reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Cześć dziewczyny, skończyłam ostatnio antybiotyk na zapalenie zatok, i od razu po tym przyszła infekcja pochwy, chyba grzybica.. wizytę u gin mam w środę za 3 dni.. stresuję się, nie wiem czy tej wizyty nie przyśpieszyć, w aptece dano mi maść clotrimazoulum, że dla kobiet w ciąży też spokojnie można brać, trochę pomogło, ale nie za wiele, dalej swędzi, piecze i są upławy. Biorę też trivagin, ale martwię się żeby maluszkowi nic się nie stało.. jak myślicie, czy wizyta w środę nie jest mimo wszystko za późno?
Miałam to samo po antybiotyku na zapalenie ucha tuż przed ciążą I przed świętami..Nic nie pomagało na dłużej i też czekałam na receptę na Macmiror tańcząc kankana😵‍💫.Teraz w ciąży była powtórka + zapalenie pecherza ale ubiłam Macmirorem w zalążku bo infekcja nieleczona jest dla ciąży ryzykowna. Jak możesz to kup w aptece korę dębu, rumianek, zrób " nasiadowke" z naparu i posiedź w tym kilka razy dziennie pupą. Może uda się umówić teleporadę z ginekologiem to wypisze kod na ereceptę to będzie szybciej?🤔
 
reklama
Ogólnie są ćwiczenia na obrót gzuba do góry nogami, leżenie z biodrami w górę a nawet afirmacje 😅 ciekawa jestem czy jest sens to robić. Zapytam lekarza na następnej wizycie :)
Czy któraś z Was to może praktykowała?zdecydowan

Cześć dziewczyny, skończyłam ostatnio antybiotyk na zapalenie zatok, i od razu po tym przyszła infekcja pochwy, chyba grzybica.. wizytę u gin mam w środę za 3 dni.. stresuję się, nie wiem czy tej wizyty nie przyśpieszyć, w aptece dano mi maść clotrimazoulum, że dla kobiet w ciąży też spokojnie można brać, trochę pomogło, ale nie za wiele, dalej swędzi, piecze i są upławy. Biorę też trivagin, ale martwię się żeby maluszkowi nic się nie stało.. jak myślicie, czy wizyta w środę nie jest mimo wszystko za późno?
Jak dasz radę to może poproś lekarza o wczensiejszy termin albo może sama receptę bo po prostu będziesz się męczyć z dnia na dzień może być gorzej;/ , polecam pliva fem płyn do higieny intymnej , bardzo łagodzi , mi pomógł jak dostałam starszej infekcji , używam cały czas no i dzięki temu na razie spokój. Do tego lekarz powiedział że mogę brać probiotyki tak co drugi dzień i to wzmacnia florę bakteryjną i chroni , dokładnie zalecił mi lactinova mama
 
Jak dasz radę to może poproś lekarza o wczensiejszy termin albo może sama receptę bo po prostu będziesz się męczyć z dnia na dzień może być gorzej;/ , polecam pliva fem płyn do higieny intymnej , bardzo łagodzi , mi pomógł jak dostałam starszej infekcji , używam cały czas no i dzięki temu na razie spokój. Do tego lekarz powiedział że mogę brać probiotyki tak co drugi dzień i to wzmacnia florę bakteryjną i chroni , dokładnie zalecił mi lactinova mama
 
Jak dasz radę to może poproś lekarza o wczensiejszy termin albo może sama receptę bo po prostu będziesz się męczyć z dnia na dzień może być gorzej;/ , polecam pliva fem płyn do higieny intymnej , bardzo łagodzi , mi pomógł jak dostałam starszej infekcji , używam cały czas no i dzięki temu na razie spokój. Do tego lekarz powiedział że mogę brać probiotyki tak co drugi dzień i to wzmacnia florę bakteryjną i chroni , dokładnie zalecił mi lactinova mama
 
Udało się dzisiaj skontaktować telefonicznie i podobno bez obaw zalecił mi abym kupiła w aptece tabletkę dopochwową pirolam intima vag z cltorimazolum, zapewnił, że na tym etapie ciąży jest bezpieczne. Także nie czekam tylko działam, bo lepsze wyleczyć się z tego niż żeby maluszkowi infekcja zaszkodziła.. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok! Dziękuję za rady! I wsparcie!
 
Udało się dzisiaj skontaktować telefonicznie i podobno bez obaw zalecił mi abym kupiła w aptece tabletkę dopochwową pirolam intima vag z cltorimazolum, zapewnił, że na tym etapie ciąży jest bezpieczne. Także nie czekam tylko działam, bo lepsze wyleczyć się z tego niż żeby maluszkowi infekcja zaszkodziła.. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok! Dziękuję za rady! I wsparcie!
Jest wiele globulek albo tabletek dopochwowych które można brać tak naprawdę. Po mojej przygodzie w szpitalu z poronieniem zagrażającym wiem że wszyyskiego zabraniają ale jak się coś dzieje to metod leczenia dozwolonych jest dużo więcej 🙂 wiadomo że lepiej nie brać nic 🤷
 
Witam serdecznie Drogie Panie ☺️ rok temu urodziłam swojego drugiego synka i przez ten czas jak maluszek rósł i się rozwijał myślałam, co zrobić żeby nie musieć wracać na etat i zostawiać go w żłobku tak jak to zrobiliśmy ze starszym synkiem. W mojej głowie pojawiło się marzenie otwarcia sklepu internetowego z odzieżą dla dzieci i właśnie to marzenie się spełniło ☺️ jestem właścicielką miejsca gdzie można znaleźć ubranka dla mniejszych i większych Szkrabów. Narazie zaczynam, pojawiają się pierwsze posty sprzedażowe ale będę się starała sukcesywnie dodawać nowy asortyment. Może któraś z Was znajdzie chwilkę zajrzy na profil mojego sklepu, w który wkładam od samego początku swoje ❤️ Wszystkiego najpiękniejszego dla każdej z Was☀️

 
Dziewczyny obecnie 21tc , od dwóch dni taki ból brzucha zaraz pod pępkiem , trochę kujący , taki jak przed miesiączką , miałyście tak ?
 
reklama

Podobne tematy

Do góry