reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

a ja czekam pod labolatorium... dziś. ..krzywa cukrowa fuuuuu ;)

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Zatkaj nos i jednym pociągnięciem wszystko.
Zaraz po oddychaj tylko przez buzie:)
Ja tam byłam wczoraj na krzywej i całkiem szybko i bez bólu to wypiłam:)

Trzymam kciuki za Ciebie:)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
reklama
mi ostatnie 30 min
oczy mi sie kleja...
a do domu autem trzeba wrocic ;/

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dopiero za 10 min pierwsze pobranie po wypiciu glukozy. Jest mi trochę słabo i mdli mnie, ale bez tragedii. Dobrze, że mąż mnie przywiózł i zawiezie, bo w ten upał to tragedia.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nokatoja ja też tak miałam :/

Ja glukozy nie znoszę fuuuu.

A co do kłucia, ja się klul 2 tyg przed porodem, raz dziennie przed snem. Nieprzyjemnie i zawsze zdawało mi się że ta insulina jakaś ciepła jest po zastrzyku.
Ja zawsze w udo robiłam, najmniej boli. Kwestia przyzwyczajenia. Te nowe peny są bardzo poręczne i proste w obsłudze, dasz radę!!! Wiem że się martwisz ale czasem to nie uniknione.
Ja mam wizytę w poniedziałek i też mi zaleci diabetologia, dietę itd.
 
Ja nie wiem... Czy ktoś mnie oszukuje? Czy ja faktycznie miałam to samo badanie co reszta? Czy ja faktycznie jestem w ciąży...
Po glukozie zero objawów, nawet mi smakowała, posiedziałam 2 godzinki, poplotkowałam z Paniami w recepcji:) jedyne co to o 13:00 sobie pospałam chwilkę:)
W ogóle cała ta ciąża gdyby nie te nowe 8 kg to zupełnie jakby jej nie było...[emoji19]
Teraz to ja juz nie wiem czy to dobrze.... Czy nie...


a8doqqmz725nh9h0.png
 
reklama
Ja nie wiem... Czy ktoś mnie oszukuje? Czy ja faktycznie miałam to samo badanie co reszta? Czy ja faktycznie jestem w ciąży...
Po glukozie zero objawów, nawet mi smakowała, posiedziałam 2 godzinki, poplotkowałam z Paniami w recepcji:) jedyne co to o 13:00 sobie pospałam chwilkę:)
W ogóle cała ta ciąża gdyby nie te nowe 8 kg to zupełnie jakby jej nie było...[emoji19]
Teraz to ja juz nie wiem czy to dobrze.... Czy nie...


a8doqqmz725nh9h0.png
Dobrze. Nie schizuj :)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Do góry