reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
(h)anka pisze:
mamaCyprysia pisze:
"caly dzien jestem ojcem,siedze w pracy zarabiam na rodzine itd... "hehe

no w sumie, to ma rację... ale tego mojemu Mężowi to nie powiem...

jak mi tak chlop gada, to ja mowie ze ja mu dzieci chowam i ze pracuje na trzy etaty:
1 - Wiktor
2 - Paulinka
3 - dom !!!

Sorbek - a czemu mam zepsuty suwaczek ???
 
hej dziewuszki !
przeczytalam z 3 strony i wiecej nie mam czasu bo musze poprasowac i dom ogarnac poki mala spi, a nie chce ostatnio spac w ogole w dzien  :o i niestety, caly czas walcze ale musze przyznac, ze moje dziecko wchodzi mi na glowe  :p ale nic nie poradze - musze przetrwac, moze ja jestem wyrodna ale jak czytam niektore z Was, ze nie zostawily by dziecka na jeden dzien to sie dziwie bo ja czesto marze o dniu dla siebie  ::) i niewazne jak bym za nia tesknila...  :p
duzo naisalyscie !

jeszcze raz najlepsze zyczenia z okazji rocznic !

Ada tez ma lek separacyjny - nie chce sie ze mna rozstawac i jeszcze zauwazylam, ze (czy ktoras z Was tez tak ma ??? ) ze jak mala z kims innym przebywa i sie bawi i jest ok, a jak tylko nagle ja sie pojawie to jest placz i chce do mnie na rece oczywiscie  ::) czyli wychodzi na to, ze jest super grzeczna, a jak ja wejde w jej zasieg wzroku to jest histeria - czy wie ktoras o co mi chodzi ???

Kamila dla mnie stworzenie watku, ktory bylby streszczeniem grudnia jest bez sensu wybacz  ;)
 
Joeey - no dokladnie tak samo mam !!!! Wczoraj bylam na zakupach w takim malym sklepiku, Pauline zostawilam przed sklepem z babka ze straganu - i sobie gaworzyly itp itd, a jak tylko wyszlam i ona mnie zobaczyla, to w ryk !! Wygladało mi na to, jakby sie zorientowała, że ta babeczka to nie ja :D :D :D
 
I jeszcze do Magi pisal tez ;D ;D ;D
cieszcie się dziewczyny - jesteście wybrańcami ;D ;D ;D

A Wiki umie juz pisać: mama, tata i Wiktor - a ma 4,5 roku :)

Uciekam sprzątać - dzień jak codzień :)
 
ja tez lece, a nic mi sie nie chce :p najchetniej przebimbalabym caly dzien, a co? w koncu mam prawo ;D

Kamila na pewno taki watek bylby ulatwieniem dla babek rzadziej wpadajacych, ale kto by to pisal, te raporty ?? upierdliwe strasznie - taka osoba musialaby czytac wszystko (a watpie, ze ktoras z nas ma czas, zeby sledzic totalnie wszystko) i codziennie klepac protokol, nudne troche :p

no nic, spadam do prasowania, a dzisiaj na obiad zapodaje pstraga w sosiku chrzanowym :) obiad spozniony, bo caly dzien bylismy na owocach, nie chcialo nam sie jesc ;)
 
reklama
Do góry