reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

joeey udanego wypoczynku

wiolus jak bedę miała figurę jak ty to moge mieć midsczke A ;D ;D ;D
aOlu wszystkiego najlepszego i głowa do góry już niedługo Rafał wróci
 
reklama
wróciłam do starego BB - tamto jakies obce było i nie widac co przeczytane a co niwe bo czarne wszystko :mad:

Magi no ja bym cie nie poznała :-[ :-[ :-[
 
Olu

anniversary.jpg

mimo iz bez meza zycze Ci wszystkiego dobrego
i jeszcze wielu takich rocznic, ale spedzonych razem!!





 
Ketsa ta dwoma na raz ??? probowalas keidys ??? do auta sie nie zmieszcza :laugh: dlatego tylko jeden pcham bo jak by sie zmiescily to czemu nie ::) ;D


a my dzisiaj idziemy do lekarza i wlasnie mielismy wychodzic a Oskar usnal ::) i musze czekac az sie obudzi :)
 
Olu, dołączam do zyczen! Wszystkiego dobrego, koniecznie juz z mezem!

Ketsa, no Ty jedna sie zorientowalas :)

Beatko, wspolczuje. Moze naprawde Mikusia boli uszko, jesli placze i trze tam raczka. Moze lepiej idz do lekarza, bo nie daj boze uszko, to z tym nie ma zartow!

Joeey - udanego urlopu!

Ja zaraz wstawie zdjecia z najazdu Wandziow na Magikow ;)
 
A my na wesele w koncu dajemy kasę :p 300 zł bo na więcej mnie nie stać mysleże i tak będą zadowolenie że przysliśmy bo mieliśmy nie iść a bardzo prosili :)
 
reklama
Czesc dziewuszki :)

Olu wszystkiego naj naj dla ciebie i mezusia z okazji rocznicy!!!! Jeszcze 100 takich   ;D

u nas przygotowania slubne pelna para.Juz znalezlismy sale,ktora nam pasuje i na 99% ja wezmiemy.Moj ojciec placi za sale ale my musimy kupic wodke,ubrac sie i znalezc taniego grajka  ;D wiec szukamy :)

mialam dzis sen...Sniło mi sie ze Wanda kłóciła sie o cos z Natalia a ja byłam posrodku i probowalam je pogodzic,potem bylam u Natalii na dzialce i jej podlałam trawe i zagrabilam  ;D... głupi sen .
 
Do góry