reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
Ja nie wiem... Czy ktoś mnie oszukuje? Czy ja faktycznie miałam to samo badanie co reszta? Czy ja faktycznie jestem w ciąży...
Po glukozie zero objawów, nawet mi smakowała, posiedziałam 2 godzinki, poplotkowałam z Paniami w recepcji:) jedyne co to o 13:00 sobie pospałam chwilkę:)
W ogóle cała ta ciąża gdyby nie te nowe 8 kg to zupełnie jakby jej nie było...[emoji19]
Teraz to ja juz nie wiem czy to dobrze.... Czy nie...


a8doqqmz725nh9h0.png
Krasnal tylko się cieszyć. [emoji4]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dasz radę z insuliną :) Wyniki nie trzymały się norm? Dieta nie pomogla ci z opanowaniem cukru? Ważne, że dbasz o siebie i malucha :) Przetrwasz te kilka miesięcy.
Wiesz co wyniki na czczo mi skakały, a że do Diabetyka mam 60 km to stwierdziła że nie ma czasu na czekanie i nie będę ciągle jeździła... no i tak dostaliśmy dwie jednostki na noc.. kochana Ty też cukrzyca ciążowa tak? też pobierasz insulinę?
 
Ja nie wiem... Czy ktoś mnie oszukuje? Czy ja faktycznie miałam to samo badanie co reszta? Czy ja faktycznie jestem w ciąży...
Po glukozie zero objawów, nawet mi smakowała, posiedziałam 2 godzinki, poplotkowałam z Paniami w recepcji:) jedyne co to o 13:00 sobie pospałam chwilkę:)
W ogóle cała ta ciąża gdyby nie te nowe 8 kg to zupełnie jakby jej nie było...[emoji19]
Teraz to ja juz nie wiem czy to dobrze.... Czy nie...


a8doqqmz725nh9h0.png
U mnie to samo a propo glukozy. Nawet mi smakowała niczym słodszy soczek ;) 2 godziny nudów ale tak nic poza tym.. też mam 8 kg na plus :]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co wyniki na czczo mi skakały, a że do Diabetyka mam 60 km to stwierdziła że nie ma czasu na czekanie i nie będę ciągle jeździła... no i tak dostaliśmy dwie jednostki na noc.. kochana Ty też cukrzyca ciążowa tak? też pobierasz insulinę?
Tak, cukrzyca, ale póki co insuliny nie dostaję. Rano zawsze ok 87-90/91. Po śniadaniu ok 98/100, obiad i kolacja podobnie :)
 
Ja miałam na plusie +6/7 zależy od dnia ale od tygodnia jestem na urlopie i czuje, ze kolejne 2 mi przybędą. A ja mam nadwagę i nie powinnam w sumie przytyć więcej niż 7kg.... a od początku ciąży regularnie co 3 tyg mam 1 kg więcej.. czyli ponad 10 będzie Napewno :/

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
29 sierpnia (poniedzialek) *8.30 - Tuiles
29 sierpnia (poniedzialek) * 8.40 - Lola Lolitta
29 sierpnia (poniedziałek ) * 12.00 - Elifit
29 sierpnia ( poniedziałek) * 10.00 - Aneta_ck
29 sierpnia ( poniedziałek) * -17.30 Bonusowa
30 sierpnia ( wtorek) -Elunia1983
30 sierpnia ( wtorek) *12.10 - Zuzanna8704
31 sierpnia ( sroda) - Pola.
1 wrzesnia ( czwartek) * 12.00 - Ewna
1 wrzesnia (czwartek) *19.20 - Nonkatoja
1 wrzesnia ( czwartek) - Lenam77
5 wrzesnia ( poniedzialek) * 18.00 - Madzia.Ch.1995
6 wrzesnia ( wtorek) * 16.30 - Gabinia
7 wrzesnia ( sroda) *8.00 - Joshi
8 wrzesnia ( czwartek) *19.00 - Antiope
12 wrzesnia (poniedziałek) - MamaNadii
12 wrzesnia ( poniedzialek) - xXxIzuLQaxXx
14 wrzesnia ( sroda) - K8sad
14 wrzesnia ( sr9da) - Pajuinka
16 wrzesnia ( piatek) * 17.45 - Didi133
16 wrzesnia ( piatek) - Noemi87
21 wrzesnia ( sroda) * 17.00 - Krasnal77
22 wrzesnia ( czwartek) - K8sad
22 wrzesnia ( czwartek) usg - Lenam77
26 wrzesnia ( poniedzialek) - Lenam77
4 pazdziernik (wtorek)usg-Bonusowa

Kogo pominelam przepraszam , proszę dajcie znac kto i kiedy wizytuje raz dwa uzupelnie

[/COLOR][/I][/B][/U]







 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry