reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Ewela jeśli wstawiasz przez żabę to ten ostatni link.

Ziemzia zdjęica boskie!!! Musiało być super. Dlaczego ta impreza nie mogła być wtedy kiedy byliśmy w Warszawie? :-[ A powiedz w ogóle co tam się działo?
 
wkleilam za 20 min 4 zdjecia i dostaje szalu wiec zrobie to wieczorkiem!!!mam nadzieje ze zaba nie bedzie juz mulic!!!!!!!!!!!a poki co mozece obejzec sobie te 4 foteczki!!
 
Hej witam po weekendzie :laugh:

Imprezka w Toruniu udana, mimo że dla mnie bezalkoholowa :(
Wróciliśmy do domku po 4 , pospałam do 10 i poleciałam po moje dziecko, mały wstał o 5 więc jak przyszłam do domu go położyłam to spał do po 14 i my tez :laugh: później restauracyjka i wycieczka po Osielsku :D ;) i jak wrócilismy do juz spanie na noc ,ogólnie dzień śpiący :D

Wanda trzymam kciukasy , może juz jesteś po rozmowie :D

Kamila i Ana u nas też będzie impreza Pampersowa na Starym Rynku moze zrobimy jakieś spotkanko :D?????

Natalia wirtualnie częstuję sie rogalikiem bo pije kawkę i nic nie mam słodkiego ;) :laugh:

Pati zdjęcie Atiego z zamkniętymi oczkami przesłodkie :D

Ewela to zdróweczka dla Szymka i dobrego humorku dla ciebie

Stefi my też wczoraj na zakupach ale wybieralismy kostkę brukową więc miej ciekawe zakupki od twoich :laugh:
 
Czesc dziewczyny :)
Chyba dobrze kciuki trzymalyscie, bo prace dostalam :)
Właśnie wróciłam...

Ewela, ksiażkę zaraz przesyłam... Współczuję choroby :(

A teraz mykam :)
 
Natalia smakują tak jak wyglądają czyli są pyszniutkie :laugh:

A jeszcze sie pochwale ze moje dziecko jak mówi sie mu lalalala tańczymy to sie smieje i tańczy tzn. cały sie kiwa :laugh: :D
 
czesc .
ja tylko na momencik bo niedlugo jade wybierac suknie.tzn jade po 15 ale jeszcze nie ubrana jestem :)

donia ktorego jest ta imprezka,ja tam bede na 100% :D
 
reklama
Do góry