reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

I ja 21 wrzesnia o 17:00 kolejna wizyta...:)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
reklama
29 sierpnia (poniedzialek) *8.30 - Tuiles
29 sierpnia (poniedzialek) * 8.40 - Lola Lolitta
29 sierpnia (poniedziałek ) * 12.00 - Elifit
29 sierpnia ( poniedziałek) * 10.00 - Aneta_ck
29 sierpnia ( poniedziałek) * -17.30 Bonusowa
30 sierpnia ( wtorek) -Elunia1983
30 sierpnia ( wtorek) *12.10 - Zuzanna8704
31 sierpnia ( sroda) - Pola.
1 wrzesnia ( czwartek) * 12.00 - Ewna
1 wrzesnia (czwartek) *19.20 - Nonkatoja
6 wrzesnia ( wtorek) * 16.30 - Gabinia
5 wrzesnia ( poniedzialek) * 18.00 - Madzia.Ch.1995
7 wrzesnia ( sroda) *8.00 - Joshi
8 wrzesnia ( czwartek) *19.00 - Antiope
12 wrzesnia (poniedziałek) - MamaNadii
14 wrzesnia ( sroda) - K8sad
14 wrzesnia ( sr9da) - Pajuinka
16 wrzesnia ( piatek) * 17.45 - Didi133
21 wrzesnia ( sroda) * 17.00 - Krasnal77
22 wrzesnia ( czwartek) - K8sad
4 pazdziernik (wtorek)usg-Bonusowa

Kogo pominelam przepraszam , proszę dajcie znac kto i kiedy wizytuje raz dwa uzupelnie

[/COLOR][/I][/B][/U]






Jeszcze ja, 1go, 22 (usg) i 26 września. :) dzięki.
 
Hej dziewczyny. Nie odzywałam się bo na weekend pojechaliśmy do rodziców. Po wizycie wszystko ok, gin powiedziała, że ładnie mi brzuszek urósł, że jest dużo wód, serduszko pięknie bije, wyniki z krzywej cukrowej ładne, tyje książkowo, jak to powiedziała te moje kg to tylko czysta ciąża i pochwaliła mnie póki co :) ogólnie wszystko ok, tylko jedno małe "ale" z tym Hbs, ale dzisiaj nie będę już się rozpisywać bo zmęczona jestem po podróży.. Kolejna wizyta 16.09 :-) Miłego wieczorku wszystkim
 
O kurde, przy takim cukrze insulina? :/ a po posiłkach masz ok? Myłaś łapki rano przed pomiarami? Dasz radę! Zuch mama. Trzymaj teraz kciuki za mnie żeby cukier nie skakał :)
kurdę no byłam w takim szoku że dostałam przy tych wynikach że szok no ale pani dr powiedziała że nie ma czasu co się zastanawiać i żebym ciągle nie jeździła to od razu insulina a po posiłkach mam tak do 120 ale ona już mówiła na początku że ta na czczo jej się nie podoba i że insuline dostane chociaż by na noc żeby zbijała mi z rana wyniki więc kochana dbaj bardzo o dietę i trzymam kciuki za was bardzo mocno :*
 
kurdę no byłam w takim szoku że dostałam przy tych wynikach że szok no ale pani dr powiedziała że nie ma czasu co się zastanawiać i żebym ciągle nie jeździła to od razu insulina a po posiłkach mam tak do 120 ale ona już mówiła na początku że ta na czczo jej się nie podoba i że insuline dostane chociaż by na noc żeby zbijała mi z rana wyniki więc kochana dbaj bardzo o dietę i trzymam kciuki za was bardzo mocno :*
Ja przy takich wynikach mam 6 jednostek. Od poczatku ciąży u dzieki temu mam cukry w normie. Panietajcie ze im ciaza jest wyższa tym cukry wyzej idą i prawdopodobnie insuliny tez trzeba bedzie wiecej. Ja akurat na czczo mam tak samo ale do sniadania zaczynalam od 4 a jestem juz przy 16 jednostkach. Jedząc oczywiscie to samo i tyle samo

Dwa etapy za mna. Juz pobranie krwi mialam ktg tez zrobione jeszcze badanie na fotelu i usg. Od tej wizyty juz na kazdej bedzie ktg u nas.


 
Kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj Mamy!

My już po. Maluch tym razem wiercił się i kręcił i niewiele dał sobie zbadać. Szyjka ok, przepływy ok, ilość wód płodowych ok. Synkowi się przytyło, bo już waży 920 g!!! Chyba nie mam co liczyć na filigranowe dzieciątko :p Mamie zresztą też się przytyło +8,3 kg od początku ciąży. Chyba czas wyrzucić czekoladę... ;/ Serduszko zasuwa 158/min. Szybko, ale to najpewniej dlatego, że skakał i się zmęczył :)
 
reklama
Ja przy takich wynikach mam 6 jednostek. Od poczatku ciąży u dzieki temu mam cukry w normie. Panietajcie ze im ciaza jest wyższa tym cukry wyzej idą i prawdopodobnie insuliny tez trzeba bedzie wiecej. Ja akurat na czczo mam tak samo ale do sniadania zaczynalam od 4 a jestem juz przy 16 jednostkach. Jedząc oczywiscie to samo i tyle samo

Dwa etapy za mna. Juz pobranie krwi mialam ktg tez zrobione jeszcze badanie na fotelu i usg. Od tej wizyty juz na kazdej bedzie ktg u nas.


o losie, no mi powiedziała że jak z rana będę mieć 90 to mam zwiększać sama o 2 jednostki za zaczełam od piątku od dwóch jednostek, najgorsze jest to że mamy taki szpital zajebisty u siebie naprawdę nowoczesny, sprzęt itd a ja muszę zapierdzielać do Bydgoszczy tyle km bo tu nie ma takiego specjalisty no i jak insulina bexdzie do konca ciazy to i poród też tam ehh pierwsza ciąża tak długo się staraliśmy i jeszcze tyle stresów :(
 
Do góry