reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudnióweczki u lekarza

Krwotoki bym zgłosiła lekarzowi. Ja miewam tak, że jak się budzę, to mam nos zapchany, a jak wysmarkam, to tam skrzepy krwi, ale poza tym nic więcej.


No jak się ciągle z tymi skurczami męczysz, to się nie dziwię, że nie wiesz jak odróżnić ten moment. Z dziewczynkami też tak miałaś? Bo ja w pierwszej ciąży nie miałam nic, ani żadnych przepowiadających, ani nic podobnego, więc jak już się skurcze pojawiły, to było to i już.
Tez mialam takie cyrki przy dziewczynkach.. bolal mnie wczoraj brzuch i kregoslup przy skurczach.. no juz myslalam ze to jest to, a ze druga corke rodzilam tylko 2 godziny balam sie ze nie zdaze jak bede zwlekac no i okazalo sie ze to nie to jednak kurcze no [emoji23] przy drugiej corce tez pojechalam wcześniej i byl falszywy alarm i wrocilam 4 dni pozniej jak wody odchodzily.. przy Olivii zaczynalo sie od takich skurczy jak wczoraj, bol sie rozchodzil, tyle ze skurcze szly regularnie i bol sie nasilal.. no i bądź tu czlowieku madry [emoji23] tak mi wstyd, kobita 3 raz do porodu i nie potrafi skurczy rozroznic [emoji23][emoji23]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej :) dzisiaj miałam wizyte i szyjka sie skrocila rozwarcie na opuszek palca i moge w kazdej chwili rodzic :) czop odszedl ale mysle ze to juz bylo tydzien temu i lekarz stwierdzil ze od odejscia czopu za 2 tyg powienien byc porod czyli wynikaloby z tego ze za niedlugo u mnie :) aktulnie 37/38 tydz ciąży boje sie jak nie wiem bo niestety mąż ma przyjechac dopiero 1 grudnia ;/ chyba nie zdąży a boje sie rodzic bez niego ;/ Aby mała jeszcze troche wytrzymała :)
 
hej :) dzisiaj miałam wizyte i szyjka sie skrocila rozwarcie na opuszek palca i moge w kazdej chwili rodzic :) czop odszedl ale mysle ze to juz bylo tydzien temu i lekarz stwierdzil ze od odejscia czopu za 2 tyg powienien byc porod czyli wynikaloby z tego ze za niedlugo u mnie :) aktulnie 37/38 tydz ciąży boje sie jak nie wiem bo niestety mąż ma przyjechac dopiero 1 grudnia ;/ chyba nie zdąży a boje sie rodzic bez niego ;/ Aby mała jeszcze troche wytrzymała :)
Super wiesci! Pierwszy grudnia to juz zaraz, raptem tydzien, na pewno maz zdazy dojechac!!! :)
 
Dziewczyny a ten odpadający czop to konieczność? Tzn nie może odpaść np w dniu porodu? Bo u mnie nic a nic nie wylatuje...
 
Dziewczyny a ten odpadający czop to konieczność? Tzn nie może odpaść np w dniu porodu? Bo u mnie nic a nic nie wylatuje...
Mi przy pierwszej córce odszedł dopiero podczas porodu, przy drugiej miesiąc wcześniej, a teraz też mi już odchodzi i odchodzi, raz jest podbarwiony krwią (ale wtedy akurat mogła to być krew po badaniu które miałam w nocy), raz taki normalny biało żółtawo zielonkawy kolor, ciężko określić [emoji23] dziś wyszło tego ze mnie mega dużo i tak myślę ile tego tam jeszcze jest [emoji23][emoji23]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Nie dzialalo mi wczoraj forum. Bylan w szpitalu bo skurcze mialam co 3-5 minut, ale nie urodzilam ;) pobadali mnie (dalej 2 cm), zrobili usg (maluch wazy dobre ponad 3 kg), i zrobili ktg (nawet tetno Szymus mial idealne). Nagle mi skurcze przeszly.. chcieli mnie zostawic, ale sie wypisalam. Co ja tam mialam robic ? W domu lepiej. Noc przespalam, dzis czuje sie dobrze, slurczy nie mam.. wszystko jest ok ;) Normalnie sama juz nie wiem kiedy trzeba jechac, jak poznac ze to juz [emoji23]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
.
Grunt że to jeszcze nie było to widać dzidzia się nie śpieszy:) ale fakt nie wiem jak poznać skurcze te prawidłowe, ja to chyba już w ogóle nie poznam jak one wyglądają:D
 
No to i ja po wizycie... Leoś waży 3670g (sic!) mamy 36t6d, szyjka krótka, miękka... lekarz mowi, ze tydzien-dwa i bedzie po wszystkim[emoji1][emoji1][emoji1]
Do terminu mam nie dotrwac, ale nawet nie chce... jak on tyje kilogram w 3 tygodnie!![emoji33][emoji33][emoji33]


a8doqqmz725nh9h0.png
 
reklama
No to i ja po wizycie... Leoś waży 3670g (sic!) mamy 36t6d, szyjka krótka, miękka... lekarz mowi, ze tydzien-dwa i bedzie po wszystkim[emoji1][emoji1][emoji1]
Do terminu mam nie dotrwac, ale nawet nie chce... jak on tyje kilogram w 3 tygodnie!![emoji33][emoji33][emoji33]


a8doqqmz725nh9h0.png
Uuuuu... Leoś robi masę[emoji4] Gratki udanej wizyty[emoji6]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry