reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama


Wańdzia jakie piękne zdjęcia Paulinki stojącej w łóżeczku!!!!!!!!! zdecydowanie do twarzy jej ze staniem ::) ;D... i jak ładnie zrobione zdjęcia mamusia zdolniacha nie ma co!!!!!

P.S dodam że napisałam to z własnej i nie przymuszonej woli ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Wanda, no to mamy kolejnego STOJACZKA wśród Gródniowych Dzieciaczków! Brawo!

Ketsa, no to dobrze, ze z oczkiem Maksiowym nic poważnego, a przede wszystkim, ze nareszcie trafiłaś na lekarza, który konkretnie zareagował!

Donia, no ja tez jeszcze taka troche "Gocha" jestem ;) ;) ;)
 
Wanda - cud dziewuszka z tej Twojej córci :)

Paula - Kuba śpi sam w pokoju odkąd skończył pół roczku.... wtedy "przeprowadzka" odbyła się bezboleśnie nie wiem jak teraz by to wyglądało zważywszy że nasze dzieciaczki przechodzą teraz trudny okres (czyt. lęk separacyjny).
 
ooops, przepraszam za "grÓdniowych", ale byk!

Steffi, to Kubuś dzielny Gość jest!
Ja chcę wyeksmitować Agate do drugiego pokoju, czekam tylko na przesypianie całych nocy, bo latanie po całym domku mi sie nie uśmiecha, poza tym ten nasz mały pokój jest tak "w kącie" daleko od dużego, więc muszę mieć pewność, ze Agata będzie spała spokojnie
 
matko kochana.... no usiłuje mojemu dziecku dać obiad... ale pierdzi buzią i nie wiem w sumie ile zjadł bo prawie wszystko wypierdział i jeszcze się cieszy że wszystko ląduje na mnie
 
ketsa pisze:
Wańdzia jakie piękne zdjęcia Paulinki stojącej w łóżeczku!!!!!!!!! zdecydowanie do twarzy jej ze staniem ::) ;D... i jak ładnie zrobione zdjęcia mamusia zdolniacha nie ma co!!!!!

P.S dodam że napisałam to z własnej i nie przymuszonej woli ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

buahahahaha ;D :D :D :D :D

Dzieki dziewczynki :)
 
To ja pędze do albumu i jeszcze raz dzieki za gratulacje

Chciałam żeby Maja sama siadała to teraz mam urwanie głowy po ledwo na oczy patrzy ale siada i wstaje w łóżeczku - normalnie koniec świata ale chciałam to mam ::) ::) ::)
 
reklama
Do góry