reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Jestem dziś w 7+3 nie wiem czy nie zadzwonić umówić się na badanie prenatalne 1 trymestru bo jak patrzę to mój lekarz u którego robiłam w pierwszej ciąży ma tylko wolny termin na 30 maja to by było 12+1 lub na 13 czerwca a już wtedy by było za późno.. Nie wiem czy robić pappa poprzednio robiłam a teraz się zastanawiam. A jak u Was?
 
reklama
Jestem dziś w 7+3 nie wiem czy nie zadzwonić umówić się na badanie prenatalne 1 trymestru bo jak patrzę to mój lekarz u którego robiłam w pierwszej ciąży ma tylko wolny termin na 30 maja to by było 12+1 lub na 13 czerwca a już wtedy by było za późno.. Nie wiem czy robić pappa poprzednio robiłam a teraz się zastanawiam. A jak u Was?

Tak, będę robić USG + Pappa i Nifty Pro
 
Mnie martwi jeszcze taki ciągły albo częsty ból brzucha, niby to nie taki ból tylko coś podobnego do bólu, ale mnie martwi, nie wiem jak go nazwać, takie nie fajne trochę uczucie. Mam nadzieję że to normalnie na tym etapie.
 
reklama
Do góry