reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Dzieńdobereczek:)
Kawusia i czekolada przede mną więc można spokojnie zasiąść do bb :)

Moje dziecię zbudziło się dziś o 5 rano i dla mnie to był jeszcze środek nocy...nie wiem co bym zrobiła jakby tak wstawał o 2 i chciał szaleć przez kilka godzin. Paarcia współczuję tych nocnych harców.... ja jak sę nie wyśpię to w dzień jeszcze jakoś funkcjonuje ale jak przyjdzie 17-ta to oczy na zapałki i zachowuję się jak zombie..
 
Zdjęcia w albumiku odlotowe...
Ziemzia, Klucha gdzie jest takie fajne miejsce, w którym można poczuć się jak mały szkrab???
 
Steffi - tą imprezkę organizuje Pampers i jeżdżą po całej Polsce, więc zorientuj się na ich stronie gdzie i kiedy są.

A moje dziecię wstało już daaaaawno temu i bawi się w najlepsze, a ja walczę, żeby nie zasnąć, bo nie pospałam sobie dzisiaj, ale za to skończyłam książkę!
 
Pamper/impreza w KRAKOWIE też będzie 2-3 września
A ja 2 września na urodziny do swej babci wybywam. Dodam, że to 90-te urodziny :)

Pozdrawiam
 
Dor wszystkiego najlepszego dla babci! :laugh:

Ziemzia zapraszam serdecznie o każdej porze dnia i nocy! Rogaliki zawsze będą na Ciebie czekały. ;D Zaraz lecę obejrzeć foteczki.

Paaricia chyba nie dawałam przepisu, zaraz to nadrobię.

U nas też zęby wychodzą i dziś miałam pobudkę co pół godziny aż w końcu poddałam się i wzięłam małą do nas do łóżka. ::) Rano wstała, zjadła kaszkę i poszła dalej spać.
 
ziemzia podziwiam, ze masz czas na czytanie ksiazki i wspolczuje, ze bidulo nie mozesz sie wyspac, a raczej, ze walczysz z bezsennoscia  :-[
Pati takze wielkie wspolczucie i czytam, ze jeszcze steffi sie nie wyspala...
ja kocham spac in Ada przez dlugi czas nie przespala nocy - ostatnio nawet dwoch karmien sobie zyczyla - az do dzisiaj - spala o 21 do 7 rano  :o :o :o naprawde jestem w big szoku !  ;D i modle sie zeby juz jej sie na stale przestawilo  ::)
ide do galerii bo cos slysze, ze zdjecia z imprezy Pampow wrzucilyscie...
 
Dolaczam do porannej kawusi!I czekoladki!

Wanda powodzenia i witaj moskitku

Czytalam was wczoraj.

Dzieki za mile slowa pocieszenia.

Dolaczam do klubu zombie :o

Hania budzi sie co poltorej godziny w nocy i wstala o 6tej.Padam.Nie wiem czy to przez zeby czy sie juz nie najada moim mlekiem bo ostatnio nic oprocz cycka nie chce jesc!To chyba przez zeby.Zaznaczam ze wczoraj pojawil sie piaty zabek moze jak juz sie ten szosty pojawi to bedzie chwila spokoju! ;)


Moja mama zaproponowala mi ze ja nauczy pic sztuczne mleko jak ja jej oddam na 3 dni.Troche chce ale troche boje sie.Bo chca ja wziac na przetrzymanie,jak zgodnieje to zje...ja bym tego krzyku nie wytrzymala.
 
reklama
Joee7 zazdroszcze takiej nocy!!

Ziemzia ja uwazam ze Misia to do Ciebie podobna jest bardziej niz do Roberta!!Normalnie jak to sie mowi toćka w toćke!
 
Do góry