reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

hej hej!

od jutra jestem "odcięta od świata", więc dzisiaj czytam wszystko :)

[b]opuszczamy KLUB BEZZĘBNYCH!!![/b]
mamy 2 zębolki

rano była dziurka (o której czytałam jakis czas temu na forum), a teraz już ząbalek, a drugiego juz też widać. ale się cieszę :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
reklama
ale numer - właśnie zauważyłam, że mam dostep do albumiku

powiedzcie, gdzie go mogę znaleźć
i jeszcze może któraś wie, jak stawić zdjęcia, które mam umieszczone na swoim serwerze

no to dzisiaj całą noc spędzę przed kompem i będę podziwiać Was mamuśki i oczywiście (a raczej przede wszystkim) Wasze dzieciaczki)
 
zlitujcie się nad nową nieuświadomioną Grudniową Mamą i przyślijcie na priva (żeby nie zaśmiecać grudnia), jak znaleźć albumik???????
 
co do umieszczania zdjęć ze swojego serwera, to trochę posiedziałam i wykombinowałam.
tak więc w tej sprawie już mi nie odpowiadajcie, bo już wiem
 
Gocha na stronie głównej jedziesz na dół i w ramce Związki rodzinne jest rozdziała chyba Albumy rodzinne i tam już masz nasze zdjątka ;D

Miłego oglądania i szybciutko wklejaj swoje zdjecia :D
 
Gocha i jak wrazenia ??? pewnie porownujesz dzieciaczki :laugh: :laugh: wszystkie z grudnia a takie inne - mamy tutaj tych indywidualnosci ;D
 
hejka :)

Byliśmy dziś u lekarza i to tylko przeziębienie, bierzemy syropki i krople na katar, mam nadzieję że szybko minie bo Kacperek sie strasznie męczy :(
do tego jest ostatnio bardzo marudny i teraz już wiem dlaczego...idą mu 4 górne zęby ::) sama nie mogłam zobaczyć bo sobie nie dawał ale pediatra mi pokazała i jedna górna jedynka już sie przebiła.

zaraz poczytam co dziś naskrobałyście...
 
reklama
przeleciałam pobierznie i widze że tylko Hanka życzyła zdrówka Kacperkowi i tylko Kamila zwróciła uwagę na to że napisałam o tym jak mi źle że wracam do pracy.....ale mi smutno :( :( :(
Dzięki dziewczyny! :-*

no nic jak już czlowiek żadziej tu zagląda to staje sie niewidzialny :(

ide w takim razie wkleić kilka zdjęć Kacperka...
 
Do góry