reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Hej dziewczyny,ja się niestety żegnam,dziś dostałam boli brzucha jak na okres i krwawienia,i pojechałam zamiast na wizytę to na IP i tam ciąża 4+1 a powinno być 6+2.także no mam jeszcze za tydzień iść do lekarza potwierdzić,choć ja wiem,ze z tego już nic nie będzie.wam wszystkim zycze nudnych ciąż!
 
reklama
Hej dziewczyny,ja się niestety żegnam,dziś dostałam boli brzucha jak na okres i krwawienia,i pojechałam zamiast na wizytę to na IP i tam ciąża 4+1 a powinno być 6+2.także no mam jeszcze za tydzień iść do lekarza potwierdzić,choć ja wiem,ze z tego już nic nie będzie.wam wszystkim zycze nudnych ciąż!
to była pierwsza wizyta? może jednak młodsza ciąża?
 
Dziewczyny, a ja włożę trochę kij w mrowisko, ale nasza ciąża wypada w okresie wakacyjnym. Ja nie planuję iść na zwolnienie. W sumie już mam wszystko obgadane wstępnie z szefową - i w teorii będę w pracy do końca ciąży.

I teraz tak - mamy już zaplanowany i opłacony wyjazd do Egiptu na koniec maja pewnie będę ok 7-8tc ciąży.
Potem w wakacje mamy już Europejskie kierunki no i ale w październiku planowaliśmy Mauritius - będę w okolicy 30tc i trochę się waham - z drugiej strony ferie u nas totalnie odpadną bo w 2024 roku zaczynają się już 15 stycznia więc nie polecimy nigdzie z 2 tygodniowym noworodkiem

Nie chcę, żeby dzieci już na starcie traciły przez rodzeństwo
my mamy wykupioną Turcję we wrześniu 2 tygodnie i gdyby wylot byl teraz to nawet bym się nie zastanawiała, mnie mocno stresuje moja praca i wiem, że wyszło by mi to na dobre, a tak nie wiadomo co czas pokaże . My jesteśmy ubezpieczeni od rezygnacji więc w razie w nic nie tracimy.
 
reklama
czuję się tak samo jak bez ciąży tylko nie mam okresu 😅
U mnie (według moich obliczeń ) jest 5+3 .
Jak się dowiedziałam o ciazy tak w 3 to pierwsze 3/4 dni mega słabo było głowa mnie bolała , słaba bardzo bardzo była . Podbrzusze jak na okres mnie bolało . Później wszysyko mi przeszło, jakby nigdy nic.Nie wymiotuje na chwile obecna ale czuje w gardle „wymioty” , pobolewa mnie raz na jakoś czas brzuch na okres . Czuje ze piersi mam powiększone takie twarde fajne :D ale żeby jakoś mnie bolały to nie :)
 
Do góry