reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Hej mamusie ❤️
Ja już po wizycie. Jak wynika z USG ciąża jest o ponad tydzień młodsza czyli mialam razie z przesunięta owulacją według OM dziś równy 7 tydzień według USG 5+6.
Widoczny pęcherzyk ciążowy widoczna akcja serca, niestety nie słuchaliśmy serduszka ale widać było, że bije to moje małe serducho. Chwała Bogu nie mam torbieli na jajnikach. Ze względu na poprzednie przejścia z poronieniem i torbielami do 12 tyg jestem na duphostonie.
Targają dziś mną tak różne i skrajne emocje że głowa mała. Od ogromnej radości po paniczny strach i nieopisany lęk🥺
Moje dziecko pierwszy raz zaliczyło dziś wizytę w MCDONALD'S 😀
Następna wizyta 25.05
Przewidywalny termin porodu z USG 20.12.2023
Tymczasem zdjęcie mojej grudniowej fasolki❤️🧑‍🎄
 

Załączniki

  • IMG_20230425_171853.jpg
    IMG_20230425_171853.jpg
    576,4 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Hej mamusie ❤️
Ja już po wizycie. Jak wynika z USG ciąża jest o ponad tydzień młodsza czyli mialam razie z przesunięta owulacją według OM dziś równy 7 tydzień według USG 5+6.
Widoczny pęcherzyk ciążowy widoczna akcja serca, niestety nie słuchaliśmy serduszka ale widać było, że bije to moje małe serducho. Chwała Bogu nie mam torbieli na jajnikach. Ze względu na poprzednie przejścia z poronieniem i torbielami do 12 tyg jestem na duphostonie.
Targają dziś mną tak różne i skrajne emocje że głowa mała. Od ogromnej radości po paniczny strach i nieopisany lęk🥺
Moje dziecko pierwszy raz zaliczyło dziś wizytę w MCDONALD'S 😀
Następna wizyta 25.05
Przewidywalny termin porodu z USG 20.12.2023
Tymczasem zdjęcie mojej grudniowej fasolki❤️🧑‍🎄
Bo to za wczesny moment na słuchanie serduszka :) przyjdzie na to czas :)
 
Dziewczyny. Pracuje w żłobku. Według was to bezpieczna praca w ciąży (dźwiganie, kucanie, schylanie, choroby, stres)? Zastanawiam się czy po tym jak lekarz powie że wszystko w porządku z dzieckiem czy nie iść na zwolnienie bo trochę się stresuje i dzieci też są nieprzewidywalne. I jak wygląda sprawa ze zwolnieniem. Niby nie można zwolnic kobiety w ciąży ale różnie się czyta w internecie a propo od którego tygodnia...
 
reklama
Dziewczyny. Pracuje w żłobku. Według was to bezpieczna praca w ciąży (dźwiganie, kucanie, schylanie, choroby, stres)? Zastanawiam się czy po tym jak lekarz powie że wszystko w porządku z dzieckiem czy nie iść na zwolnienie bo trochę się stresuje i dzieci też są nieprzewidywalne. I jak wygląda sprawa ze zwolnieniem. Niby nie można zwolnic kobiety w ciąży ale różnie się czyta w internecie a propo od którego tygodnia...

Jeżeli masz umowę na czas nieokreślony to nie można Cie zwolnić od 1 dnia ciąży

Ja akurat nie zamierzam iść na L4. Jakbym pracowała w żłobku to też bym nie poszła ale to ja
 
Do góry