reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

cześć dziewczyny wczoraj urodził się mój synek. Samuel mierzy 55 cm i waży 3600 g.
Moje maleństwo ma się dobrze z tym, że mam jeszcze mało pokarmu .
Gratulacje :) nie martw sie pokarmem. Bedzie go więcej:) pochwal sie zdjeciem maluszka :)


km5s8u69dm9dsszh.png
 
reklama
cześć dziewczyny wczoraj urodził się mój synek. Samuel mierzy 55 cm i waży 3600 g.
Moje maleństwo ma się dobrze z tym, że mam jeszcze mało pokarmu .
Zuzanna na szkole rodzenia mowili, ze najpierw dziecko zjada 1 lyzeczke od herbaty przy posilku i sie najada dlatego tak czesto sie karmi ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
cześć dziewczyny wczoraj urodził się mój synek. Samuel mierzy 55 cm i waży 3600 g.
Moje maleństwo ma się dobrze z tym, że mam jeszcze mało pokarmu .
Rewelacyjna wiadomość na dzień dobry. Gratulacje dla rodziców:) i dużo zdrówka dla maleństwa. A pokarm za kilka dni bedziesz mówić że masz go aż za duzo:D
 
cześć dziewczyny wczoraj urodził się mój synek. Samuel mierzy 55 cm i waży 3600 g.
Moje maleństwo ma się dobrze z tym, że mam jeszcze mało pokarmu .
Gratulacje[emoji4][emoji9] Jak nabierzecie sił daj znać co i jak. A pokarmem się nie przejmuj. Wszystko się rozkreci[emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po porodzie będzie robił rzeźbę :)



Kawał Leona. Ale mój nie odstaje wcale od Twojego. 37tc i 3300. Różnica w granicy błędu pomiaru :)
No mój teraz na usg miał dokladnie 3625 g, 37 tc, ale lekarz mówi że jest ta granica błędu właśnie. Ale na pewno ponad 3 kg ma ;) Koleżanka teraz miała wyliczone, że córeczka waży koło 2 kg, a urodziła sie 1600 g (cesarka z powodu gestozy w 34 tygodniu). Inna zaś miała wyliczone 3800 g a urodziła 4200 g [emoji4] tak jak tu któraś pisała, zalezy od lekarza, wystarczy ze np kość udową pyknie ciut dłuższą i już jest dzieciątko większe i cięższe ;) dlatego ja się tą wagą aż gak nei sugeruje :) i tak już niedlugo urodze to sie przekonam ile ten mój synuś waży [emoji14]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry