reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
U nas wakacje to czas pracy nawet z dziećmi. Organizujemy eventy historyczne, turnieje rycerskie itp wiec zwykle wakacje mamy już poza sezonem a to że cała 3 jest w edukacji domowej daje nam duże możliwości na wakacje i ferie kiedy chcemy
 
Jak się czujecie? Macie już typowe dolegliwości ciążowe? Ja od kilku dni mam masakrę, mdłości mi żyć nie dają, ogólnie jestem jak dętka, bez sił i chęci do czegokolwiek ;( jakoś można te objawy złagodzić?
 
Jak się czujecie? Macie już typowe dolegliwości ciążowe? Ja od kilku dni mam masakrę, mdłości mi żyć nie dają, ogólnie jestem jak dętka, bez sił i chęci do czegokolwiek ;( jakoś można te objawy złagodzić?
Ja mam tak samo. Żeby nie syn to bym wcale z łóżka nie wyłaziła. Ale mamy Komunię Święta 7 maja i chcąc nie chcąc muszę trochę spraw ogarnąć. A tak mdłości przed jedzeniem, w trakcie i po jedzeniu. Na szczęście jestem na l4. Siebie w pracy w tym stanie nie widzę. Na szczęście kierownictwo też mnie nie chce 😝
 
reklama
Ja mam tak samo. Żeby nie syn to bym wcale z łóżka nie wyłaziła. Ale mamy Komunię Święta 7 maja i chcąc nie chcąc muszę trochę spraw ogarnąć. A tak mdłości przed jedzeniem, w trakcie i po jedzeniu. Na szczęście jestem na l4. Siebie w pracy w tym stanie nie widzę. Na szczęście kierownictwo też mnie nie chce 😝
To ja mam to samo, też na L4 bo kompletnie nie funkcjonuję, włączyłam tylko tryb przetrwania , żeby jakoś każdy dzień przetrwać, choć większość siedzę albo leżę bo jak tylko wstanę to od razu mi nie dobrze, moje pytanie jest tylko jedno, kiedy te mdłości się skończą? 🙃
 
Do góry