reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Ja czytałam coś o tym przed pierwszą ciążą i dla mnie to wyciąganie kasy. Zastosowań jak na ten moment jest ponoć mało.

Wtrącę się, biorę 1500 codziennie i mam brać minimum do 12tc. Teraz się odchodzi od odstawiania metmorfiny w ciąży, przynajmniej w pierwszym trymestrze.

Jeszcze widziałam na tiktoku że jest tort i po kolorze kremu po rozkrojeniu wychodzi jaka płeć. Gorzej jak krem jest np fioletowy bo taki filmik widziałam 😅


Woow ekstra :) fajnie bo jeszcze skorzystaliście przed pojawieniem się dziecka. Wiadomo, potem niby też można ale mój mały np nie lubi jeździć autem więc podróże odpadają :p

W pierwszej ciąży nie wchodziłam, a teraz rozważam używanie tamponów z probiotykami. Gin mówił że można, macie jakieś opinie?
Ja w pierwszej ciąży byłam na Facebookowym forum lasek w ciąży z terminem porodu w tym roku co ja. Przez to ile z nich tam straciło ciążę przez infekcje, niczego zbędnego sobie wsadzać tam nie będę
 
reklama
Woow ekstra :) fajnie bo jeszcze skorzystaliście przed pojawieniem się dziecka. Wiadomo, potem niby też można ale mój mały np nie lubi jeździć autem więc podróże odpadają :p
Nasz też nie lubił, ale musiał się dostosować do stylu życia rodziny 😉 dobieralismy jak najlepiej dopasowywany fotelik, jeździ praktycznie od urodzenia w dłuższe trasy.
dla nas trasy 300-500 km to jest chleb powszedni i ciężko byłoby z nich zrezygnować.
Właściwie to nie dałoby się z nich zrezygnować bez straty dla rodziny.
Za rok myślimy o kolejnym, jeszcze dłuższym wyjeździe 🙈 kilometrowo podobny, ale na 3-4 miesiące.
 
Ja czytałam coś o tym przed pierwszą ciążą i dla mnie to wyciąganie kasy. Zastosowań jak na ten moment jest ponoć mało.
No trochę wstępnie w temat weszłam..ale niby korzyści dużo, ale też spotkałam się z tym że przy chorobie nowotworowej, białaczce itp to ta krew nic nie da, bo też ma tem "chorobowy" gen.
Nie jestem przekonana czy w Polsce potrafiliby i mają zielone światło do użytku i w jakich przypadkach
 
No trochę wstępnie w temat weszłam..ale niby korzyści dużo, ale też spotkałam się z tym że przy chorobie nowotworowej, białaczce itp to ta krew nic nie da, bo też ma tem "chorobowy" gen.
Nie jestem przekonana czy w Polsce potrafiliby i mają zielone światło do użytku i w jakich przypadkach
My nie bankujemy. Za mało zalet, duże koszty, ryzyko za wczesnego odcięcia pępowiny. Jakbyśmy mieli publiczne banki, to rozważyłabym bankowanie w takim, bo może ta krew komuś się przyda.
 
Musiał to być wspaniały czas :-) ja to mam schizę ze nie doczekam do tej grupy zamkniętej. Bardzo się boję że ten zanik bólu piersi to już koniec...
mnie tez zaczęły mniej bolec i nawet nie są tak napompowane jak wcześniej. Tez zaczynam się obawiać. 😫
 
To normalne, że przestają boleć. Później znowu zaczną 🙈
Uf pocieszyłaś mnie. 😀 Dobrze, że jest ta grupa, inaczej mogłabym ześwirować. Tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża i ogólnie nie nastawiałam się, że tak szybko pójdzie. Miałam zacząć brać tabletki na owu, czekałam na @ i z głupa zrobiłam test i był pozytywny. 🤪
Szczerze mówiąc cały czas się czuje jakbym była w jakimś śnie i nie dowierzam, że się udało.
Swoją drogą śmiejemy się z mężem, że to dziecko Azji bo byliśmy miesiąc w Tajlandii, Kambodży i Wietnamie, dwa tygodnie po powrocie na teście zobaczyłam dwie kreski. 🤣
 
reklama
Do góry