reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Gocha mi też Twoje zdjęcia sie bardzo dobrze ładują  :) no a właśnie zdjęcia Steffi bardzo rzadko :(

Ketsa czekamy na wieści o oczku, mam nadzieję ze wszytsko ok!

Ana czekamy na zdjęcia brzusia  :D
My mamy ekspres Saeco Magic Espresso o taki tylko czarny:
http://www.rynekagd.pl/product_info.php/cPath/5_31/products_id/122

czarne są tańsze niż srebrne bo są z plastiku a te srebrne z jakiegoś tam metalu poza tym nie różnią sie niczym (oprócz ceny)  :p
jesteśmy bardzo zadowoleni a kawa smakuje wyśmienicie :) zapłaciliśmy za niego 429 zł w promocji :)
też szukaliśmy czegoś taniego ale dobrego :)
Ana a oto zrobiła jeszcze fotkę specjalnie dla Ciebie :)

obraz001kp4.jpg
 
reklama
Magdus to u Hani podobnie jak u Kacperka wychodza mu 4 górne ząbki naraz, jedynkę już ciut widać a potem zaraz kolejne bedą szły ::) ja daje mu Viburkol i smaruje żelem Calgel ale i tak marudzi do tego jeszcze ten katar i kaszel :( ::)

Kamila no jest troche tego wszystkiego do załatwienia, ale później jakie wspomnienia, dobrze ze to co najważniejsze macie załatwione teraz pójdzie jak z górki :) no a sukienke właśnie powinnaś już zamówić!!!

Kacper śpi a ja zamiast sprzatac to siedze na bb ;)

dobra zmykam bo Paweł zaraz bedzie i mnie obtańcuje :p ;)
 


Żabki no i przeczytałam wszystko od wczoraj....i nie wiem co pisać...bo dużo tego ale przynajmniej co u kogo ..... ;) ;D tak że właśnie tak to jest z tym odpisywaniem ;)

AAAAA Gabi no jasne że zęby!!!!!!!!! heheheheheheh chciałaś to masz !!! a ostrzegałyśmy ;D ;D ;D ;D ;) ;) ;)

A no i z Moskito wszystko w najlepszym porządeczku macie pozdrowionka a bidula póki się wakację nie skończą to ma urwanie głowy to se jakieś remonty wymyślili to wszyscy w chałupie teraz przez te wakacje, a to mąż na urlopie tak że zabiegana kobiecina..... ;)
 
oj Gocha nie tak żadna.Fakt ze kazdej z was nie odstaje nic tluszczyku od kosci nie znaczy ze mi tez :-[
Wziełam sie troche za siebie,teraz mam motywacje(slubik)i juz od kilku dni jadam tylko male sniadano,jakies warzywko w ciagu dnia i zero kolacji!!!!!!!!!!!!Dodatkowo wytrwale,co nie jest do mnie podobne,co wieczor robie brzuszki,skacze na skakance i chodze na steperze.Nie mam w ogole silnej woli ale jak tylko zaburczy w brzuszku to wyobrazam sobie jak bedzie mi sie wylewal tluszczyk spod sukni i od razu brak apetytu.Dodatkowo mysle sobie ze tyle czasu ile trwałam w tej depresji ze taka gruba jestem,juz bym dawno schuła!!Wiec mam mocne postanowienie i schudne chocby niewiem co!!!! Amen :D
 
Hej to ja Gocha =baba ;) :laugh:

Moje dziecko przechodzi samego siebie , ciągle musi mnie widziec ::) a my jutro zostawiamy go u opiekunki od 17 bo jedziemy na imprezkę do zaprzyjaźnionego Torunia ;) ;D ciekawe jak ona to wytrzyma :D

Mój mąż dzisiaj wozi parę młodą naszym autkiem :D i rano sie pyta czy ma wszystkie rzeczy gotowe a ja ze tak, on pojechał na myjnię a ja zaglądam do szafy a tam brak koszuli ::) tzn leży gdzieś w brudach on za dwie godziny ma wyjeżdżać a ja koszulę do pralki :D ale na szczęście wyschła trochę potraktowałam ją gorącym żelazkiem i zarobiłam 50 zł za to że tak ładnie mu wszystko przygotowałam ;) :laugh: :D ;D

To lecę do na zdrowie poczytac co z Maksiem

A dzisiaj ok 17 będę miała wózek
Magi a ty kiedy?
 
reklama
Do góry