyc kolory :laugh: widzisz ile rzeczy w takim małym Osielsku ;)
 
Hejka znowu!
Natalia - ty lepiej nie obiecuj! hahaha Potem możesz żałować!
Joeey - trzymam kciuki za dłuższe przerwy w nocy, wiem jak to "boli", ja całą noc powyginana na jednym boku śpię i rano jestem połamana!
Magdus23 - u nas też na okrągło cycek, ale inne rzeczy też je tylko znacznie mniej. No i muszę powiedzieć, że kochana jesteś, że dostrzegasz, że Misia to moje dziecko, normalnie wielki buziak!! A co do karmienia piersią, to faktycznie ty powinnaś zdecydować, jak karmić dalej maleństwo. No i szybko się wyprowadzajcie, albo skop teściom tyłki ode mnie!!
ewela1 -trzymamy kciuki za Szymusia, niech szybko wraca do zdrowia!
Wanda - to ty masz jakąś książkę kucharską dla bąków i ja jej jeszcze nie dostałam?? Oj, wstyd, nieładnie!!
Natalia - ogólnie to wygląda tak, że jest duży namiot, a nim poszczególne działy, w których możesz doświadczyć:
                     1. co dziecko słyszy w łonie matki
                     2. jak niemowlę widzi świat i słyszy głosy i dźwięki (leżąc w niemowłecym łóżeczku przystosowanym wielkościowo dla dorosłego, z karuzelką i łańcuszkiem z zabawkami)
                     3. jak dziecko uczy się stabilności przy siadaniu na poszczególnych etapach życia (są takie trzy specjalne pufy o różnym stopniu rozchwiania) oraz jak przy raczkowaniu dziecka pracuje miednica (kiedy pieluszka uwiera i powinna się rozciągać - zakłada się taki pas i jak zaczynasz się ruszać, a on nie pracuje to piszczy - wtedy pieluszka powinna się dostosowywać poprzez rozciągnięcie na bokach)
                    4. jak dziecko czuje się na leżaczku z łyżką i herbatnikiem w dłoni
                    5. jak ciężko jest się wgramolić na fotel małemu bąkowi - zasada jest taka, trzeba się wspiiiiinać!
                    6. jak to jest kiedy próbujesz sforsować bramkę na schody lub sięgnąć coś co ci za nią upadło...
                    7. spróbować przeraczkować przez specjalny tunel
                    8. jak ciężko jest wejść bąkowi na krzesło, podnieść wielki ciężki kubek/talerz/dzbanek/cukiernicę (ich waga naprawdę jest wieeelka) czy sięgnąć coś z końca stołu...
                    9. jak trudno się dziecku ubrać w kurteczkę ( są tam specjalnie przygotowane ubranka - jak mąż Kluchy się z tym męczył to mieliśmy polewkę na maxa!!)
                    10. jak ciężko dziecku rysować kredkami (są wielkie i mają grafity na sprężynkach, więc naprawdę ciężko się nimi rysuje)
                    11. spróbować chodzenia na specjalnej platwormie trzynając się za wielkie ręce - szałowe!!
Oprócz tego mnóstwo porad lekarzy, rechabilitantów i położnych, które gotowe są odpowiedzieć na każde pytanie i służą radami. Prezentacje Browna, Nestle i Pampersa, no i oczywiście próbki, gazetki i książeczki informacyjne na wyjściu.



 
Hej BABOLKI!
dawno mnie tu nie było...

U nas nie wesoło - po kłótni zmężem postanowiłam nie wracać z nim do W-wy i zostałam u rodziców - nie wiem czy to jednak rozwodem się nie skończy - jakoś nie mogę tolerować jego pewnych zachowań.

U Gabrysi wszystko w porządku - jest zdrowa, raczkuje jak szalona wszedzie jej pełno, pies ma rzechlapane, wszystkie szuflady, szafki mają robionego rentgena. Moja córcia ma teraz etap wstawania i dzielnie ćwiczy puszczanie się i miekkie ladowanie na pupie - cale szczescie że wszystko robi z duza ostroznoscia - dzieki temu nie mamy do tej pory guza ani glosnych upadkow.
No i wiekszość kupek ląduje juz w nocniku! babcia mnie przekonala ze czas zacząć nauke i ma rację - to bardzo dobry pomysł.
Pozdrawiam was, Pa
 
No, nie!! takiego posta to chyba jeszcze nikt nie walnął jak gaduła - Ziemzia!!!!

Karina - przykro mi, że macie kryzysik, ale mogę cię pocieszyć, że my też ;D Wczoraj była PAWAŻNA rozmowa i zobaczymy jak długo będzie się nasz tatuś starał... Ale nie rób nam tego - wracaj do Wa-wy, bo to miasto bez ciebie już nie takie samo :(
 
Aha, no i miałam pogratulować nocnikowych kup Gabrysi, ja jakoś nie mogą się jeszcze przekonać, bo Miśka i tak nie wie po co ją tam sadzam, chce schodzić i się bawić.... a ja nie chcę jej nerwów wyrabiać.
 
reklama
Nathalie pisze:
joeey pisze:
Natalka narobilas mi smaka na rogaliki ! ale ja za leniwa jestem zeby je piec wiec najczesciej kupuje w cukierni ::)

Joeey zapraszam do Olsztyna.  ;D

no ja sie wybieram do Olsztyna bankowo i skombinujemy jakies spotkanie tylko nie w tym tyg bo juz mam pewne plany  ;) what about next week ???  ;D

Wandzik NO TO WIELKIE GRATULACJE  :laugh: trzeba to opic.............  ;) ;D
 
Do góry