reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniówki gotują

reklama
Moze ciacho marchewkowe albo z cukinii? Ja nim zabijałam wyrzuty sumienia (że niby jem warzywa;-)), a przy okazji proste i smaczne. Tęsknię za nim :)
A jak bardziej elegancko to serniczek może?
A żeby też zjeść to może szarlotkę? Albo coś owocowego z bananem lub brzoskwinią?
 
podpowiedzcie mi co upiec na weekend ?? beda goscie na chrzciny /kasia pewnie w sobote przyjedzie/ wiec cos w domu byc powinno !!

Żeby się zbytnio nie przemęczać to proponuję cos upiec np karkówkę, zawsze możesz podać na ciepło albo na zimno (jakby ktos głodny był) no i jak Kora pisze jakiś serniczek by sie przydał;-) albo sałatka owocowa;-)
 
Moze ciacho marchewkowe albo z cukinii? Ja nim zabijałam wyrzuty sumienia (że niby jem warzywa;-)), a przy okazji proste i smaczne. Tęsknię za nim :)
A jak bardziej elegancko to serniczek może?
A żeby też zjeść to może szarlotkę? Albo coś owocowego z bananem lub brzoskwinią?
Ojeju uwielbiam ciasto marchewkowe zajadalam sie nim w anglii normalnie przepychota masz jakis fajny przepis na nie Kora?:p
 
Nie wiesz co zobic dzis na obiad ... spróbuj :

PIERS Z KURCZAKA Z PRZYPRAWA GYROS firmy appettita pyyyycha ;-)

Pierś z Kurczaka,
Przyprawa Appetita Gyros,
Ziemniaki,
Surówka (jaka sobie wymyślisz ja do tego robie z pora i marchewki ),

Pierś z kurczaka pokroic w kostke na nie duzej ilosci oleju podsmarzyc i dodac prawie duza ilosc przyprawy chwile poddusic jeszcze pod przykryciem i gotowe :-) ugotowac ziemniaczki i jakas suróweczke do tego i obiad pyszny na stole :-)
 
Hej wpadlam na chwilke z telefonu i zauwazylam pytanie o zupke. Napisze tu bo z tel jest ciezko sie poruszac po bb. A wiec bazowalam sie na przepisie z TWOJEGO DZIECKA ale troszke pozmienialam, robilam wieksza ilosc i chcialam zeby lagodniejsza byla. Dalam 1 duza marchewke 3/4 pietruszki sredniej, poltora sredniego ziemniaka, poltorej lyzeczki masla i 2 lyzeczki kleiku. Oskrobana marchewke i pietruszke gotuje razem, ziemniaki osobno w skorce a po ugotowaniu obieram gdy jest cieply. Do miksera z nozykami wrzucam wszystko i miksuje na papke, aby rozrzedzic dodaje wode z gotowania marchewki i pietruszki. Z tych skladnikow wyszlo mi zupki na 3 sloiczki po zupce gerbera. Tyle:)


od pauluś ;)
 
Mea na chrzciny zrobiłam na obiad min. rolady wg twojego przepisu i kluski i goście byli zachwyceni. dzięki wielkie!
część zrobiłam z morelami i śliwkami z sosem żurawinowym też wyszły ciekawe. dodatkowo schab z suszonymi pomodorami i oliwkami i indyka z pieczarkami.
 
Mea na chrzciny zrobiłam na obiad min. rolady wg twojego przepisu i kluski i goście byli zachwyceni. dzięki wielkie!
część zrobiłam z morelami i śliwkami z sosem żurawinowym też wyszły ciekawe. dodatkowo schab z suszonymi pomodorami i oliwkami i indyka z pieczarkami.

ciesze sie ze smakowaly !!
 
reklama
Do góry