reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Kurcze noi masz nadrobiłam troszke a tu wrzask.

Amelko
to ja dziekuje bo było super - szczerze ci poweim obawiałam sie troche że nie bedzie o czym gadać ale poprostu równa z ciebie babka i gebulki nam sie nie zamykałay, było naprawdę bombowo.

Wanda
trzymamy kciuki
Natalia mniam mniam
 
reklama
Amelka wstawia fotki ze spotkanka z sorbkową - :) super zdjęcia, fajne Wasze spotkanie.
Tak cichaczem zrobiłyscie, gdzie?? Kolejnym razem pomyśłcie o mnie :)
Olkusz chętnie zwiedze :)
Pozdrawiam
 
fotki ze spotkania ekstra i z imprezy Pampow tez ;D i Atek z dalekiej Australii sie pojawil ;D

Magdus zazdroscisz takiej nocy, a ja jeszcze sie nie wyspalam, o 24 do 7 to za malo - zeby tak do 8.30..a tak w ogole Ada walila ostatnio w klawiature i zepsula mi niektore klawisze, nastepna cyfra po 8 w ogole mi nie dziala :mad: ::)
 
Magdus jesli nie chcesz juz dawac cycka to daj sprobowac mamie ale to wszystko zalezy od Ciebie ;)
dolaczam sie do kawusi bo po sniadanu jestem to juz moge wypic - nienawidze kawy na czczo :(
 
No witam mamuski!!!!!!!!

MOJ TOMEK POJECHAL I MAM STRASZNEGO DOLKA!!!!!!!!!!!
Wyjechal wlasnie jakies 15 min temu!!!! :( :( :(

Tearz bede juz z wami na biezaco!!!Powiem wam tyle ze nie mam mozliwosci zeby was nadrobic!!!!!
Szymus jest chory -ma ostre zapalenie gardla!!!taki biedniutki!!!!

AAAA   no i dalehj nie moge uruchomic tego cholernego aparatu!!chyba ppojde do jakiegos fotografa albo sklepu zeby mi pomogli!!!
 
jsorbek pisze:
poprostu równa z ciebie babka i gebulki nam sie nie zamykałay, było naprawdę bombowo.
Asiu i vice versa :laugh:.Koniecznie trzeba zrobić powtórkę z rozrywki ;D.
Dziewczyny zaraz będą się złościć że robimy jakieś zaplecowe umawianki :D.A ja promuję Sorbusiową jako świetnego kompana na spotkania.Na prawdę gębule nam się nie zamykały ;D.
Dor tylko kiedy ja będę w Olkuszu ::).Oby jak najprędzej.


 
Ewela to napewno Ci smutno - slomiana wdowa znowu :-[
Amelka fajne masz te zdjatka w podpisie - czesto mi sie zdarza zatrzymac i na nie popatrzec - Juleczka jest przeslodka - tylko schrupac ! ;)
 
Natalka narobilas mi smaka na rogaliki ! ale ja za leniwa jestem zeby je piec wiec najczesciej kupuje w cukierni ::) w ogole ostatnio strasznie sie obzeram, mc donaldy, jedzenie po knajpach - i narazie nie przybywa na wadze ale musze sie ograniczyc bo skutki beda zgubne :(
 
reklama
Do góry